Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak Radom - Warta Poznań 0:2 (0:0)

Dodano: 17 sierpnia 2019 | 14:01
Drugiej z rzędu porażki doznali piłkarze Radomiaka. Tym razem zieloni przegrali przed własną publicznością z Wartą Poznań 0:2. Kolejny mecz już w najbliższą środę w Radomiu z GKS Jastrzębie.
Rozmiar czcionki:A+A-
- 90' KONIEC MECZU. Radomiak - Warta 0:2

- 87' ostatnia zmiana w Warcie, Kiklasz za strzelca drugiego gola Janickiego

- 83' Bliski zdobycia gola Nowak, strzał z bliskiej odległości blokują obrońcy

- 77' Fatalny błąd obronie i Janicki podwyższa na 2:0

- 73' Zmiana w Warcie, Gardzielewicz za Długosza

- 71' Trzecia i zarazem ostatnia zmiana, Górski za Karwota

- 67' Leo wykłada idealną piłkę w polu karnym Luzowi, ten jednak wprost w bramkarza. To powinien być gol

- 64' dwie zmiany w Radomiaku, Banasiak za Mikitę, Luz za Michalskiego

- 49' Fatalny początek II połowy, Jaroch trafia do bramki Halucha, Radomiak - Warta 0:1

- 46' Zaczynamy drugą połowę, zmiana w zespole Warty. na boisku Trałka w miejsce Grobelnego

- 45' Do przerwy bez goli

- 34' Mocny strzał Leo, na posterunku Lis

- 31' Tym razem z dalszej odległości przymierzył Nowak, jednak nieznacznie nad poprzeczką

- 30' Dwukrotnie z dystansu próbował Makowski, ale piłka mija światło bramki

- 19' Przebudzenie Radomiaka, dobra akcja Leo, Abramowicz z głowy nad poprzeczką

- Pierwszy kwadrans pod dyktando Warty, Radomiak niemrawo

- 12' Warta blisko zdobycia gola, dobrze w bramce Haluch

- Gramy...

- Znamy składy w jakich zagrają oba zespoły. W Radomiaku od pierwszej minuty dziś m.in. Patryk Mikita i Damian Nowak.

(Jaroch 49', Janicki 77')

Radomiak: Haluch - Jakubik, Cichocki, Pietrzyk, Abramowicz, Leandro, Karwot (71' Górski), Makowski, Mikita (64' Banasiak), Michalski (64' Luz), Nowak

Warta: Lis - Kuzdra, Kieliba, Boczek, Kiełb, Długosz (73' Gardzielewicz), Kupczak, Grobelny (46' Trałka), Janicki (87' Kiklaisz), Jakóbowski, Jaroch

żółte kartki: Kiełb

sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław)