Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 2:1 (1:1)

Dodano: 03 sierpnia 2019 | 21:45
Drugie zwycięstwo w nowym sezonie I ligi odniósł Radomiak. Tym razem zieloni wygrali przy Narutowicza ze Stomilem Olsztyn 2:1 po golach Mateusza Michalskiego i Patryka Mikity.
Spotkanie bardzo źle rozpoczęło się dla Radomiaka. W 3. minucie od straty gola zielnych uratowała poprzeczka - strzał Lecha z rzutu wolnego, ale już 120 sekund później Stomil wyszedł na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Artur Siemaszko. Radość gości z prowadzenia nie trwała jednak długa. W 12. minucie z dystansu przymierzył Mateusz Michalski i doprowadził do wyrównania. Kilkanaście minut później bliski szczęścia był Rafał Makowski, ale piłka zatrzymała się na słupku.

Losy meczu rozstrzygnęły się w 88. minucie. Leandro idealnie obsłużył w polu karnym Patryka Mikitę, a ten bez problemów z bliska umieścił piłkę w bramce Skiby.

W sobotę, 10 sierpnia Radomiaka czeka pierwszy wyjazd. O godz. 19:00 zieloni mierzą się w Bełchatowie z miejscowym GKS-em.

Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 2:1(1:1)
(Michalski 12', Mikita 88' - Siemaszko 5')

Radomiak: Haluch - Jakubik, Cichocki, Pietrzyk, Abramowicz, Leandro (90' Banasiak), Kaput, Karwot, Makowski, Michalski (69' Mikita), Nowak (63' Górski)

Stomil: Skiba - Bucholc, Tarasenko, Mosakowski, Dziemidowicz, Siemaszko (54' Niedziela), Biedrzycki, Głowacki (72' Hajda), Lech (78' Cetnarski), Gancarczyk M., Sobczak

żółte kartki: Kaput, Leandro, Jakubik, Karwot - Biedrzycki, Bucholc, Mosakowski, Tarasenko, Niedziela

sędziował: Albert Różycki (Łódź)