Wisła Kraków - Radomiak Radom 2:1 (1:1)

Dodano: 27 czerwca 2019 | 11:56
W pierwszym meczu kontrolnym Radomiak przegrał na boisku ośrodka Sielanka w Warce z Wisłą Kraków 1:2. Gola dla naszego zespołu strzelił w 11. minucie Rafał Makowski.
W Radomiaku testowanych było czterech piłkarzy: obrońca Chams Faraji z angielskiego Hull City U-23, pomocnik Marcin Kluska z Polonii Warszawa, pomocnik Błażej Skórski z rezerw Miedzi Legnica i napastnik Damian Nowak ze Skry Częstochowa. Przeciwko Wiśle nie zagrał Jakub Rolinc, którego przyszłość w Radomiaku stoi pod znakiem zapytania.

Kolejny mecz kontrolny zieloni rozegrają w sobotę. Tym razem nasz zespół zmierzy się w Łodzi z beniaminkiem ekstraklasy ŁKS-em.

(Drzazga 37', Boguski 88' - Makowski 11')

Wisła I połowa: Buchalik - Burliga, Klemenz, Wasilewski, Grabowski, Kumah, Plewka, Basha, Savićević, Drzazga, Brożek

Wisła II połowa: Chorążka - Niepsuj, Janicki, Hoyo-Kowalski, Pietrzak, Boguski, Wojtkowski, Szot, Mak, Stasik, Bałaniuk

Radomiak I połowa: Kochalski - Faraji, Grudniewski, Cichocki, Banasiak, Leandro, Karwot, Kluska, Makowski, Michalski, Nowak

Radomiak II połowa: Haluch - Jakubik, Kucharski, Klabník, Lewandowski, Mikita, Kaput, Filipowicz (81' Winsztal), Winsztal (70' Skórski), Luz, Nowak (58' Sokół)

żółte kartki: Szot - Klabnik

sędziował: Michał Wrochna (Pionki)