Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 34. kolejki i tabela I ligi

• Dodano: 25 lipca 2020 | 17:17
Wyniki 34. kolejki i tabela I ligi
Ostatnia kolejka przyniosła dwa ostatnie rozstrzygnięcia. W barażu o awans obok Warty, Radomiaka i Miedzi zagra Termalica. Ostatnim spadkowiczem obok Wigier i Chojniczanki została Olimpia Grudziądz.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 34. kolejki

Warta Poznań - Stomil Olsztyn 1:2
GKS Tychy - GKS Bełchatów 1:0
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom 4:0
Miedź Legnica - GKS Jastrzębie 1:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Odra Opole 1:0
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 0:1
Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 4:1

Tabela Ekstraklasa 2026/27


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Górnik Zabrze1081119925
2.Legia Warszawa1064021822
3.Lech Poznań971121822
4.Pogoń Szczecin1063115621
5.GKS Katowice11605221618
6.Wisła Kraków11533171418
7.Piast Gliwice10514181616
8.Korona Kielce10433121215
9.Zagłębie Lubin10433121315
10.Jagiellonia Białystok9405131612
11.Motor Lublin11335151912
12.Cracovia Kraków10325121511
13.Wisła Płock932491511
14.Widzew Łódź11173141510
15.Wieczysta Kraków1122716218
16.Radomiak Radom102269238
17.Śląsk Wrocław1113714226
18.Raków Częstochowa1120915266

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    10. kolejka
    2:3
    Motor Lublin
    Radomiak Radom - Motor Lublin
Poniedziałek, 12 października 2026 - godz. 18:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1025
2.Legia Warszawa1022
3.Lech Poznań922
4.Pogoń Szczecin1021
5.GKS Katowice1118
6.Wisła Kraków1118
7.Piast Gliwice1016
8.Korona Kielce1015
9.Zagłębie Lubin1015
10.Jagiellonia Białystok912
11.Motor Lublin1112
12.Cracovia Kraków1011
13.Wisła Płock911
14.Widzew Łódź1110
15.Wieczysta Kraków118
16.Radomiak Radom108
17.Śląsk Wrocław116
18.Raków Częstochowa116
NASTĘPNY MECZ
  • Wisła Płock - Radomiak Radom
    Wisła Płock
    11. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Poniedziałek, 19 października 2026 - godz. 19:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak