Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Część zaległości odrobiona

Dodano: 04 kwietnia 2019 | 11:00
Część zaległości odrobiona
W środę został rozegrany jeden z trzech zaległych z jesieni meczów II ligi, w którym zmierzyli się dwaj najbliżsi rywale Radomiaka. ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Resovią Rzeszów 1:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do rozegrania zostały jeszcze dwa zaległe spotkania:

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź [10 kwietnia]
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg [17 kwietnia]

Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom301677592155
2.Widzew Łódź3012153422351
3.GKS Bełchatów3014115351751
4.Olimpia Grudziądz3015510584050
5.Elana Toruń3013116433050
6.Pogoń Siedlce3012810503944
7.Stal Stalowa Wola3013512414144
8.Górnik Łęczna3011109424743
9.Resovia Rzeszów3012711373943
10.Znicz Pruszków3011712425240
11.Skra Częstochowa3011613284139
12.Błękitni Stargard309615365033
13.Siarka Tarnobrzeg309615294933
14.Olimpia Elbląg308913233433
15.Gryf Wejherowo309615405533
16.Ruch Chorzów3071013353731
17.Rozwój Katowice307914324430
18.ROW Rybnik3051411233629

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
ZOBACZ TAKŻE
Trenerzy Paszulewicz i Banasik po meczu Widzew - Radomiak

Trenerzy Paszulewicz i Banasik po meczu Widzew - Radomiak

25 kwietnia 2019 | 02:06
Oto co po środowym meczu Widzewa z Radomiakiem powiedzieli trenerzy obu zespołów, Jacek Paszulewicz i Dariusz Banasik. »
Widzew Łódź - Radomiak Radom 0:0

Widzew Łódź - Radomiak Radom 0:0

25 kwietnia 2019 | 01:10
W hicie 30. kolejki Radomiak bezbramkowo zremisował w Łodzi z Widzewem. Gospodarze w 6. minucie nie wykorzystali rzutu karnego (Daniel Mąka nie trafił w bramkę). »
Wyniki 30. kolejki i tabela II ligi

Wyniki 30. kolejki i tabela II ligi

24 kwietnia 2019 | 20:18
W środę rozegrano 30. kolejkę spotkań. Coraz większego kolorytu nabiera walka zarówno o awans jak i utrzymanie. Na cztery kolejki przed końcem sezonu Radomiak ma pięć punktów przewagi nad 4. miejscem. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Widzew Łódź
    30. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Widzew Łódź - Radomiak Radom
Środa, 24 kwietnia 2019 - godz. 19:05
W hicie 30. kolejki Radomiak bezbramkowo zremisował w Łodzi z Widzewem. Gospodarze w 6. minucie nie wykorzystali rzutu karnego (Daniel Mąka nie trafił w bramkę).
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom3055
2.Widzew Łódź3051
3.GKS Bełchatów3051
4.Olimpia Grudziądz3050
5.Elana Toruń3050
6.Pogoń Siedlce3044
7.Stal Stalowa Wola3044
8.Górnik Łęczna3043
9.Resovia Rzeszów3043
10.Znicz Pruszków3040
11.Skra Częstochowa3039
12.Błękitni Stargard3033
13.Siarka Tarnobrzeg3033
14.Olimpia Elbląg3033
15.Gryf Wejherowo3033
16.Ruch Chorzów3031
17.Rozwój Katowice3030
18.ROW Rybnik3029
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Błękitni Stargard
    Radomiak Radom
    31. kolejka II ligi
    vs
    Błękitni Stargard
    Niedziela, 28 kwietnia 2019 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak