Radomiak Radom - FC Zurich II 3:0 (2:0)

Dodano: 15 lutego 2019 | 21:52
W drugim, a zarazem ostatnim sparingu we Włoszech Radomiak wygrał z drugim zespołem FC Zurich (szwajcarska III liga) 3:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli Dominik Sokół (dwa) i Patryk Winsztal.
Po dwudziestu kilku minutach plac gry opuścił Leandro, który poczuł pachwinę, a na boisku w ogóle nie pojawili się bramkarz Kamil Bielikow, Michał Grudniewski i po raz kolejny Peter Mazan.

Zieloni w sobotę kończą pobyt we Włoszech i wracają do Radomia. W przyszłą sobotę Radomiak rozegra ostatni mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej. Na ten moment nie jest znane miejsce meczu z rezerwami warszawskiej Legii.

(Sokół 11', 14', Winsztal 69')

Radomiak I połowa: Haluch - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Klabnik, Wawszczyk, Leandro (25' Jabłoński), Karwot, Banasiak, Makowski, Luz, Sokół

Radomiak II połowa: Kochalski - Jabłoński (80' Witkowski), Klabnik, Świdzikowski, Wawszczyk, Mikita, Karwot (60' Filipowicz), Banasiak (60' Kaput), Makowski (63' Winsztal), Luz (75' Kucharski), Sokół (63' Rolinc)