MKS Kluczbork - Radomiak Radom 3:1 (2:0)

Dodano: 31 marca 2018 | 18:58
Porażką Radomiaka 1:3 zakończył się Wielkosobotni mecz 24. kolejki II ligi MKS Kluczbork - Radomiak. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zanotował dopiero w 89. minucie Jakub Rolinc.
Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 11. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka dość szczęśliwie dla MKS-u odbiła się od Antkowiaka i wpadła do siatki bramki Gostomskiego.

Na 2:0 podopieczni Jana Furlepy podwyższyli w 22. minucie. Wówczas pojedynek główkowy z Zającem wygrał Górkiewicz i strzałem głową pokonał naszego golkipera.

3:0 dla miejscowych było od 63. minuty, kiedy to Bodziony skierował piłkę do siatki precyzyjnym strzałem z linii pola karnego.

Tego dnia Radomiaka stać było tylko na jedno, honorowe trafienie, które zaliczył w samej końcówce spotkania Jakub Rolinc.

Kolejny pojedynek zielonych już w najbliższą środę 4 kwietnia z Rozwojem w Katowicach.

(Antkowiak 11', Górkiewicz 22', Bodziony 63' - Rolinc 89')

MKS Kluczbork: Majchrowski - Górkiewicz, Klepczyński, Gierak, Nitkiewicz, Zaradny, Deja, Bodziony (68' Nakrosius), Antkowiak (77' Glanowski), Baraniak (82' Skoczylas), Jonkisz (72' Kojder)

Radomiak: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Zając (67' Winsztal), Leandro, Bemba (46' Rolinc), Szuprytowski (67' Hodowany), Mazan (89' Gilewski), Mikita, Wróbel

żółte kartki: Deja, Zaradny - Jakubik, Szuprytowski, Mazan

sędziował: Marcin Szrek (Kielce)