Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 20. kolejki i tabela I ligi

Dodano: 01 grudnia 2019 | 20:50
Wyniki 20. kolejki i tabela I ligi
W weekend została rozegrana ostatnia kolejka pierwszej części sezonu. Radomiak spędzi zimę na 4. miejscu w tabeli. Zieloni tracą tylko dwa punkty do miejsce gwarantującego awans do ekstraklasy.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 20. kolejki

Warta Poznań - Wigry Suwałki 3:0
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 1:3
Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 0:1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:0
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn 1:2
Odra Opole - GKS Tychy 0:0
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:2

Tabela Fortuna I liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Warta Poznań201244331840
2.Stal Mielec201226301838
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała201145362137
4.Radomiak Radom201064302336
5.Olimpia Grudziądz20947343031
6.Miedź Legnica20947292631
7.GKS Jastrzębie20794302530
8.GKS Tychy20866402930
9.Zagłębie Sosnowiec20758283126
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza20758282226
11.Stomil Olsztyn20758162226
12.Sandecja Nowy Sącz20749283525
13.GKS Bełchatów207310242724
14.Puszcza Niepołomice20659152423
15.Chrobry Głogów205510183320
16.Odra Opole205510162520
17.Wigry Suwałki205411173119
18.Chojniczanka Chojnice204412273916

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ektraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do II ligi
ZOBACZ TAKŻE
Zmiany kadrowe - zima 2020

Zmiany kadrowe - zima 2020

24 lutego 2020 | 21:19
Za tydzień na ligowe boiska wracają piłkarze Radomiaka. Jak podczas każdej przerwy w rozgrywkach tak i tej zimy doszło do zmian kadrowych w naszym zespole. Na tę chwilę Radomiaka zasiliło czterech nowych graczy. »
Terminarz meczów wyjazdowych - wiosna 2020

Terminarz meczów wyjazdowych - wiosna 2020

20 lutego 2020 | 12:56
Znamy prawie wszystkie terminy wyjazdowych meczów Radomiaka tej wiosny. Zieloni rundę rozpoczną w Grodzisku Wielkopolskim, a zakończą w Niepołomicach. Wiosną Radomiaka czeka osiem meczów w roli gościa. »
Terminarz meczów domowych - wiosna 2020

Terminarz meczów domowych - wiosna 2020

20 lutego 2020 | 12:50
Tylko sześć meczów w roli gospodarza rozegra na wiosnę Radomiak. Wszystkie spotkania na stadionie przy ul. Narutowicza odbędą się w soboty. W rozwinięciu szczegółowy terminarz meczów domowych. »
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    20. kolejka I ligi
    2:0
    GKS Bełchatów
    Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Niedziela, 1 grudnia 2019 - godz. 12:40
Pewne zwycięstwo na zakończenie 2019 roku odniósł Radomiak. Zieloni po golach Mateusza Michalskiego i Patryka Mikity z rzutu karnego wygrali z GKS Bełchatów 2:0.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań2040
2.Stal Mielec2038
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała2037
4.Radomiak Radom2036
5.Olimpia Grudziądz2031
6.Miedź Legnica2031
7.GKS Jastrzębie2030
8.GKS Tychy2030
9.Zagłębie Sosnowiec2026
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2026
11.Stomil Olsztyn2026
12.Sandecja Nowy Sącz2025
13.GKS Bełchatów2024
14.Puszcza Niepołomice2023
15.Chrobry Głogów2020
16.Odra Opole2020
17.Wigry Suwałki2019
18.Chojniczanka Chojnice2016
NASTĘPNY MECZ
  • Warta Poznań - Radomiak Radom
    Warta Poznań
    21. kolejka I ligi
    vs
    Radomiak Radom

    Poniedziałek, 2 marca 2020 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak