Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 34. kolejki i tabela I ligi

• Dodano: 25 lipca 2020 | 17:17
Wyniki 34. kolejki i tabela I ligi
Ostatnia kolejka przyniosła dwa ostatnie rozstrzygnięcia. W barażu o awans obok Warty, Radomiaka i Miedzi zagra Termalica. Ostatnim spadkowiczem obok Wigier i Chojniczanki została Olimpia Grudziądz.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 34. kolejki

Warta Poznań - Stomil Olsztyn 1:2
GKS Tychy - GKS Bełchatów 1:0
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 4:0
Miedź Legnica - GKS Jastrzębie 1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole 1:0
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 0:1
Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 4:1

Tabela Ekstraklasa 2026/27


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Lech Poznań11911291028
2.Górnik Zabrze13841211128
3.Legia Warszawa13661231124
4.Pogoń Szczecin1173119924
5.Piast Gliwice13634242021
6.Wisła Kraków12633191521
7.Zagłębie Lubin12543151519
8.GKS Katowice12606221718
9.Jagiellonia Białystok12606171818
10.Korona Kielce12534141818
11.Motor Lublin13445192216
12.Wisła Płock12435121815
13.Cracovia Kraków13337152112
14.Widzew Łódź12183151611
15.Śląsk Wrocław1223716229
16.Wieczysta Kraków1322917268
17.Radomiak Radom1222812288
18.Raków Częstochowa12201016286

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Pogoń Szczecin
    12. kolejka
    4:3
    Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Sobota, 24 października 2026 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań1128
2.Górnik Zabrze1328
3.Legia Warszawa1324
4.Pogoń Szczecin1124
5.Piast Gliwice1321
6.Wisła Kraków1221
7.Zagłębie Lubin1219
8.GKS Katowice1218
9.Jagiellonia Białystok1218
10.Korona Kielce1218
11.Motor Lublin1316
12.Wisła Płock1215
13.Cracovia Kraków1312
14.Widzew Łódź1211
15.Śląsk Wrocław129
16.Wieczysta Kraków138
17.Radomiak Radom128
18.Raków Częstochowa126
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom
    13. kolejka
    vs
    Śląsk Wrocław
    Poniedziałek, 2 listopada 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak