Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Błonianka Błonie - Radomiak II Radom 4:0 (3:0)

• Dodano: 27 października 2018 | 18:52
Błonianka Błonie - Radomiak II Radom 4:0 (3:0)
Trzeciej z rzędu wyjazdowej porażki doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni tym razem przegrali gładko z Błonianką Błonie 0:4.
Rozmiar czcionki:A+A-
Za tydzień Radomiak ponownie zagra na wyjeździe, tym razem z Wilgą Garwolin.

Błonianka Błonie - Radomiak II Radom 4:0 (3:0)

Radomiak: Bielikow - Markiewicz, Wiatrak, Kokosza (60' Borkowski), Hodowany, Nowosadko, Nowakowski, Colina (60' Wołczyński), Kozakiewicz, Imiołek (83' Śwircz), Stępień D.

Wyniki 13. kolejki

Sparta Jazgarzew - Perła Złotokłos 5:0
Mazur Karczew - Oskar Przysucha 2:1
Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn 5:2
MKS Piaseczno - Pilica Białobrzegi 1:2
Energia Kozienice - Orzeł Unin 3:1
Wilga Garwolin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:7
LKS Promna - Znicz II Pruszków 2:0

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    10. kolejka
    2:3
    Motor Lublin
    Radomiak Radom - Motor Lublin
Poniedziałek, 12 października 2026 - godz. 18:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1025
2.Legia Warszawa1022
3.Lech Poznań922
4.Pogoń Szczecin918
5.GKS Katowice1018
6.Wisła Kraków1017
7.Piast Gliwice1016
8.Korona Kielce1015
9.Zagłębie Lubin1015
10.Jagiellonia Białystok912
11.Cracovia Kraków1011
12.Wisła Płock911
13.Widzew Łódź109
14.Motor Lublin109
15.Wieczysta Kraków108
16.Radomiak Radom108
17.Śląsk Wrocław106
18.Raków Częstochowa103
NASTĘPNY MECZ
  • Wisła Płock - Radomiak Radom
    Wisła Płock
    11. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Poniedziałek, 19 października 2026 - godz. 19:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak