Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Ekstraklasa 2021/2022


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Lech Poznań853018518
2.Śląsk Wrocław835011714
3.Lechia Gdańsk834111813
4.Pogoń Szczecin834111713
5.Zagłębie Lubin740391212
6.Raków Częstochowa632111911
7.Wisła Kraków8323131411
8.Wisła Płock8314141010
9.Radomiak Radom72418610
10.Piast Gliwice8314101010
11.Górnik Zabrze73138910
12.Legia Warszawa6303769
13.Jagiellonia Białystok82339119
14.Cracovia Kraków82339139
15.Stal Mielec82247138
16.Warta Poznań8143887
17.Górnik Łęczna81257185
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza70346113

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    8. kolejka
    1:1
    Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Sobota, 18 września 2021 - godz. 17:30
W meczu 8. kolejki Ekstraklasy Radomiak zremisował ze Śląskiem Wrocław 1:1.
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań818
2.Śląsk Wrocław814
3.Lechia Gdańsk813
4.Pogoń Szczecin813
5.Zagłębie Lubin712
6.Raków Częstochowa611
7.Wisła Kraków811
8.Wisła Płock810
9.Radomiak Radom710
10.Piast Gliwice810
11.Górnik Zabrze710
12.Legia Warszawa69
13.Jagiellonia Białystok89
14.Cracovia Kraków89
15.Stal Mielec88
16.Warta Poznań87
17.Górnik Łęczna85
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza73
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Zabrze - Radomiak Radom
    Górnik Zabrze
    Puchar Polski
    vs
    Radomiak Radom

    Środa, 22 września 2021 - godz. 14:30
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak