Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice 3:1 (2:0)

Dodano: 20 czerwca 2020 | 20:33
Trwa dobra seria Radomiaka. Zieloni odnieśli trzecie zwycięstwo po wznowieniu rozgrywek. Tym razem nasz zespół wygrał z Chojniczanką 3:1.
Do przerwy Radomiak prowadził 2:0 po golach Patryka Mikity z rzutu karnego i Mateusza Michalskiego. Goście za sprawą byłego gracza zielonych Martina Klabnika bardzo szybko po przerwie zdobyli kontaktowego gola i losy meczu ważyły się do końca. Dopiero w doliczonym czasie gry Adam Banasik zdobył trzeciego gola i przypieczętował kolejne bardzo ważne zwycięstwo.

Za tydzień, w sobotę 27 czerwca Radomiak z meczu na szczycie zagra w Mielcu ze Stalą. Spotkanie będzie transmitowany przez Polsat Sport.

(Mikita 31' (k), Michalski 36', Banasiak 90' - Klabnik 55')

Radomiak: Miszta - Jakubik, Świdzikowski, Cichocki, Abramowicz, Michalski, Kaput, Karwot (67' Lewandowski), Makowski, Mikita (90' Banasiak), Nowak (81' Sokół)

Chojniczanka: Janukiewicz - dgórski (46' Bartosiak), Wiktorski, Klabník, Wachowiak, Jagiełło, Wolski, Ziętarski (46' Zejdler), Kuzimski, Sacharuk (70' Surdykowski), Mikołajczak

żółte kartki: Nowak, Sokół - Kuzimski, Klabník, Wachowiak, Wiktorski, Mikołajczak.

sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław)