Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi

Dodano: 12 maja 2018 | 19:51
Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi
Trzecia porażka z rzędu GKS Jastrzębie i przegrana ŁKS Łódź z Garbarnią w Krakowie, to najciekawsze wyniki 31. kolejki II ligi. Na trzy kolejki przed końcem sezonu do III ligi spadła Gwardia Koszalin.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 31. kolejki

Rozwój Katowice - GKS Jastrzębie 3:1
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 3:1
Wisła Puławy - Warta Poznań 0:2
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo 0:1
MKS Kluczbork - GKS Bełchatów 1:0
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 2:3
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 0:3
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 2:1
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 4:0

Tabela II liga 2017/2018


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.ŁKS Łódź3317115452362
2.GKS Jastrzębie331959502862
3.Warta Poznań331878432461
4.Radomiak Radom331599523754
5.Garbarnia Kraków331599463554
6.Olimpia Elbląg3313812424247
7.Siarka Tarnobrzeg3314415494946
8.GKS Bełchatów3312912504345
9.Rozwój Katowice3312813364344
10.ROW Rybnik3312813495444
11.Gryf Wejherowo33111012394443
12.Błękitni Stargard3311814333641
13.Stal Stalowa Wola33101112423941
14.MKS Kluczbork3391212374939
15.Znicz Pruszków3310914414839
16.Wisła Puławy3381213344236
17.Gwardia Koszalin3361017346828
18.Legionovia Legionowo337620365427

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 4. zagra w barażach o awans do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi

ZOBACZ TAKŻE
Trenerzy Opaliński i Popławski po meczu Radomiak - Wisła

Trenerzy Opaliński i Popławski po meczu Radomiak - Wisła

26 maja 2018 | 20:40
Oto co po sobotnim meczu Radomiak Radom - Wisła Puławy powiedzieli trenerzy obu zespołów, Grzegorz Opaliński i Marcin Popławski. »
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2:2 (2:2)

Radomiak Radom - Wisła Puławy 2:2 (2:2)

26 maja 2018 | 20:36
W ostatnim przed własną publicznością meczu o punkty Radomiak zremisował z Wisłą Puławy 2:2. Oba gole naszego zespołu strzelił z rzutów karnych Leandro. Po remisie w Radomiu zespół z Puław spadł do III ligi. »
Wyniki 33. kolejki i tabela II ligi

Wyniki 33. kolejki i tabela II ligi

26 maja 2018 | 13:41
W sobotę obyły się mecze 33. kolejki II ligi. Przedostatnia seria gier przyniosła trzeciego spadkowicza, którym została Wisła Puławy. Dwie ostatnie odpowiedzi poznamy za tydzień. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    33. kolejka II ligi
    2:2
    Wisła Puławy
    Radomiak Radom - Wisła Puławy
Sobota, 26 maja 2018 - godz. 17:00
W ostatnim przed własną publicznością meczu o punkty Radomiak zremisował z Wisłą Puławy 2:2. Oba gole naszego zespołu strzelił z rzutów karnych Leandro. Po remisie w Radomiu zespół z Puław spadł do III ligi.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.ŁKS Łódź3362
2.GKS Jastrzębie3362
3.Warta Poznań3361
4.Radomiak Radom3354
5.Garbarnia Kraków3354
6.Olimpia Elbląg3347
7.Siarka Tarnobrzeg3346
8.GKS Bełchatów3345
9.Rozwój Katowice3344
10.ROW Rybnik3344
11.Gryf Wejherowo3343
12.Błękitni Stargard3341
13.Stal Stalowa Wola3341
14.MKS Kluczbork3339
15.Znicz Pruszków3339
16.Wisła Puławy3336
17.Gwardia Koszalin3328
18.Legionovia Legionowo3327
NASTĘPNY MECZ
  • GKS Bełchatów - Radomiak Radom
    GKS Bełchatów
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 2 czerwca 2018 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak