Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież [WIOSNA 2019]

Dodano: 14 marca 2019 | 11:36
Młodzież [WIOSNA 2019]
Zbliża się wiosna w rozgrywkach młodzieżowych. W sobotę na boisko jako pierwsze wybiegną młodziki (2007r). Wiosną Radomiaka reprezentować będzie w sumie 14 drużyn, w tym 4 na szczeblu wojewódzkim.
Rozmiar czcionki:A+A-
W ekstralidze występować będą roczniki 2002 i 2005, a w I lidze 2003 i 2004 - ostatecznie utrzymał się na szczeblu wojewódzkim. Rozgrywki wojewódzkie rozpoczną się w przyszły weekend. Wszystkie cztery nasze zespoły wiosenne zmagania rozpoczną meczami na własnym boisku.

W sobotę rundę wiosenną zainaugurują młodziki (2007r). Radomiak o godz. 16:00 na boisku przy ul. Rapackiego zagra z Beniaminkiem.

Pozostałe drużyny grające na szczeblu okręgowym wiosenne granie rozpoczną w ostatni weekend marca.

***
Ekstraliga Junior Młodszy B1 U-17 (2002r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. Varsovia Warszawa
3. SEMP Ursynów
4. Wisła Płock
5. Broń Radom
6. Kosa Konstancin
7. Znicz Pruszków
8. MKS Piaseczno

TERMINARZ

***

I liga wojewódzka Junior Młodszy B2 U-16 gr. 2 (2003r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. Młodzik Radom
3. SEMP Ursynów
4. Ząbkovia II Ząbki
5. Polonia Warszawa
6. MKS Piaseczno
7. Mazur Kraczew
8. AP Żyrardów

TERMINARZ

***
I liga wojewódzka Trampkarz C1 U-15 gr. 2 (2004r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. SPF Sabio
3. SEMP Ursynów
4. Start Otwock
5. Unia Warszawa
6. Pogoń Siedlce
7. Ursus Warszawa
8. Kraska Jasieniec

TERMINARZ

***
Ekstraliga Trampkarz C2 U-14 (2005r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. Varsovia Warszawa
3. Wisła Płock
4. Znicz Pruszków
5. Polonia Warszawa
6. Legia Warszawa
7. Drukarz Warszawa
8. Pogoń Siedlce

TERMINARZ

***
II liga okręgowa Młodzik D1 U-13 gr. 2 (2006r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. Zwolenianka Zwoleń
3. SP Radomiak
4. Strażak Wielogóra
5. Jodła Jedlnia-Letnisko
6. Gracja Tczów

TERMINARZ

***
I liga okręgowa Młodzik D2 U-12 (2007r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. Syrenka I Soccer School
3. Młodzik Radom
4. Legion Głowaczów
5. Broń I Radom
6. Junior Radom
7. Beniaminek Radom
8. AS Radomiak

TERMINARZ

***
I liga okręgowa Orlik E1 U-11 gr. 2 (2008r.)

1. RADOMIAK I RADOM
2. Orlik Radom
3. Mazowsze Grójec
4. Energia I Kozienice
5. Broń I Radom
6. Beniaminek Radom

TERMINARZ

***
II liga okręgowa orlik E1 U-11 gr. 3 (2008r.)

1. RADOMIAK II RADOM
2. Młodzik II Radom
3. Energia II Kozienice
4. Centrum II Radom
5. Broń II Radom
6. Broń III Radom

TERMINARZ

***
Liga okręgowa orlik E2 U-10 gr. 3 (2009r.)

1. RADOMIAK I RADOM
2. KS Warka
3. Kraska Jasieniec
4. Jastrząb Głowaczów
5. GKS Chynów
6. Energia Kozienice

TERMINARZ

***
Liga okręgowa orlik E2 U-10 gr. 4 (2009r.) [Rocznik 2010]

1. RADOMIAK II RADOM
2. Zwolenianka Zwoleń
3. Lider Lipsko
4. Junior Radom
5. Jedlnia Dzieciom
6. Champion Pionki

TERMINARZ

***
Liga okręgowa żak F1 U-9 gr. 2 (2010r.)

1. RADOMIAK I RADOM
2. KS Warka
3. Mazowsze II Grójec
4. GKS Chynów
5. Centrum Radom
6. KS Błotnica

TERMINARZ

***
Liga okręgowa żak F1 U-9 gr. 3 (2010r.) [Rocznik 2011]

1. RADOMIAK II RADOM
2. Orzeł Wierzbica
3. Młodzik Radom
4. Jedlnia Dzieciom
5. Jastrząb Głowaczów
6. Drogowiec Jedlińsk
7. Broń I Radom

TERMINARZ

***
Liga okręgowa żak F2 U-8 gr. 1 (2011r.)

1. RADOMIAK I RADOM
2. Orlik I Radom
3. Mazowsze Grójec
4. UKS Lipie
5. Drogowiec Jedlińsk
6. KS Błotnica
7. Broń I Radom

TERMINARZ

***
Liga okręgowa żak F2 U-8 gr. 4 (2011r.)

1. RADOMIAK II RADOM
2. Polonia Iłża
3. Młodzik III Radom
4. Broń Radom
5. AP Gryfia Mirów
6. Beniaminek II Radom
7. FA Lipsko

TERMINARZ

ZOBACZ TAKŻE
Inauguracja młodzików na piątkę

Inauguracja młodzików na piątkę

16 marca 2019 | 20:26
Bardzo udanie wiosenne zmagania zainaugurowały młodziki Radomiaka (2007r). Zieloni wygrali na własnym boisku z Beniaminkiem 5:0 po golach Iliana Gregorka (trzech), Mikołaja Molendowskiego i Bartosza Rejczaka. »
Młodzież [WIOSNA 2019]

Młodzież [WIOSNA 2019]

14 marca 2019 | 11:36
Zbliża się wiosna w rozgrywkach młodzieżowych. W sobotę na boisko jako pierwsze wybiegną młodziki (2007r). Wiosną Radomiaka reprezentować będzie w sumie 14 drużyn, w tym 4 na szczeblu wojewódzkim. »
Marcel Szymański powołany na AMO

Marcel Szymański powołany na AMO

11 marca 2019 | 11:28
Marcel Szymański z rocznika 2005 został powołany tym razem na wiosenną edycję Akademii Młodych Orłów, która w dniach 11-15 marca odbędzie się w Pruszkowie. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Znicz Pruszków
    24. kolejka II ligi
    3:2
    Radomiak Radom
    Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Niedziela, 17 marca 2018 - godz. 13:05
Pomimo już dwubramkowego prowadzenia, Radomiak ze starcia ze Zniczem wyszedł nawet bez jednego punktu. Zieloni dali wydrzeć sobie wydawałoby się pewne zwycięstwo i ostatecznie przegrali 2:3.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź2344
2.Radomiak Radom2444
3.GKS Bełchatów2440
4.Olimpia Grudziądz2440
5.Elana Toruń2440
6.Górnik Łęczna2438
7.Stal Stalowa Wola2437
8.Resovia Rzeszów2333
9.Skra Częstochowa2432
10.Znicz Pruszków2431
11.Pogoń Siedlce2430
12.Błękitni Stargard2427
13.Gryf Wejherowo2427
14.Ruch Chorzów2426
15.Rozwój Katowice2425
16.ROW Rybnik2322
17.Siarka Tarnobrzeg2322
18.Olimpia Elbląg2221
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom
    25. kolejka II ligi
    vs
    Stal Stalowa Wola
    Sobota, 23 marca 2019 - godz. 14:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak