Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak zaprezentował nowych zawodników

Dodano: 21 stycznia 2016 | 16:06
Radomiak zaprezentował nowych zawodników
W czwartek na konferencji prasowej Radomiak zaprezentował dwóch nowych zawodników pozyskanych w ostatnim czasie. Mowa o Kamilu Kościelnym z Siarki Tarnobrzeg i Marcinie Gawronie z Lecha Poznań.
galeria radomiakRadomiak zaprezentował nowych zawodnikówRadomiak zaprezentował nowych zawodnikówRadomiak zaprezentował nowych zawodnikówRadomiak zaprezentował nowych zawodnikówRadomiak zaprezentował nowych zawodników
Rozmiar czcionki:A+A-
- Bardzo się cieszę, że stary rok zakończyliśmy podpisaniem kontraktów z trzema piłkarzami, a nowy rozpoczynamy od dwóch kolejnych transferów. Witam serdecznie zarówno Kamila i Marcina na pokładzie Radomiaka - mówi prezes Radomiaka Sławomir Stempniewski.

- Jesteśmy chyba pierwszym klubem w Polsce, który jeszcze przed rozpoczęciem meczów sparingowych ma praktycznie gotową kadrę na rundę wiosenną. Radomiak znajduje się w takim miejscu, który pozwala jasno określić cele. I tak właśnie jest budowana drużyna, aby realizować założone cele, a nim jest na pewno gra Radomiaka w przyszłości na wyższym szczeblu niż II liga - podkreśla dyrektor sportowy Radomiaka Marek Śledź. I dodaje: - W przyszłości chcemy oprzeć grę głównie na ofensywie, ale na to potrzeba czasu. Cały czas rozwijamy się, krok po kroku idziemy do przodu, i dążymy by Radomiak osiągał jak największe cele.

- Cieszy mnie, że wiosną kadra zespołu będzie szeroka i to pozwoli nam na większą rotację, zwłaszcza w sytuacji, gdy będą kartki czy jakieś urazy. Nowych graczy oceniam wysoko i liczę, że włączą się do walki o miejsce w wyjściowej jedenastce - mówi trener Jacek Magnuszewski.

- Już latem byłem bliski przejścia do Radomiaka. Cieszę się, że teraz się udało. Decyzja o przenosinach do Radomia była przemyślana - podkreśl Kamil Kościelny.

- Na temat przenosin do Radomiaka rozmawiałem zarówno z Adrianem Szadym, Patrykiem Wolskim czy Panem dyrektorem Markiem Śledziem i widzę, że transfer do Radomiaka to była słuszna decyzja. W drużynie panuje naprawdę bardzo dobra atmosfera - mówi Marcin Gawron.
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    29. kolejka
    2:1
    Widzew Łódź
    Radomiak Radom - Widzew Łódź
Sobota, 18 kwietnia 2026 - godz. 14:45
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań2949
2.Jagiellonia Białystok2946
3.Górnik Zabrze2946
4.Wisła Płock2945
5.Zagłębie Lubin2944
6.Raków Częstochowa2943
7.GKS Katowice2943
8.Motor Lublin2939
9.Lechia Gdańsk2938
10.Radomiak Radom2937
11.Legia Warszawa2937
12.Korona Kielce2937
13.Cracovia Kraków2937
14.Pogoń Szczecin2937
15.Piast Gliwice2936
16.Arka Gdynia2934
17.Widzew Łódź2933
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2925
NASTĘPNY MECZ
  • Wisła Płock - Radomiak Radom
    Wisła Płock
    30. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 26 kwietnia 2026 - godz. 12:15
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak