Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież 6-8 kwietnia [WYNIKI]

Dodano: 08 kwietnia 2019 | 11:27
Młodzież 6-8 kwietnia [WYNIKI]
W weekend o kolejne punkty walczyły młodzieżowe zespoły Radomiaka. Na szczeblu wojewódzkim nie zapunktowali tylko juniorzy młodsi (2002r). Dopełnieniem weekendowych gier były poniedziałkowe mecze.
Rozmiar czcionki:A+A-
Rocznik 2002

Radomiak Radom - MKS Piaseczno 2:3 (0:2)
(Lasota 53', Wajs 89')

Radomiak: Koptas - Lasota, Kozłowski (46' Skuza), Masiarz, Dukielski (46' Wojtyniak), Figarski (78' Stępień), Lament, Seledec (46' Sułecki), Wajs, Czajkoski, Zanjat (46' Stępniewski)

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2003

Radomiak Radom - Młodzik Radom 4:1 (2:1)
(Szymański 7', 53', (s) 30', Ostrowski 82')

Radomiak: Moskwa - Łyko, Barnaś, Krawczyk (80' Jopkiewicz), Dobrasiewicz, Pacyna (75' Bursa), Królikowski (62' Karbowiński), Wroński (65' Strzelecki), Kołacz (58' Leśnowolski), Janduła, Szymański (65' Szymański)

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2004

Radomiak Radom - SPF Sabio 2:1 (0:1)
(Kudelski 41', Przedwój 66')

Radomiak: Wójcik - Seta, Grotek, Mucha, Król, Figura, Dorożyński, Ziółek, Chojnacki, Grabowski, Kudelski oraz Sobania, Celej, Iżmański, Przedwój, Janduła, Leśnewski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2005

Radomiak Radom - Polonia Warszawa 4:4 (1:3)
(Szymański 5', 38', Kartasiński 65', Dohojda 79')

Radomiak: Molga - Dohojda, Barszcz, Zieja, Łukasiak, Berliński, Zbyszyński, Świątek, Grzegorczyk, Snopczyński, Szymański oraz Procki, Gregier, Grygiel, Kartasiński, Pawłowicz, Pyrka, Witkowski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2006

Gracja Tczów - Radomiak Radom 4:2 (0:2)
(Zawal x2)

Radomiak: -

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2007

Radomiak Radom - Młodzik Radom 3:1 (0:1)
(Molendowski 39', Seweryn 50', Dygant 59')

Radomiak: Frączek - Jeżyna, Zwierzyk, Seweryn, Dygant, Pawilk, Molendowski, Stępień, Gregorek oraz Dyszewski, Furciński Mikołaj, Furciński Michał, Grotek, Kozieł, Rejczak, Hernik, Jarosiński, Staniewski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2008

Radomiak I Radom - Orlik Radom 9:0
(Chołuj x3, Patynowski x2, Tomtas x2, Pożyczka, Mizerski)

Radomiak: Morawski- Tomtas, Mizerski, Gadajski, Podpłoński, Pożyczka, Walkiewicz oraz Kobza, Patynowski, Ząbecki, Chołuj, Pomagalski, Królikowski, Staśkiewicz

TABELA I TERMINARZ

Radomiak II Radom - Młodzik II Radom 6:0
(Brożyna x2, Kosior x2, Tomtas, Walkiewicz)

Radomiak: Wołowiec - Ząbecki, Kobza, Kosior, Kaczmarzyk, Brożyna, Chołuj, Walkiewicz, Pożyczka, Gadajski, Tomtas, Nowak, Molenda

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2009

KS Warka - Radomiak Radom 6:9
(Rzońca x3, Gajdziński x2, Dorożyński, Bujak, Jaśkiewicz, Mucha)

Radomiak: Nowiczewski - Mucha, Bujak, Bornikowski, Jaśkiewicz, Gajdziński, Rzońca, Czarnecki, Redestowicz, Dorożyński

***
Rocznik 2010

Jedlnia Dzieciom - *Radomiak Radom 2:5
(Smoliński x2, Wojciechowski, Macierzyński, Szybalski)

Radomiak: Wojcieszek - Dryja, Kośla, Sagan, Smoliński, Szybalski, Wisniewski, Macierzyńki, Wojciechowski, Zimałek

KS Warka - Radomiak I Radom 9:1
(Kowalczyk)

Radomiak: Banasiak, Kapturski, Kowalczyk, Szot, Figura, Łobodziński, Piskorz, Strzelak, Wilk, Zieliński

Radomiak II Radom - Orzeł Wierzbica 3:5
(Marczykowski x2, Kaczmarzyk)

Radomiak: Kozak, Kaczmarzyk, Marczykowski, Neska, Piecyk, Piotrowski, Strzelec, Wojtal, Wójtowicz

***
Rocznik 2011

KS Błotnica - Radomiak I Radom 4:5
(Tarłowski x2, Łabądź, Guziński, Zabłotny)

Radomiak: Majchrzak - Tarłowski, Łabądź, Zabłotny, Krok, Guziński, Kucharski, Telec, Bąk, Skawiński, Seledec

Radomiak II Radom - Polonia Iłża 4:7
(Kramarski x2, Bińkowski, Dąbrowski)

Radomiak: Bedyk, Bińkowski, Dąbrowski, Gębka, Grzyb, Gumiński, Jaworski, Kramarski, Skalski
___
* zespół grające w starszej kategorii wiekowej
ZOBACZ TAKŻE
Rocznik 2003: Awans do ekstraligi

Rocznik 2003: Awans do ekstraligi

15 czerwca 2019 | 18:47
Juniorzy młodsi Radomiaka (2003r) po sezonie przerwy wracają do ekstraligi. W decydującym spotkaniu zieloni zremisowali z Polonią Warszawa 2:2. Awans zespół zadedykował kontuzjowanemu Kacprowi Barnasiowi. »
Rocznik 2007: Radomiak mistrzem okręgu

Rocznik 2007: Radomiak mistrzem okręgu

15 czerwca 2019 | 16:33
Młodziki Radomiaka (2007r) zdobyły tytuł mistrza okręgu radomskiego. W decydującym o mistrzostwie meczu zieloni wygrali w derbach z Bronią Radom 3:0. »
Młodzieżowe zaległości i ostatki

Młodzieżowe zaległości i ostatki

12 czerwca 2019 | 23:09
We wtorek i środę ligowe zaległości odrobiły młodzieżowe zespoły Radomiaka, a już w weekend zostanie rozegrana ostatnia seria gier. Ważą się losy awansów i spadków naszych drużyn. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
TRANSFERY - LATO 2019
PRZYBYLI:
Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec)
Mateusz Lewandowski (Lechia Gdańsk)
Maciej Górski (Korona Kielce)
UBYLI:
Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia) - koniec wypożyczenia
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Zagłębie Sosnowiec00
2.Wigry Suwałki00
3.Warta Poznań00
4.Stomil Olsztyn00
5.Stal Mielec00
6.Sandecja Nowy Sącz00
7.Radomiak Radom00
8.Puszcza Niepołomice00
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała00
10.Olimpia Grudziądz00
11.Odra Opole00
12.Miedź Legnica00
13.GKS Tychy00
14.GKS Jastrzębie00
15.GKS Bełchatów00
16.Chrobry Głogów00
17.Chojniczanka Chojnice00
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza00
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Łęczna - Radomiak Radom
    Górnik Łęczna
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Sobota, 18 maja 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak