Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 1. kolejki i tabela I ligi

Dodano: 30 sierpnia 2020 | 19:26
Wyniki 1. kolejki i tabela I ligi
W weekend wystartował nowy sezon I ligi. Obok Radomiaka wysokie zwycięstwa odnieśli dwaj spadkowicze z ekstraklasy ŁKS Łódź i Arka Gdynia. Zasady awansów są takie same jak w ubiegłym sezonie.
Rozmiar czcionki:A+A-
Jeśli chodzi o spadki, to w tym sezonie I ligę opuści tylko jeden zespół.

Wyniki 1. kolejki

Odra Opole - ŁKS Łódź 0:4
Radomiak Radom - Widzew Łódź 4:1
GKS Jastrzębie - Arka Gdynia 0:4
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 3:0
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 3:1
Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów 0:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Chrobry Głogów - Korona Kielce 1:1
GKS Tychy - Stomil Olsztyn 0:0

Tabela Fortuna I liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.ŁKS Łódź550015215
2.Arka Gdynia440012212
3.Górnik Łęczna44009112
4.Bruk-Bet Termalica Nieciecza54016112
5.Odra Opole54015512
6.Radomiak Radom4301849
7.GKS Tychy5221558
8.Miedź Legnica5212877
9.Chrobry Głogów5212657
10.Korona Kielce5131566
11.Widzew Łódź5203496
12.Stomil Olsztyn5113164
13.Puszcza Niepołomice4112464
14.Zagłębie Sosnowiec5104453
15.Resovia Rzeszów51044103
16.GKS Bełchatów5113272
17.GKS Jastrzębie50052100
18.Sandecja Nowy Sącz50053120

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ekstraklasy

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 18 spadnie do II ligi
ZOBACZ TAKŻE
Górnik Łęczna - Radomiak Radom 2:1 (2:0)

Górnik Łęczna - Radomiak Radom 2:1 (2:0)

27 września 2020 | 11:00
Pierwszej porażki w sezonie doznał Radomiak. W meczu niepokonanych dotychczas zespołów zieloni ulegli w Łęcznej Górnikowi 1:2. Gola dla naszego zespołu strzelił tuż po przerwie Karol Podliński. »
Chrobry Głogów - Radomiak Radom 1:2 (0:1)

Chrobry Głogów - Radomiak Radom 1:2 (0:1)

17 września 2020 | 09:41
Trwa zwycięska seria Radomiaka. W zaległym meczu 2. kolejki zieloni wygrali na wyjeździe z Chrobrym Głogów 2:1. Gole dla naszego zespołu zdobyli Karol Angielski i Leandro z rzutu karnego. »
GKS Jastrzębie - Radomiak Radom 0:1 (0:1)

GKS Jastrzębie - Radomiak Radom 0:1 (0:1)

13 września 2020 | 20:26
Drugie zwycięstwo w sezonie odniósł Radomiak. Zieloni po golu Karola Angielskiego wygrali na wyjeździe z GKS Jastrzębie 1:0. »
OSTATNI MECZ
  • Górnik Łęczna
    5. kolejka I ligi
    2:1
    Radomiak Radom
    Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Sobota, 26 września 2020 - godz. 16:00
Pierwszej porażki w sezonie doznał Radomiak. W meczu niepokonanych dotychczas zespołów zieloni ulegli w Łęcznej Górnikowi 1:2. Gola dla naszego zespołu strzelił tuż po przerwie Karol Podliński.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.ŁKS Łódź515
2.Arka Gdynia412
3.Górnik Łęczna412
4.Bruk-Bet Termalica Nieciecza512
5.Odra Opole512
6.Radomiak Radom49
7.GKS Tychy58
8.Miedź Legnica57
9.Chrobry Głogów57
10.Korona Kielce56
11.Widzew Łódź56
12.Stomil Olsztyn54
13.Puszcza Niepołomice44
14.Zagłębie Sosnowiec53
15.Resovia Rzeszów53
16.GKS Bełchatów52
17.GKS Jastrzębie50
18.Sandecja Nowy Sącz50
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Miedź Legnica
    Radomiak Radom
    6. kolejka I ligi
    vs
    Miedź Legnica

    Środa, 30 września 2020 - godz. 19:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak