Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

Dodano: 30 sierpnia 2020 | 20:51
Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)
Piąty mecz i piąta porażka, tym razem dwucyfrowa. Drugi zespół Radomiak przegrał z Mszczonowianką Mszczonów aż 1:10. W pięciu meczach "dwójka" strzelił dwa gole, a straciła aż 33.
Rozmiar czcionki:A+A-
Za tydzień Radomiak ponownie zagra na wyjeździe. Tym razem z drugim zespołem Pogoni Siedlce.

Mszczonowianka Mszczonów - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)
(Podsiadło 89')

Radomiak II: Koptas - Łyko, Wołczyński, Klimas, Markiewicz, Osiej (79' Kozłowski), Lament (67' Lasota), Wieczorek (41' Figarski), Podsiadło, Skuza (64' Czajkowski), Prawda (85' Stępniewski)

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

ZOBACZ TAKŻE
Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

30 sierpnia 2020 | 20:51
Piąty mecz i piąta porażka, tym razem dwucyfrowa. Drugi zespół Radomiak przegrał z Mszczonowianką Mszczonów aż 1:10. W pięciu meczach "dwójka" strzelił dwa gole, a straciła aż 33. »
Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

23 sierpnia 2020 | 17:13
Czwarty mecz i czwarta porażka. Tym razem drugi zespół Radomiak przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:6. "Dwójka" od 60. minuty grała w "10" po czerwonej kartce dla Oskara Markiewicza. »
Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

15 sierpnia 2020 | 22:03
Kolejny raz bez punktów zeszedł z boiska drugi zespół Radomiaka. W 3. kolejce IV ligi "dwójka" przegrała w Garwolinie z Wilgą 1:4. »
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    34. kolejka I ligi
    2:0
    Korona Kielce
    Radomiak Radom - Korona Kielce
Niedziela, 13 czerwca 2021 - godz. 12:40
Radomiak po golach Dawida Abramowicza i Mateusza Radeckiego wygrał z kielecką Koroną 2:0 i jako mistrz I ligi awansował do ekstraklasy!
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Śląsk Wrocław00
2.Zagłębie Lubin00
3.Wisła Płock00
4.Wisła Kraków00
5.Warta Poznań00
6.Stal Mielec00
7.Raków Częstochowa00
8.Radomiak Radom00
9.Pogoń Szczecin00
10.Piast Gliwice00
11.Legia Warszawa00
12.Lechia Gdańsk00
13.Lech Poznań00
14.Jagiellonia Białystok00
15.Górnik Łęczna00
16.Górnik Zabrze00
17.Cracovia Kraków00
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza00
NASTĘPNY MECZ
  • Lech Poznań - Radomiak Radom
    Lech Poznań
    1. kolejka
    vs
    Radomiak Radom

    23 lipca 2021, godz. 20:30
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak