Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież 12-14 kwietnia [WYNIKI]

Dodano: 15 kwietnia 2019 | 11:48
Młodzież 12-14 kwietnia [WYNIKI]
Ze zmiennym szczęściem grały w weekend młodzieżowe zespoły Radomiaka. Na szczeblu wojewódzkim wygrali tylko juniorzy młodsi (2003r). Grad goli padł w meczach najmłodszych roczników.
Rozmiar czcionki:A+A-
Rocznik 2002

Radomiak Radom - Wisła Płock 0:1 (0:0)

Radomiak: Koptas - Lasota, Lament (85' Stępniewski), Masiarz, Stańczyk, Wieczorek (46' Wołczyński), Figarski (81' Kozłowski), Zaręba (67' Skuza), Wajs (88' Stępień), Dukielski (76' Seledec), Podsiadło

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2003

SEMP Ursynów - Radomiak Radom 0:5 (0:1)
(Janduła 15', Kołacz 67', 78', Ostrowski 82', (s) 90')

Radomiak: Kuśta - Łyko (80' Gniadek), Barnaś, Dobrasiewicz, Strzelecki (70' Jopkiewicz), Królikowski (75' Karbowiński), Wroński (70' Bursa), Janduła, Kołacz (80' Leśnowolski), Pacyna, Szymański (60' Ostrowski)

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2004

SEMP Ursynów - Radomiak Radom 1:0 (1:0)

Radomiak: Koptas - Seta, Grotek, Mucha, Król, Iżmański, Dorożyński, Janduła, Ziółek, Przedwój, Kudelski oraz Wójcik, Grabowski. Leśniewski, Pyrka, Celej, Sobania

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2005

Wisła Płock - Radomiak Radom 3:2 (2:2)
(Szymański 37', 39')

Radomiak: Procki (Molga) - Moskwa, Łukasiak, Barszcz, Zieja, Zbyszyński, Grzegorczyk, Grygiel, Snopczyński, Berliński, Szymański oraz Świątek, Płatos, Pawłowicz, Dohojda, Kartasiński, Witkowski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2006

Radomiak Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 0:0

Radomiak: Białczak - Frączek, Kilianek, Kwiatkowski, Lasota, Płatos D., Wagner, Zawal, Żabicki oraz Sieczka, Czarnecki, Markowski, Płatos R., Tokarski, Wiśniewski, Ziewiecki

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2007

Legion Głowaczów - Radomiak Radom 0:5
(Gregorek x2, Pawlik, Seweryn, Stępień)

Radomiak: Frączek - Jerzyna, Zwierzyk, Furciński, Molendowski, Pawlik, Dygant, Stępień, Gregorek oraz Harciński, Rejczak, Jarosiński, Rdzanek, Kozieł, Sewery, Witek, Staniewski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2008

Mazowsze Grójec - Radomiak I Radom 1:8
(Pożyczka x3, Chołuj x3, Patynowski, Kobza)

Radomiak: Morawski - Gadajski, Kobza, Pożyczka, Tomtas, Brożyna, Chołuj oraz Wołowiec, Patynowski, Kaczmarzyk, Walkiewicz, Pomagalski, Ząbecki

TABELA I TERMINARZ

Energia II Kozienice - Radomiak II Radom 2:10
(Chołuj x3, Pożyczka x2, Kosior, Tommtas, Walkiewicz, Mizerski, Patynowski)

Radomiak: Wołowiec - Mizerski, Kosior, Nowak, Podpłoński, Królikowski, Staśkiewicz oraz Tomtas, Patynowski, Chołuj, Kobza, Pożyczka, Walkiewicz

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2009

Radomiak Radom - Energia Kozienice 6:7
(Gajdziński x2, Dorożyński, Fijałkiewicz, Jaśkiewicz, Redestowicz)

Radomiak: Nowiczewski - Mucha, Bujak, Bornikowski, Jaśkiewicz, Gajdziński, Rzońca, Czarnecki, Redestowicz, Dorożyński, Fijałkiewicz

***
Rocznik 2010

*Radomiak Radom - Champion Pionki 10:5
(Szybalski x5, Smoliński x3, Kośla, Kapturski)

Radomiak: Wojcieszek - Kapturski, Kośla, Smoliński, Szybalski, Wisniewski, Wojciechowski, Dryja, Macierzyński, Sagan, Zimałek

Radomiak I Radom - KS Błotnica 5:1
(Wilk, Łobodziński, Piskorz, Kowalczyk, Strzelak)

Radomiak: Szot - Łobodziński, Piskorz, Strzalek, Wilk, Banasiak, Figura, Kowalczyk, Zieliński

Młodzik Radom - Radomiak II Radom 1:6
(Neska x3, Czarnecki x2, Piotrowski)

Radomiak: Wojcieszek - Czarnecki, Neska, Piotrowski, Kaczmarczyk, Wojtal, Strzelec, Figura, Wojtowicz, Piecyk

***
Rocznik 2011

Radomiak I Radom - Broń I Radom 30:0

Radomiak: Majchrzak - Guziński, Balana, Jakóbiak, Tarłowski, Krawczyk, Krok, Kruk, Łabądź, Przybyś

Młodzik III Radom - Radomiak II Radom 1:14

___
* zespół grające w starszej kategorii wiekowej
ZOBACZ TAKŻE
Rocznik 2003: Awans do ekstraligi

Rocznik 2003: Awans do ekstraligi

15 czerwca 2019 | 18:47
Juniorzy młodsi Radomiaka (2003r) po sezonie przerwy wracają do ekstraligi. W decydującym spotkaniu zieloni zremisowali z Polonią Warszawa 2:2. Awans zespół zadedykował kontuzjowanemu Kacprowi Barnasiowi. »
Rocznik 2007: Radomiak mistrzem okręgu

Rocznik 2007: Radomiak mistrzem okręgu

15 czerwca 2019 | 16:33
Młodziki Radomiaka (2007r) zdobyły tytuł mistrza okręgu radomskiego. W decydującym o mistrzostwie meczu zieloni wygrali w derbach z Bronią Radom 3:0. »
Młodzieżowe zaległości i ostatki

Młodzieżowe zaległości i ostatki

12 czerwca 2019 | 23:09
We wtorek i środę ligowe zaległości odrobiły młodzieżowe zespoły Radomiaka, a już w weekend zostanie rozegrana ostatnia seria gier. Ważą się losy awansów i spadków naszych drużyn. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
TRANSFERY - LATO 2019
PRZYBYLI:
Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec)
Mateusz Lewandowski (Lechia Gdańsk)
Maciej Górski (Korona Kielce)
UBYLI:
Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia) - koniec wypożyczenia
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Zagłębie Sosnowiec00
2.Wigry Suwałki00
3.Warta Poznań00
4.Stomil Olsztyn00
5.Stal Mielec00
6.Sandecja Nowy Sącz00
7.Radomiak Radom00
8.Puszcza Niepołomice00
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała00
10.Olimpia Grudziądz00
11.Odra Opole00
12.Miedź Legnica00
13.GKS Tychy00
14.GKS Jastrzębie00
15.GKS Bełchatów00
16.Chrobry Głogów00
17.Chojniczanka Chojnice00
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza00
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Łęczna - Radomiak Radom
    Górnik Łęczna
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Sobota, 18 maja 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak