Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Fortuna I liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Bruk-Bet Termalica Nieciecza17133130842
2.ŁKS Łódź161024361732
3.Górnik Łęczna17953261232
4.Radomiak Radom17863221330
5.Arka Gdynia17854261429
6.Miedź Legnica17764312327
7.GKS Tychy16763221427
8.Odra Opole16745161925
9.Puszcza Niepołomice17656172023
10.Chrobry Głogów17647222622
11.Korona Kielce16637132021
12.Stomil Olsztyn16556161820
13.Widzew Łódź15546131819
14.GKS Jastrzębie175111163016
15.GKS Bełchatów17449122114
16.Sandecja Nowy Sącz173410142913
17.Zagłębie Sosnowiec173212142411
18.Resovia Rzeszów17231210279

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ekstraklasy

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 18 spadnie do II ligi
OSTATNI MECZ
  • Korona Kielce
    17. kolejka I ligi
    0:2
    Radomiak Radom
    Korona Kielce - Radomiak Radom
Niedziela, 13 grudnia 2020 - godz. 12:40
W meczu 17. kolejki I ligi Radomiak wygrał na wyjeździe z Koroną Kielce 2:0.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Bruk-Bet Termalica Nieciecza1742
2.ŁKS Łódź1632
3.Górnik Łęczna1732
4.Radomiak Radom1730
5.Arka Gdynia1729
6.Miedź Legnica1727
7.GKS Tychy1627
8.Odra Opole1625
9.Puszcza Niepołomice1723
10.Chrobry Głogów1722
11.Korona Kielce1621
12.Stomil Olsztyn1620
13.Widzew Łódź1519
14.GKS Jastrzębie1716
15.GKS Bełchatów1714
16.Sandecja Nowy Sącz1713
17.Zagłębie Sosnowiec1711
18.Resovia Rzeszów179
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    1/8 Puchar Polski
    vs
    Radomiak Radom

    Środa, 10 lutego 2021 - godz. ??:??
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak