Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 33. kolejki i tabela II ligi

Dodano: 11 maja 2019 | 14:08
Wyniki 33. kolejki i tabela II ligi
Oprócz Radomiaka awans do I ligi wywalczyła w sobotę także Olimpia Grudziądz. Przedostatnia kolejka przyniosła również dwóch pierwszych spadkowiczów. Z II ligą żegnają się Rozwój Katowice i Ruch Chorzów.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 33. kolejki

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 2:1
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 1:4
Rozwój Katowice - ROW Rybnik 2:4
Olimpia Elbląg - Resovia Rzeszów 0:1
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 2:1
Ruch Chorzów - Błękitni Stargard 1:1
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2:1
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 5:0
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 3:1

Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom341789672859
2.Olimpia Grudziądz3418511654459
3.GKS Bełchatów3416126412258
4.Elana Toruń3415118513756
5.Widzew Łódź3413165482955
6.Pogoń Siedlce3414911544251
7.Stal Stalowa Wola3415613474551
8.Znicz Pruszków3413714476046
9.Górnik Łęczna34121012495546
10.Resovia Rzeszów3413714394446
11.Skra Częstochowa3412715324843
12.Błękitni Stargard3411815415141
13.Olimpia Elbląg34101014283840
14.Gryf Wejherowo3411716496140
15.Siarka Tarnobrzeg3411617335739
16.ROW Rybnik3481412334138
17.Rozwój Katowice3481016375234
18.Ruch Chorzów3471116374432

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
ZOBACZ TAKŻE
Plan gier kontrolnych

Plan gier kontrolnych

23 maja 2019 | 11:54
W piątek, 21 czerwca przygotowania do nowego sezonu rozpoczną piłkarze Radomiaka. Zieloni w letniej przerwie rozegrają pięć gier kontrolnych. Start nowego sezonu zaplanowano na ostatni weekend lipca, 27-28 lipca. »
Martin Klabnik grał najwięcej

Martin Klabnik grał najwięcej

22 maja 2019 | 11:19
Martin Klabnik w minionym sezonie rozegrał najwięcej minut ze wszystkich piłkarzy Radomiaka. Środkowy obrońca na 3060 możliwych minut spędził na placu gry 2880 (32 pełne spotkania). »
Leandro królem strzelców II ligi

Leandro królem strzelców II ligi

21 maja 2019 | 15:11
Leandro Rossi Pereira z 16 golami na koncie drugi sezon z rzędu został królem strzelców II ligi. Czwarty sezon z kolei był też najskuteczniejszym piłkarzem Radomiaka. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Górnik Łęczna
    34. kolejka II ligi
    5:2
    Radomiak Radom
    Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Sobota, 18 maja 2019 - godz. 18:00
W ostatnim meczu sezonu 2018/2019 piłkarze Radomiaka przegrali w Łęcznej z Górnikiem aż 2:5. Nic to jednak nie zmienia, bowiem i tak AWANS JEST NASZ!
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom3459
2.Olimpia Grudziądz3459
3.GKS Bełchatów3458
4.Elana Toruń3456
5.Widzew Łódź3455
6.Pogoń Siedlce3451
7.Stal Stalowa Wola3451
8.Znicz Pruszków3446
9.Górnik Łęczna3446
10.Resovia Rzeszów3446
11.Skra Częstochowa3443
12.Błękitni Stargard3441
13.Olimpia Elbląg3440
14.Gryf Wejherowo3440
15.Siarka Tarnobrzeg3439
16.ROW Rybnik3438
17.Rozwój Katowice3434
18.Ruch Chorzów3432
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Łęczna - Radomiak Radom
    Górnik Łęczna
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 18 maja 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak