Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Ekstraklasa 2021/2022


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Lech Poznań191252371341
2.Pogoń Szczecin191072351637
3.Raków Częstochowa191054362235
4.Radomiak Radom19982281635
5.Lechia Gdańsk19964332333
6.Wisła Płock19928292629
7.Górnik Zabrze19847272628
8.Stal Mielec19775262628
9.Cracovia Kraków19757252626
10.Śląsk Wrocław19667303024
11.Jagiellonia Białystok19667243124
12.Piast Gliwice19658262623
13.Wisła Kraków196310213021
14.Zagłębie Lubin186210193420
15.Warta Poznań19379142416
16.Legia Warszawa185013193015
17.Górnik Łęczna18369173515
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza182610203212

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Legia Warszawa
    19. kolejka
    0:3
    Radomiak Radom
    Legia Warszawa - Radomiak Radom
Niedziela, 19 grudnia 2021 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań1941
2.Pogoń Szczecin1937
3.Raków Częstochowa1935
4.Radomiak Radom1935
5.Lechia Gdańsk1933
6.Wisła Płock1929
7.Górnik Zabrze1928
8.Stal Mielec1928
9.Cracovia Kraków1926
10.Śląsk Wrocław1924
11.Jagiellonia Białystok1924
12.Piast Gliwice1923
13.Wisła Kraków1921
14.Zagłębie Lubin1820
15.Warta Poznań1916
16.Legia Warszawa1815
17.Górnik Łęczna1815
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza1812
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Wisła Płock
    Radomiak Radom
    20. kolejka
    vs
    Wisła Płock
    Poniedziałek, 7 lutego 2022 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak