Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Widzew Łódź11731211024
2.Olimpia Grudziądz1172219723
3.Elana Toruń1164119922
4.Radomiak Radom1163223521
5.Górnik Łęczna11533191718
6.Siarka Tarnobrzeg11533131218
7.GKS Bełchatów1154215917
8.Znicz Pruszków11443151516
9.Ruch Chorzów11353151414
10.Stal Stalowa Wola11425131514
11.Gryf Wejherowo11344142013
12.Resovia Rzeszów11335141812
13.ROW Rybnik11254111411
14.Błękitni Stargard11326101611
15.Skra Częstochowa1131781910
16.Pogoń Siedlce1123613189
17.Rozwój Katowice1123610209
18.Olimpia Elbląg112094186

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    11. kolejka II ligi
    5:0
    Resovia Rzeszów
    Radomiak Radom - Resovia Rzeszów
Sobota, 22 września 2018 - godz. 15:00
Trwa znakomita seria Radomiaka w meczach przed własną publicznością. Tym razem zieloni po golach Szuprytowskiego, Luza, Filipowicz, Leandro i Winsztala rozbili Resovię 5:0.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1124
2.Olimpia Grudziądz1123
3.Elana Toruń1122
4.Radomiak Radom1121
5.Górnik Łęczna1118
6.Siarka Tarnobrzeg1118
7.GKS Bełchatów1117
8.Znicz Pruszków1116
9.Ruch Chorzów1114
10.Stal Stalowa Wola1114
11.Gryf Wejherowo1113
12.Resovia Rzeszów1112
13.ROW Rybnik1111
14.Błękitni Stargard1111
15.Skra Częstochowa1110
16.Pogoń Siedlce119
17.Rozwój Katowice119
18.Olimpia Elbląg116
NASTĘPNY MECZ
  • Elana Toruń - Radomiak Radom
    Elana Toruń
    12. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 30 września 2018 - godz. 15:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak