Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Wyniki 34. kolejki i tabela II ligi

Dodano: 02 czerwca 2018 | 11:35
Wyniki 34. kolejki i tabela II ligi
W sobotę została rozegrana ostatnia, 34. kolejka spotkań II ligi, która przyniosła odpowiedzi na dwa ostatnie pytania. W barażu zagra Garbarnia Kraków, a z II ligą pożegnał się MKS Kluczbork.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 34. kolejki

ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo 2:0
GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:0
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 0:2
Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg 0:0
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1:0
Znicz Pruszków - ROW Rybnik 3:0
GKS Jastrzębie - Gwardia Koszalin 4:2
Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork 2:0
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2:3


Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom251456542047
2.Widzew Łódź241293392045
3.Olimpia Grudziądz251348523543
4.Elana Toruń2510114352241
5.GKS Bełchatów2511104281541
6.Górnik Łęczna251087394238
7.Stal Stalowa Wola2511410373437
8.Znicz Pruszków25979394534
9.Resovia Rzeszów24978313334
10.Skra Częstochowa259511213532
11.Pogoń Siedlce258710383531
12.Błękitni Stargard258413304328
13.Ruch Chorzów256910293127
14.Gryf Wejherowo257612324527
15.Rozwój Katowice256811303926
16.Siarka Tarnobrzeg247413223925
17.ROW Rybnik244119213123
18.Olimpia Elbląg235711183122

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi

ZOBACZ TAKŻE
Radomiak wrócił na fotel lidera!

Radomiak wrócił na fotel lidera!

23 marca 2019 | 21:31
Tak jak wygrana przed dwoma tygodniami z Rozwojem, tak i wygrana ze "Stalówką" dała Radomiakowi fotel lidera. Zieloni ponownie zamienili się miejscami z Widzewem. Bezpośredni pojedynek w Łodzi 24 kwietnia. »
Trenerzy Banasik i Palik po meczu Radomiak - Stal

Trenerzy Banasik i Palik po meczu Radomiak - Stal

23 marca 2019 | 18:00
Oto co po sobotnim meczu Radomiaka ze Stalą Stalowa Wola powiedzieli trenerzy obu zespołów, Dariusz Banasik i Czesław Palik. »
Wyniki 25. kolejki i tabela II ligi

Wyniki 25. kolejki i tabela II ligi

23 marca 2019 | 17:29
W sobotę odbyło się większość meczów 25. kolejki II ligi. W meczach na szczycie Olimpia Grudziądz rozbiła Górnika Łęczna aż 6:1, a Widzew Łódź zremisował z Elaną Toruń 1:1. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    25. kolejka II ligi
    1:0
    Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Sobota, 23 marca 2018 - godz. 14:00
Kolejne, choć tym razem skromne zwycięstwo przed własną publicznością odnieśli piłkarze Radomiaka. Zieloni po golu Leandro z rzutu karnego w 84. minucie wygrali ze "Stalówką" 1:0.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2547
2.Widzew Łódź2445
3.Olimpia Grudziądz2543
4.Elana Toruń2541
5.GKS Bełchatów2541
6.Górnik Łęczna2538
7.Stal Stalowa Wola2537
8.Znicz Pruszków2534
9.Resovia Rzeszów2434
10.Skra Częstochowa2532
11.Pogoń Siedlce2531
12.Błękitni Stargard2528
13.Ruch Chorzów2527
14.Gryf Wejherowo2527
15.Rozwój Katowice2526
16.Siarka Tarnobrzeg2425
17.ROW Rybnik2423
18.Olimpia Elbląg2322
NASTĘPNY MECZ
  • Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
    Gryf Wejherowo
    26. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 31 marca 2019 - godz. 14:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak