Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Widzew Łódź231283381944
2.Radomiak Radom241356532044
3.GKS Bełchatów241194271440
4.Olimpia Grudziądz241248463440
5.Elana Toruń2410104342140
6.Górnik Łęczna241086383638
7.Stal Stalowa Wola241149373337
8.Resovia Rzeszów23968303233
9.Skra Częstochowa249510193132
10.Znicz Pruszków24879354331
11.Pogoń Siedlce248610363330
12.Błękitni Stargard248313294227
13.Gryf Wejherowo247611324227
14.Ruch Chorzów246810283026
15.Rozwój Katowice246711293825
16.ROW Rybnik234109192922
17.Siarka Tarnobrzeg236413193922
18.Olimpia Elbląg225611173021

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Znicz Pruszków
    24. kolejka II ligi
    3:2
    Radomiak Radom
    Znicz Pruszków - Radomiak Radom
Niedziela, 17 marca 2018 - godz. 13:05
Pomimo już dwubramkowego prowadzenia, Radomiak ze starcia ze Zniczem wyszedł nawet bez jednego punktu. Zieloni dali wydrzeć sobie wydawałoby się pewne zwycięstwo i ostatecznie przegrali 2:3.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź2344
2.Radomiak Radom2444
3.GKS Bełchatów2440
4.Olimpia Grudziądz2440
5.Elana Toruń2440
6.Górnik Łęczna2438
7.Stal Stalowa Wola2437
8.Resovia Rzeszów2333
9.Skra Częstochowa2432
10.Znicz Pruszków2431
11.Pogoń Siedlce2430
12.Błękitni Stargard2427
13.Gryf Wejherowo2427
14.Ruch Chorzów2426
15.Rozwój Katowice2425
16.ROW Rybnik2322
17.Siarka Tarnobrzeg2322
18.Olimpia Elbląg2221
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom
    25. kolejka II ligi
    vs
    Stal Stalowa Wola
    Sobota, 23 marca 2019 - godz. 14:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak