Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież 6-8 kwietnia [WYNIKI]

Dodano: 08 kwietnia 2019 | 11:27
Młodzież 6-8 kwietnia [WYNIKI]
W weekend o kolejne punkty walczyły młodzieżowe zespoły Radomiaka. Na szczeblu wojewódzkim nie zapunktowali tylko juniorzy młodsi (2002r). Dopełnieniem weekendowych gier były poniedziałkowe mecze.
Rozmiar czcionki:A+A-
Rocznik 2002

Radomiak Radom - MKS Piaseczno 2:3 (0:2)
(Lasota 53', Wajs 89')

Radomiak: Koptas - Lasota, Kozłowski (46' Skuza), Masiarz, Dukielski (46' Wojtyniak), Figarski (78' Stępień), Lament, Seledec (46' Sułecki), Wajs, Czajkoski, Zanjat (46' Stępniewski)

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2003

Radomiak Radom - Młodzik Radom 4:1 (2:1)
(Szymański 7', 53', (s) 30', Ostrowski 82')

Radomiak: Moskwa - Łyko, Barnaś, Krawczyk (80' Jopkiewicz), Dobrasiewicz, Pacyna (75' Bursa), Królikowski (62' Karbowiński), Wroński (65' Strzelecki), Kołacz (58' Leśnowolski), Janduła, Szymański (65' Szymański)

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2004

Radomiak Radom - SPF Sabio 2:1 (0:1)
(Kudelski 41', Przedwój 66')

Radomiak: Wójcik - Seta, Grotek, Mucha, Król, Figura, Dorożyński, Ziółek, Chojnacki, Grabowski, Kudelski oraz Sobania, Celej, Iżmański, Przedwój, Janduła, Leśnewski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2005

Radomiak Radom - Polonia Warszawa 4:4 (1:3)
(Szymański 5', 38', Kartasiński 65', Dohojda 79')

Radomiak: Molga - Dohojda, Barszcz, Zieja, Łukasiak, Berliński, Zbyszyński, Świątek, Grzegorczyk, Snopczyński, Szymański oraz Procki, Gregier, Grygiel, Kartasiński, Pawłowicz, Pyrka, Witkowski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2006

Gracja Tczów - Radomiak Radom 4:2 (0:2)
(Zawal x2)

Radomiak: -

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2007

Radomiak Radom - Młodzik Radom 3:1 (0:1)
(Molendowski 39', Seweryn 50', Dygant 59')

Radomiak: Frączek - Jeżyna, Zwierzyk, Seweryn, Dygant, Pawilk, Molendowski, Stępień, Gregorek oraz Dyszewski, Furciński Mikołaj, Furciński Michał, Grotek, Kozieł, Rejczak, Hernik, Jarosiński, Staniewski

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2008

Radomiak I Radom - Orlik Radom 9:0
(Chołuj x3, Patynowski x2, Tomtas x2, Pożyczka, Mizerski)

Radomiak: Morawski- Tomtas, Mizerski, Gadajski, Podpłoński, Pożyczka, Walkiewicz oraz Kobza, Patynowski, Ząbecki, Chołuj, Pomagalski, Królikowski, Staśkiewicz

TABELA I TERMINARZ

Radomiak II Radom - Młodzik II Radom 6:0
(Brożyna x2, Kosior x2, Tomtas, Walkiewicz)

Radomiak: Wołowiec - Ząbecki, Kobza, Kosior, Kaczmarzyk, Brożyna, Chołuj, Walkiewicz, Pożyczka, Gadajski, Tomtas, Nowak, Molenda

TABELA I TERMINARZ

***
Rocznik 2009

KS Warka - Radomiak Radom 6:9
(Rzońca x3, Gajdziński x2, Dorożyński, Bujak, Jaśkiewicz, Mucha)

Radomiak: Nowiczewski - Mucha, Bujak, Bornikowski, Jaśkiewicz, Gajdziński, Rzońca, Czarnecki, Redestowicz, Dorożyński

***
Rocznik 2010

Jedlnia Dzieciom - *Radomiak Radom 2:5
(Smoliński x2, Wojciechowski, Macierzyński, Szybalski)

Radomiak: Wojcieszek - Dryja, Kośla, Sagan, Smoliński, Szybalski, Wisniewski, Macierzyńki, Wojciechowski, Zimałek

KS Warka - Radomiak I Radom 9:1
(Kowalczyk)

Radomiak: Banasiak, Kapturski, Kowalczyk, Szot, Figura, Łobodziński, Piskorz, Strzelak, Wilk, Zieliński

Radomiak II Radom - Orzeł Wierzbica 3:5
(Marczykowski x2, Kaczmarzyk)

Radomiak: Kozak, Kaczmarzyk, Marczykowski, Neska, Piecyk, Piotrowski, Strzelec, Wojtal, Wójtowicz

***
Rocznik 2011

KS Błotnica - Radomiak I Radom 4:5
(Tarłowski x2, Łabądź, Guziński, Zabłotny)

Radomiak: Majchrzak - Tarłowski, Łabądź, Zabłotny, Krok, Guziński, Kucharski, Telec, Bąk, Skawiński, Seledec

Radomiak II Radom - Polonia Iłża 4:7
(Kramarski x2, Bińkowski, Dąbrowski)

Radomiak: Bedyk, Bińkowski, Dąbrowski, Gębka, Grzyb, Gumiński, Jaworski, Kramarski, Skalski
___
* zespół grające w starszej kategorii wiekowej
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież 18-19 kwietnia [WYNIKI]

Młodzież 18-19 kwietnia [WYNIKI]

20 kwietnia 2019 | 00:46
Komplet zwycięstw w przedświątecznej kolejce odniosły młodzieżowe zespoły Radomiaka grające na szczeblu wojewódzkim. Juniorzy młodsi (2002r) derbowe zwycięstwo wyszarpali w doliczonym czasie gry. »
Młodzież 12-14 kwietnia [WYNIKI]

Młodzież 12-14 kwietnia [WYNIKI]

15 kwietnia 2019 | 11:48
Ze zmiennym szczęściem grały w weekend młodzieżowe zespoły Radomiaka. Na szczeblu wojewódzkim wygrali tylko juniorzy młodsi (2003r). Grad goli padł w meczach najmłodszych roczników. »
Młodzież 6-8 kwietnia [WYNIKI]

Młodzież 6-8 kwietnia [WYNIKI]

08 kwietnia 2019 | 11:27
W weekend o kolejne punkty walczyły młodzieżowe zespoły Radomiaka. Na szczeblu wojewódzkim nie zapunktowali tylko juniorzy młodsi (2002r). Dopełnieniem weekendowych gier były poniedziałkowe mecze. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Widzew Łódź
    30. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Widzew Łódź - Radomiak Radom
Środa, 24 kwietnia 2019 - godz. 19:05
W hicie 30. kolejki Radomiak bezbramkowo zremisował w Łodzi z Widzewem. Gospodarze w 6. minucie nie wykorzystali rzutu karnego (Daniel Mąka nie trafił w bramkę).
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom3055
2.Widzew Łódź3051
3.GKS Bełchatów3051
4.Olimpia Grudziądz3050
5.Elana Toruń3050
6.Pogoń Siedlce3044
7.Stal Stalowa Wola3044
8.Górnik Łęczna3043
9.Resovia Rzeszów3043
10.Znicz Pruszków3040
11.Skra Częstochowa3039
12.Błękitni Stargard3033
13.Siarka Tarnobrzeg3033
14.Olimpia Elbląg3033
15.Gryf Wejherowo3033
16.Ruch Chorzów3031
17.Rozwój Katowice3030
18.ROW Rybnik3029
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Błękitni Stargard
    Radomiak Radom
    31. kolejka II ligi
    vs
    Błękitni Stargard
    Niedziela, 28 kwietnia 2019 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak