Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 22. kolejki i tabela II ligi

• Dodano: 29 marca 2014 | 11:29
Wyniki 22. kolejki i tabela II ligi
Sześć meczów w sobotę i trzy w niedzielę. Tak w skrócie przedstawia się rozkład jazdy 22. kolejki II ligi. W zasadzie w każdym spotkaniu powinno być ciekawie, bowiem każdy zespół o coś walczy.
Rozmiar czcionki:A+A-
Sobota

Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg 1:3
Radomiak Radom - Concordia Elbląg 0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów 0:1
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 1:0
Wisła Puławy - Wigry Suwałki 2:2
Znicz Pruszków - Olimpia Zambrów 3:3
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 1:2
Limanovia Limanowa - Pogoń Siedlce 0:0
Stal Mielec - Garbarnia Kraków 1:0

Tabela Ekstraklasa 2026/27


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Górnik Zabrze11821201026
2.Lech Poznań1081127925
3.Legia Warszawa1165022923
4.Pogoń Szczecin1063115621
5.GKS Katowice11605221618
6.Wisła Kraków11533171418
7.Zagłębie Lubin11533131318
8.Piast Gliwice11524191717
9.Korona Kielce11434131815
10.Wisła Płock10424101514
11.Cracovia Kraków11335131612
12.Motor Lublin11335151912
13.Jagiellonia Białystok10406131712
14.Widzew Łódź11173141510
15.Wieczysta Kraków1122716218
16.Radomiak Radom112279248
17.Śląsk Wrocław1113714226
18.Raków Częstochowa1120915266

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Wisła Płock
    11. kolejka
    1:0
    Radomiak Radom
    Wisła Płock - Radomiak Radom
Poniedziałek, 19 października 2026 - godz. 19:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1126
2.Lech Poznań1025
3.Legia Warszawa1123
4.Pogoń Szczecin1021
5.GKS Katowice1118
6.Wisła Kraków1118
7.Zagłębie Lubin1118
8.Piast Gliwice1117
9.Korona Kielce1115
10.Wisła Płock1014
11.Cracovia Kraków1112
12.Motor Lublin1112
13.Jagiellonia Białystok1012
14.Widzew Łódź1110
15.Wieczysta Kraków118
16.Radomiak Radom118
17.Śląsk Wrocław116
18.Raków Częstochowa116
NASTĘPNY MECZ
  • Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin
    12. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 24 października 2026 - godz. 17:30
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak