Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Ekstraklasa 2022/2023


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Raków Częstochowa171322351241
2.Legia Warszawa17953241932
3.Pogoń Szczecin17854292529
4.Widzew Łódź17926221729
5.Wisła Płock17845292428
6.Lech Poznań16844201528
7.Stal Mielec17836252227
8.Cracovia Kraków17746181225
9.Warta Poznań17746181625
10.Radomiak Radom17728212323
11.Śląsk Wrocław17566172221
12.Górnik Zabrze17557262820
13.Jagiellonia Białystok17467252618
14.Lechia Gdańsk175210183017
15.Zagłębie Lubin17458132717
16.Piast Gliwice17449182216
17.Korona Kielce173410172613
18.Miedź Legnica163310182712

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    17. kolejka
    1:2
    Pogoń Szczecin
    Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Poniedziałek, 31 października 2022 - godz. 19:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa1741
2.Legia Warszawa1732
3.Pogoń Szczecin1729
4.Widzew Łódź1729
5.Wisła Płock1728
6.Lech Poznań1628
7.Stal Mielec1727
8.Cracovia Kraków1725
9.Warta Poznań1725
10.Radomiak Radom1723
11.Śląsk Wrocław1721
12.Górnik Zabrze1720
13.Jagiellonia Białystok1718
14.Lechia Gdańsk1717
15.Zagłębie Lubin1717
16.Piast Gliwice1716
17.Korona Kielce1713
18.Miedź Legnica1612
NASTĘPNY MECZ
  • Miedź Legnica - Radomiak Radom
    Miedź Legnica
    18. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Piątek, 27 stycznia 2023 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak