Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 15. kolejki i tabela I ligi

• Dodano: 26 października 2019 | 21:47
Wyniki 15. kolejki i tabela I ligi
Po wygranej z Termalicą Radomiak wrócił na fotel lidera. Punkty w Tychach straciła Warta Poznań, remisując z pucharowym rywalem zielonych 1:1. Dokończenie 15. kolejki w niedzielę.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 15. kolejki

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
GKS Tychy - Warta Poznań 1:1
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 0:0
GKS Bełchatów - Miedź Legnica 1:1
GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz 2:0
Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 3:3
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:0
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2

Tabela Ekstraklasa 2026/27


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Górnik Zabrze1081119925
2.Legia Warszawa1064021822
3.Lech Poznań971121822
4.Pogoń Szczecin953114618
5.GKS Katowice10604221518
6.Wisła Kraków10523171417
7.Piast Gliwice10514181616
8.Korona Kielce10433121215
9.Zagłębie Lubin10433121315
10.Jagiellonia Białystok9405131612
11.Cracovia Kraków10325121511
12.Wisła Płock932491511
13.Widzew Łódź1016314159
14.Motor Lublin1023512179
15.Wieczysta Kraków1022615198
16.Radomiak Radom102269238
17.Śląsk Wrocław1013612196
18.Raków Częstochowa1010913253

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    10. kolejka
    2:3
    Motor Lublin
    Radomiak Radom - Motor Lublin
Poniedziałek, 12 października 2026 - godz. 18:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1025
2.Legia Warszawa1022
3.Lech Poznań922
4.Pogoń Szczecin918
5.GKS Katowice1018
6.Wisła Kraków1017
7.Piast Gliwice1016
8.Korona Kielce1015
9.Zagłębie Lubin1015
10.Jagiellonia Białystok912
11.Cracovia Kraków1011
12.Wisła Płock911
13.Widzew Łódź109
14.Motor Lublin109
15.Wieczysta Kraków108
16.Radomiak Radom108
17.Śląsk Wrocław106
18.Raków Częstochowa103
NASTĘPNY MECZ
  • Wisła Płock - Radomiak Radom
    Wisła Płock
    11. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Poniedziałek, 19 października 2026 - godz. 19:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak