Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież 23-24 marca [WYNIKI]

Dodano: 25 marca 2019 | 11:26
Młodzież 23-24 marca [WYNIKI]
To był w miarę udany weekend dla młodzieżowych zespołów Radomiaka. Dwa zwycięstwa, dwa remisy i porażka to bilans naszych drużyn.
Rozmiar czcionki:A+A-
Rocznik 2002

W niedzielę Radomiak zagra na wyjeździe z Kosą Konstancin.

Radomiak Radom - Varsovia Warszawa 3:1 (2:0)
(Podsiadło 11', 39', Zanjat 68')

Radomiak: Koptas - Lasota, Kozłowski, Masiarz, Dukielski, Figarski (75' Czajkoski), Lament, Zaręba (59' Zanjat), Wajs, Skuza (59' Seledec), Podsiadło

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2003

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Mazurem Karczew.

Radomiak Radom - MKS Piaseczno 1:3 (0:2)
(Barnaś 48')

Radomiak: Moskwa (46' Kuśta) - Łyko, Klimas, Barnaś, Krawczyk (75' Dobrasiewicz), Janduła (39' Kołacz), Królikowski, Wroński, Pacyna, Strzelecki (39' Ostrowski), Szymański

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2004

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Ursusem Warszawa.

Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)
(Przedwój 15', Ziółek 60')

Radomiak: Koptas (Wójcik) - Seta, Grotek, Mucha, Janduła, Iżmański, Dorożyński, Ziółek, Figura, Przedwój, Chojnacki oraz Kudelski, Berliński, Leśniewski, Pawłowicz, Król, Grabowski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2005

Kolejny mecz Radomiak rozegra dopiero we wtorek, 2 kwietnia. Wówczas zmierzy się przy Łazienkowskiej z Legią.

Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)
(Płatos)

Radomiak: Molga (Procki) - Moskwa, Barszcz, Zieja, Łukasiak, Witkowski, Zbyszyński, Świątek, Grygiel, Snopczyński, Szymański

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2007

W sobotę Radomiak zagra na własnym boisku z AS Radomiak.

Syrenka Soccer School - Radomiak Radom 0:5 (0:2)
(Stępień 15', Dygant 20', Kozieł 29', Seweryn 48', Gregorek 59')

Radomiak: Harciński - Jeżyna, Zwierzyk, Krawczyk, Dygant, Pawilk, Molendowski, Stępień, Gregorek oraz Dyszewski, Rejczak, Hernik, Sewery, Grotek, Staniewski, Furciński Mikołaj, Furciński Michał

TABELA I TERMINARZ
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież - rywale Radomiaka

Młodzież - rywale Radomiaka

12 lipca 2019 | 23:06
14 drużyn młodzieżowych będzie reprezentować Radomiaka w nowym sezonie rozgrywkowym. 3 zagra na szczeblu wojewódzkim, z czego 2 w ekstralidze. Znamy podział lig młodzieżowych. »
Modernizacja boiska na Rapackiego w Budżecie Obywatelskim - TRWA GŁOSOWANIE

Modernizacja boiska na Rapackiego w Budżecie Obywatelskim - TRWA GŁOSOWANIE

09 lipca 2019 | 10:03
Zachęcamy do oddania głosu w Budżecie Obywatelskim na projekt kompleksowej modernizacji sztucznego boiska przy ul. Rapackiego. »
Nieudana wiosna

Nieudana wiosna

17 czerwca 2019 | 11:13
W weekend sezon zakończyły także pozostałe drużyny młodzieżowe grające na szczeblu wojewódzkim. W przeciwieństwo do rocznika 2003, roczniki 2002, 2004 i 2005 uplasowały się w dolnych rejonach tabel. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
TRANSFERY - LATO 2019
PRZYBYLI:
Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec)
Mateusz Lewandowski (Lechia Gdańsk)
Maciej Górski (Korona Kielce)
Mateusz Michalski (Widzew Łódź)
Damian Nowak (Skra Częstochowa)
Marcin Kluska (Polonia Warszawa)
Kacper Pietrzyk (Olimpia Grudziądz)
Chams Faraji
Dawid Abramowicz (GKS Tychy)
UBYLI:
Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia) - koniec wypożyczenia
Jakub Rolinc (1.SK Prostějov) - rozwiązanie kontraktu
Dawid Jabłoński (Olimpia Elbląg) - koniec kontraktu
Peter Mazan (FK Pohronie Žiar) - wypożyczenie
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Zagłębie Sosnowiec00
2.Wigry Suwałki00
3.Warta Poznań00
4.Stomil Olsztyn00
5.Stal Mielec00
6.Sandecja Nowy Sącz00
7.Radomiak Radom00
8.Puszcza Niepołomice00
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała00
10.Olimpia Grudziądz00
11.Odra Opole00
12.Miedź Legnica00
13.GKS Tychy00
14.GKS Jastrzębie00
15.GKS Bełchatów00
16.Chrobry Głogów00
17.Chojniczanka Chojnice00
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza00
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - GKS Tychy
    Radomiak Radom
    1. kolejka I ligi
    vs
    GKS Tychy

    Sobota - 27 lipca 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak