Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Fortuna I liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała221345422143
2.Warta Poznań221345362043
3.Stal Mielec221327352141
4.Radomiak Radom221066322936
5.GKS Jastrzębie228104332734
6.Miedź Legnica221048343034
7.Olimpia Grudziądz221048363634
8.GKS Tychy22877433631
9.Zagłębie Sosnowiec22859333629
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza22859322429
11.Sandecja Nowy Sącz22859333729
12.Stomil Olsztyn22859202729
13.Chrobry Głogów227510263526
14.Puszcza Niepołomice227510213026
15.GKS Bełchatów227411242825
16.Odra Opole226511192923
17.Wigry Suwałki225413183719
18.Chojniczanka Chojnice225413314519

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ektraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do II ligi
OSTATNI MECZ
  • GKS Jastrzębie
    22. kolejka I ligi
    3:2
    Radomiak Radom
    GKS Jastrzębie - Radomiak Radom
Sobota, 7 marca 2020 - godz. 15:00
Trzy kolejne stracone gole wiosną i druga porażka. Tym razem zieloni choć prowadzili w Jastrzębiu-Zdroju już 2:0, ostatecznie ulegli miejscowemu GKS-owi 3:2.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała2243
2.Warta Poznań2243
3.Stal Mielec2241
4.Radomiak Radom2236
5.GKS Jastrzębie2234
6.Miedź Legnica2234
7.Olimpia Grudziądz2234
8.GKS Tychy2231
9.Zagłębie Sosnowiec2229
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2229
11.Sandecja Nowy Sącz2229
12.Stomil Olsztyn2229
13.Chrobry Głogów2226
14.Puszcza Niepołomice2226
15.GKS Bełchatów2225
16.Odra Opole2223
17.Wigry Suwałki2219
18.Chojniczanka Chojnice2219
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Odra Opole
    Radomiak Radom
    23. kolejka I ligi
    vs
    Odra Opole

    Sobota, 4 czerwca 2020 - godz. 18:10
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak