Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Widzew Łódź171142331437
2.Radomiak Radom181044401134
3.Elana Toruń17881271532
4.Olimpia Grudziądz18945342331
5.GKS Bełchatów18882211030
6.Górnik Łęczna18855313129
7.Stal Stalowa Wola18837302527
8.Resovia Rzeszów18756272926
9.Znicz Pruszków18666262924
10.Ruch Chorzów18666262324
11.Skra Częstochowa18639142521
12.Błękitni Stargard186210183020
13.Gryf Wejherowo18549253419
14.Siarka Tarnobrzeg185310142718
15.ROW Rybnik18387152217
16.Pogoń Siedlce184410232916
17.Rozwój Katowice17449183216
18.Olimpia Elbląg174310122515

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Skra Częstochowa
    18. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Skra Częstochowa - Radomiak Radom
Sobota, 10 listopada 2018 - godz. 14:00
Zakończyła się zwycięska passa Radomiaka. Na otwarcie rundy rewanżowej zieloni bezbramkowo zremisowali w Częstochowie ze Skrą. Nasz zespół kończył mecz w "10", gdyż kontuzji w końcówce doznał Michał Grudniewski.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1737
2.Radomiak Radom1834
3.Elana Toruń1732
4.Olimpia Grudziądz1831
5.GKS Bełchatów1830
6.Górnik Łęczna1829
7.Stal Stalowa Wola1827
8.Resovia Rzeszów1826
9.Znicz Pruszków1824
10.Ruch Chorzów1824
11.Skra Częstochowa1821
12.Błękitni Stargard1820
13.Gryf Wejherowo1819
14.Siarka Tarnobrzeg1818
15.ROW Rybnik1817
16.Pogoń Siedlce1816
17.Rozwój Katowice1716
18.Olimpia Elbląg1715
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Ruch Chorzów
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    vs
    Ruch Chorzów
    Sobota, 17 listopada 2018 - godz. 13:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak