Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1 (1:0)

• Dodano: 21 października 2018 | 13:44
Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1 (1:0)
Pierwsze punkty w roli gospodarza stracił drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali przy Narutowicza z Energią Kozienice 1:1. Gola dla naszego zespołu strzelił Jakub Rolinc.
galeria radomiakRadomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1 (1:0)Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1 (1:0)Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1 (1:0)Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1 (1:0)Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1 (1:0)
Rozmiar czcionki:A+A-
Jeden punkt zapewnił Energi wypożyczony z Radomiaka Marcel Grot. W 26. minucie drugi z wychowanków naszego Klubu Łukasz Szary nie wykorzystał rzutu karnego.

Był to ostatni mecz tej jesieni, który nasz zespół rozegrał na stadionie przy ul. Narutowicza.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Błonianką Błonie.

Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1 (1:0)
(Rolinc 17' - Grot 81')

Radomiak: Bielikow - Wiatrak, Kucharski, Świdzikowski, Nowosadko, Nowakowski, Pietroń, Filipowicz, Winsztal, Suchanek (81' Hodowany), Rolinc (70' Stępień)

Wyniki 12. kolejki

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Błonianka Błonie 1:0
Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno 3:0
Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 1:3
Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew 4:0
Mazur Karczew - KS Raszyn 6:1
Perła Złotokłos - Wilga Garwolin 0:3
Orzeł Unin - LKS Promna 1:2

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    10. kolejka
    2:3
    Motor Lublin
    Radomiak Radom - Motor Lublin
Poniedziałek, 12 października 2026 - godz. 18:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1025
2.Legia Warszawa1022
3.Lech Poznań922
4.Pogoń Szczecin918
5.GKS Katowice1018
6.Wisła Kraków1017
7.Piast Gliwice1016
8.Korona Kielce1015
9.Zagłębie Lubin1015
10.Jagiellonia Białystok912
11.Cracovia Kraków1011
12.Wisła Płock911
13.Widzew Łódź109
14.Motor Lublin109
15.Wieczysta Kraków108
16.Radomiak Radom108
17.Śląsk Wrocław106
18.Raków Częstochowa103
NASTĘPNY MECZ
  • Wisła Płock - Radomiak Radom
    Wisła Płock
    11. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Poniedziałek, 19 października 2026 - godz. 19:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak