Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Fortuna I liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Warta Poznań181044281734
2.Podbeskidzie Bielsko-Biała181044331834
3.Radomiak Radom18954282332
4.Stal Mielec181026251732
5.GKS Tychy18846382728
6.Miedź Legnica17845262028
7.GKS Jastrzębie17773262028
8.Olimpia Grudziądz17737272624
9.GKS Bełchatów18738232324
10.Zagłębie Sosnowiec18657262923
11.Bruk-Bet Termalica Nieciecza18657242123
12.Sandecja Nowy Sącz18648253322
13.Stomil Olsztyn18648142122
14.Puszcza Niepołomice17548122119
15.Wigry Suwałki18549172519
16.Chrobry Głogów17548162519
17.Chojniczanka Chojnice184410253416
18.Odra Opole173410112413

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ektraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do II ligi
OSTATNI MECZ
  • GKS Tychy
    18. kolejka I ligi
    2:2
    Radomiak Radom
    GKS Tychy - Radomiak Radom
Sobota, 16 listopada 2019 - godz. 17:00
Od remisu rozpoczął rundę rewanżową Radomiak. Zieloni zremisowali na wyjeździe z GKS Tychy 2:2, ratując jeden punkt w doliczonym czasie gry. Oba gole dla naszego zespołu strzelił Patryk Mikita.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań1834
2.Podbeskidzie Bielsko-Biała1834
3.Radomiak Radom1832
4.Stal Mielec1832
5.GKS Tychy1828
6.Miedź Legnica1728
7.GKS Jastrzębie1728
8.Olimpia Grudziądz1724
9.GKS Bełchatów1824
10.Zagłębie Sosnowiec1823
11.Bruk-Bet Termalica Nieciecza1823
12.Sandecja Nowy Sącz1822
13.Stomil Olsztyn1822
14.Puszcza Niepołomice1719
15.Wigry Suwałki1819
16.Chrobry Głogów1719
17.Chojniczanka Chojnice1816
18.Odra Opole1713
NASTĘPNY MECZ
  • Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
    Stomil Olsztyn
    19. kolejka I ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Niedziela - 24 listopada 2019 - godz. 12:40
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak