Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Fortuna I liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Warta Poznań201244331840
2.Stal Mielec201226301838
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała201145362137
4.Radomiak Radom201064302336
5.Olimpia Grudziądz20947343031
6.Miedź Legnica20947292631
7.GKS Jastrzębie20794302530
8.GKS Tychy20866402930
9.Zagłębie Sosnowiec20758283126
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza20758282226
11.Stomil Olsztyn20758162226
12.Sandecja Nowy Sącz20749283525
13.GKS Bełchatów207310242724
14.Puszcza Niepołomice20659152423
15.Chrobry Głogów205510183320
16.Odra Opole205510162520
17.Wigry Suwałki205411173119
18.Chojniczanka Chojnice204412273916

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ektraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do II ligi
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    20. kolejka I ligi
    2:0
    GKS Bełchatów
    Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Niedziela, 1 grudnia 2019 - godz. 12:40
Pewne zwycięstwo na zakończenie 2019 roku odniósł Radomiak. Zieloni po golach Mateusza Michalskiego i Patryka Mikity z rzutu karnego wygrali z GKS Bełchatów 2:0.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań2040
2.Stal Mielec2038
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała2037
4.Radomiak Radom2036
5.Olimpia Grudziądz2031
6.Miedź Legnica2031
7.GKS Jastrzębie2030
8.GKS Tychy2030
9.Zagłębie Sosnowiec2026
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2026
11.Stomil Olsztyn2026
12.Sandecja Nowy Sącz2025
13.GKS Bełchatów2024
14.Puszcza Niepołomice2023
15.Chrobry Głogów2020
16.Odra Opole2020
17.Wigry Suwałki2019
18.Chojniczanka Chojnice2016
NASTĘPNY MECZ
  • Warta Poznań - Radomiak Radom
    Warta Poznań
    21. kolejka I ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Poniedziałek, 2 marca 2020 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak