Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 2. kolejki i tabela I ligi

Dodano: 03 sierpnia 2019 | 10:37
Wyniki 2. kolejki i tabela I ligi
Od piątku do niedzieli rozgrywana była 2. kolejka I ligi. Komplet punktów zainkasowały Bruk-Bet Termalica, Miedź, Puszcza, Warta, Radomiak, Olimpia, GKS Jastrzębie i Podbeskidzie.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 2. kolejki

Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 1:2
Stal Mielec - Wigry Suwałki 1:1
Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0:1
Warta Poznań - GKS Bełchatów 1:0
Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 2:1
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 0:1
GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:1
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1

Tabela Fortuna I liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Warta Poznań201244331840
2.Stal Mielec201226301838
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała201145362137
4.Radomiak Radom201064302336
5.Olimpia Grudziądz20947343031
6.Miedź Legnica20947292631
7.GKS Jastrzębie20794302530
8.GKS Tychy20866402930
9.Zagłębie Sosnowiec20758283126
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza20758282226
11.Stomil Olsztyn20758162226
12.Sandecja Nowy Sącz20749283525
13.GKS Bełchatów207310242724
14.Puszcza Niepołomice20659152423
15.Chrobry Głogów205510183320
16.Odra Opole205510162520
17.Wigry Suwałki205411173119
18.Chojniczanka Chojnice204412273916

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-2 awansują do Ekstraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 3-6 zagrają w barażach o awans do Ektraklasy

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do II ligi
ZOBACZ TAKŻE
Trenerzy Banasik i Derbin po meczu Radomiak - GKS Bełchatów

Trenerzy Banasik i Derbin po meczu Radomiak - GKS Bełchatów

01 grudnia 2019 | 21:29
Oto co po niedzielnym meczu Radomiaka z GKS Bełchatów powiedzieli trenerzy obu zespołów, Dariusz Banasik i Artur Derbin. »
Skrót meczu Radomiak - GKS Bełchatów [WIDEO]

Skrót meczu Radomiak - GKS Bełchatów [WIDEO]

01 grudnia 2019 | 20:56
Zapraszamy do obejrzenia skrótu wygranego przez Radomiaka meczu z GKS Bełchatów. »
Wyniki 20. kolejki i tabela I ligi

Wyniki 20. kolejki i tabela I ligi

01 grudnia 2019 | 20:50
W weekend została rozegrana ostatnia kolejka pierwszej części sezonu. Radomiak spędzi zimę na 4. miejscu w tabeli. Zieloni tracą tylko dwa punkty do miejsce gwarantującego awans do ekstraklasy. »
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    20. kolejka I ligi
    2:0
    GKS Bełchatów
    Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Niedziela, 1 grudnia 2019 - godz. 12:40
Pewne zwycięstwo na zakończenie 2019 roku odniósł Radomiak. Zieloni po golach Mateusza Michalskiego i Patryka Mikity z rzutu karnego wygrali z GKS Bełchatów 2:0.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań2040
2.Stal Mielec2038
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała2037
4.Radomiak Radom2036
5.Olimpia Grudziądz2031
6.Miedź Legnica2031
7.GKS Jastrzębie2030
8.GKS Tychy2030
9.Zagłębie Sosnowiec2026
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2026
11.Stomil Olsztyn2026
12.Sandecja Nowy Sącz2025
13.GKS Bełchatów2024
14.Puszcza Niepołomice2023
15.Chrobry Głogów2020
16.Odra Opole2020
17.Wigry Suwałki2019
18.Chojniczanka Chojnice2016
NASTĘPNY MECZ
  • Warta Poznań - Radomiak Radom
    Warta Poznań
    21. kolejka I ligi
    vs
    Radomiak Radom

    29 luty / 1 marca 2019
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak