Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Ekstraklasa 2026/27


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Lech Poznań121011321131
2.Górnik Zabrze13841211128
3.Legia Warszawa13661231124
4.Pogoń Szczecin1173119924
5.GKS Katowice13706251921
6.Piast Gliwice13634242021
7.Wisła Kraków13634201821
8.Zagłębie Lubin12543151519
9.Jagiellonia Białystok12606171818
10.Korona Kielce12534141818
11.Motor Lublin13445192216
12.Wisła Płock12435121815
13.Cracovia Kraków13337152112
14.Widzew Łódź13184171911
15.Śląsk Wrocław1223716229
16.Wieczysta Kraków1322917268
17.Radomiak Radom1222812288
18.Raków Częstochowa12201016286

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Pogoń Szczecin
    12. kolejka
    4:3
    Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Sobota, 24 października 2026 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań1231
2.Górnik Zabrze1328
3.Legia Warszawa1324
4.Pogoń Szczecin1124
5.GKS Katowice1321
6.Piast Gliwice1321
7.Wisła Kraków1321
8.Zagłębie Lubin1219
9.Jagiellonia Białystok1218
10.Korona Kielce1218
11.Motor Lublin1316
12.Wisła Płock1215
13.Cracovia Kraków1312
14.Widzew Łódź1311
15.Śląsk Wrocław129
16.Wieczysta Kraków138
17.Radomiak Radom128
18.Raków Częstochowa126
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom
    13. kolejka
    vs
    Śląsk Wrocław
    Poniedziałek, 2 listopada 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak