Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 13. kolejki i tabela II ligi

Dodano: 06 października 2018 | 18:06
Wyniki 13. kolejki i tabela II ligi
Lider i wicelider zgodnie w tej kolejce wygrały swoje mecze. Punkty straciła Olimpia Grudziądz i zarazem miejsce na podium na rzecz GKS Bełchatów. Radomiak po porażce z Widzewem spadł na 5. miejsce.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 13. kolejki

Radomiak Radom - Widzew Łódź 0:1
GKS Bełchatów - ROW Rybnik 1:0
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 4:0
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 0:1
Skra Częstochowa - Elana Toruń 1:2
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 1:3
Ruch Chorzów - Resovia Rzeszów 5:1
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 3:2
Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 1:2

Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Widzew Łódź141031281033
2.Elana Toruń13841231128
3.GKS Bełchatów1475217924
4.Olimpia Grudziądz14734231424
5.Radomiak Radom1363424821
6.Znicz Pruszków14563211921
7.Górnik Łęczna14554232520
8.Stal Stalowa Wola14626232020
9.Siarka Tarnobrzeg14536141918
10.Błękitni Stargard13526141617
11.Ruch Chorzów13454201617
12.Gryf Wejherowo14446162416
13.ROW Rybnik14365131615
14.Pogoń Siedlce14437192215
15.Resovia Rzeszów14356172514
16.Olimpia Elbląg14419102113
17.Skra Częstochowa14329112511
18.Rozwój Katowice14248132910

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi

ZOBACZ TAKŻE
Wyniki 14. kolejki i tabela II ligi

Wyniki 14. kolejki i tabela II ligi

13 października 2018 | 15:11
W sobotę odbyło się sześć meczów 14. kolejki. Kolejne punkty straciła Olimpia Grudziądz. Radomiak, który w tej kolejce odpoczywał, utrzymał 5. miejsce w tabeli. Punktami z zielonymi zrównał się jednak Znicz. »
Mecz Błękitni - Radomiak 31 października

Mecz Błękitni - Radomiak 31 października

10 października 2018 | 16:34
Spotkanie Błękitni Stargard - Radomiak, które miało odbyć się w najbliższą sobotę, zostało przełożone na środę, 31 października. W związku z tym zmianie uległ także termin domowego meczu z Górnikiem Łęczna. »
Pechowa 13. Pierwsza porażka w Radomiu

Pechowa 13. Pierwsza porażka w Radomiu

08 października 2018 | 17:38
13. kolejka nie była szczęśliwa dla Radomiaka. Zieloni doznali trzeciej porażki z rzędu, przegrywając tym razem z Widzewem Łódź. Sobotnia porażka to zarazem pierwszy przegrany mecz przy Narutowicza w tym sezonie. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    13. kolejka II ligi
    0:1
    Widzew Łódź
    Radomiak Radom - Widzew Łódź
Sobota, 6 października 2018 - godz. 15:30
W hicie 13. kolejki Radomiak przegrał z liderem tabeli, Widzewem Łódź 0:1. Gola na wagę zwycięstwa strzelił w 40. minucie Dario Kristo. To pierwsza porażka zielonych w tym sezonie przy Narutowicza.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1433
2.Elana Toruń1328
3.GKS Bełchatów1424
4.Olimpia Grudziądz1424
5.Radomiak Radom1321
6.Znicz Pruszków1421
7.Górnik Łęczna1420
8.Stal Stalowa Wola1420
9.Siarka Tarnobrzeg1418
10.Błękitni Stargard1317
11.Ruch Chorzów1317
12.Gryf Wejherowo1416
13.ROW Rybnik1415
14.Pogoń Siedlce1415
15.Resovia Rzeszów1414
16.Olimpia Elbląg1413
17.Skra Częstochowa1411
18.Rozwój Katowice1410
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
    Radomiak Radom
    15. kolejka II ligi
    vs
    Pogoń Siedlce
    Sobota, 20 października 2018 - godz. 15:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak