Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Tabela Ekstraklasa 2023/2024


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Śląsk Wrocław231364331845
2.Jagiellonia Białystok231265513342
3.Pogoń Szczecin231247442640
4.Lech Poznań231175363040
5.Raków Częstochowa221165432539
6.Legia Warszawa231085352838
7.Górnik Zabrze231058312735
8.Stal Mielec22958293032
9.Zagłębie Lubin23869263630
10.Widzew Łódź238411293328
11.Warta Poznań23698232727
12.Cracovia Kraków235117293026
13.Piast Gliwice224135202325
14.Radomiak Radom22679243325
15.Korona Kielce224108252922
16.Puszcza Niepołomice225710304222
17.Ruch Chorzów232129263618
18.ŁKS Łódź233416194713

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Warta Poznań
    22. kolejka
    0:0
    Radomiak Radom
    Warta Poznań - Radomiak Radom
Piątek, 17 września 2023 - godz. 12:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Śląsk Wrocław2345
2.Jagiellonia Białystok2342
3.Pogoń Szczecin2340
4.Lech Poznań2340
5.Raków Częstochowa2239
6.Legia Warszawa2338
7.Górnik Zabrze2335
8.Stal Mielec2232
9.Zagłębie Lubin2330
10.Widzew Łódź2328
11.Warta Poznań2327
12.Cracovia Kraków2326
13.Piast Gliwice2225
14.Radomiak Radom2225
15.Korona Kielce2222
16.Puszcza Niepołomice2222
17.Ruch Chorzów2318
18.ŁKS Łódź2313
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Stal Mielec
    Radomiak Radom
    23. kolejka
    vs
    Stal Mielec
    Poniedziałek, 4 marca 2024 - godz. 19:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak