Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wszystkie bilety sprzedane! Bramki otwarte od godziny 15 - zobacz informacje dla kibiców

Dodano: 30 sierpnia 2014 | 22:25
Wszystkie bilety na niedzielne derby Radomia zostały sprzedane. Bramki wejściowe zostaną otwarte od godziny 15. Prosimy o odpowiednio wczesne przybycie.
Rozmiar czcionki:A+A-
W związku z rozejściem się wszystkich biletów w dniach poniedziałek-sobota (ostatnie sztuki zostały sprzedane tuż przed godziną 20), w dniu meczu kasy nie będą otwarte i z uwagi na brak miejsc nie będzie możliwości nabycia wejściówki (tak stanowi prawo, a konkretnie Ustawa o Bezpieczeństwie Imprez Masowych).

Apelujemy do kibiców o odpowiednio wczesne przybycie na stadion. Bramki mają zostać otwarte od godziny 15. Prosimy nie czekać z wejściem na obiekt do ostatniej chwili, gdyż może się to wiązać z niemożliwością uczestniczenia w pojedynku od pierwszej minuty. Warto mieć na uwadze również zachowanie trzeźwości, gdyż funkcjonariusze policji zapowiadają ścisłą kontrolę w tym elemencie.

Tuż przed meczem odbędzie się miła uroczystość z udziałem drużyny z rocznika 2001 Młodzieżowej Sekcji Piłki Nożnej Radomiak, która poprzedni sezon zakończyła awansem do prestiżowej Ekstraligi, a nowy rozpoczęła od wyjazdowego zwycięstwa 4:1 z Polonią Warszawa i wygranej u siebie 1:0 z Pogonią Siedlce.. Podopieczni Macieja Lesisza otrzymają z rąk przedstawicieli Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej puchar oraz sprzęt sportowy. Prosimy kibiców o ciepłe przyjęcie młodych chłopaków, dla których będzie to z pewnością duże przeżycie.

Tymczasem w przerwie spotkania odbędzie się konkurs prędkości strzału. Z trybun zostanie wyłonionych kilku kibiców, którzy będą rywalizować w zabawie na najsilniejszy strzał. Piłkarskie centrum on-line Campeon.pl ufundowało dla zwycięzcy oryginalną koszulkę meczową Radomiaka marki Adidas, zaś dla pozostałych uczestników konkursu również przygotowane zostały okazjonalne koszulki Radomiaka.

W przerwie rozlosowane zostaną również vouchery do wykorzystania w Burgeromanii przy Chrobrego 46. Ponadto codziennie, z kartą kibica Radomiaka okazaną w lokalu, każdy otrzyma 20% rabatu na burgery.