Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Fortuna I liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.ŁKS Łódź871020422
2.Bruk-Bet Termalica Nieciecza870114321
3.Górnik Łęczna862013220
4.Odra Opole96219620
5.GKS Tychy1053216918
6.Arka Gdynia943213715
7.Radomiak Radom9423151214
8.Miedź Legnica10343141213
9.Puszcza Niepołomice832381011
10.Widzew Łódź932471211
11.Stomil Olsztyn92437910
12.Chrobry Głogów82339129
13.Korona Kielce82336119
14.Zagłębie Sosnowiec8215877
15.GKS Bełchatów92344107
16.Resovia Rzeszów81166144
17.GKS Jastrzębie90185181
18.Sandecja Nowy Sącz90185211

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ekstraklasy

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 18 spadnie do II ligi
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    8. kolejka I ligi
    2:2
    GKS Tychy
    Radomiak Radom - GKS Tychy
Środa, 28 października 2020 - godz. 13:00
W zaległym meczu 8. kolejki Radomiak zremisował z GKS Tychy. Oba dla zielonych zdobył Karol Angielski. Spotkanie zostało rozegrane już na stadionie w Radomiu, gdzie dobiega końca montaż nowego oświetlenia.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.ŁKS Łódź822
2.Bruk-Bet Termalica Nieciecza821
3.Górnik Łęczna820
4.Odra Opole920
5.GKS Tychy1018
6.Arka Gdynia915
7.Radomiak Radom914
8.Miedź Legnica1013
9.Puszcza Niepołomice811
10.Widzew Łódź911
11.Stomil Olsztyn910
12.Chrobry Głogów89
13.Korona Kielce89
14.Zagłębie Sosnowiec87
15.GKS Bełchatów97
16.Resovia Rzeszów84
17.GKS Jastrzębie91
18.Sandecja Nowy Sącz91
NASTĘPNY MECZ
  • Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
    Pogoń Siedlce
    1/16 Puchar Polski
    vs
    Radomiak Radom

    Sobota, 31 października 2020 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak