Nigdy w historii Radomiak nie wygrał na wyjeździe z Lechem Poznań. Z żadnym innym zespołem w ekstraklasie "Zieloni" nie czekali tak długo na pierwszą wyjazdową wygraną, jak z "Kolejorzem".
Aktualna seria bez wygranej w Poznaniu liczy 5 meczów. Oprócz Lecha nigdy w historii Radomiak nie wygrał na wyjeździe w najwyższej klasie rozgrywkowej, a grał z tym zespołem na jego boisku co najmniej dwa razy, z Motorem Lublin (3), Puszczą Niepołomice (2), Rakowem Częstochowa (4), Ruchem Chorzów (2), Stalą Mielec (4), Wisłą Płock (2).
Wliczając pucharowe spotkanie z sezonu 2005/06 Radomiak na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu grał 6 razy i za każdym razem zespół prowadził inny trener (Józef Antoniak, Mieczysław Broniszewski, Dariusz Banasik, Mariusz Lewandowski, Constantin Galca, Bruno Baltazar). Jedynym, który nie przegrał i zapunktował, jest Dariusz Banasik (0:0 - jesień 2021), a jedynym, pod wodzą którego Radomiak strzelił gola Bruno Baltazar (1:2 - jesień 2024). Pozostali przegrywali do 0. Jedynego dotychczas gola na stadionie przy ul. Bułgarskiej strzelił Zie Ouattara.
Radomiak w Poznaniu grał nie tylko z Lechem, ale także z Wartą (3 mecze) i Olimpią (2 mecze). Z 11 meczów z tymi zespołami wygrał tylko jeden. 1 kwietnia 1978 roku pokonał na stadionie Golęcin Olimpię 1:0 po golu Leszek Zgutki z rzutu karnego. Z Wartą tak jak z Lechem Radomiak w Poznaniu nigdy nie wygrał, a tak jak Lechowi i Olimpii strzelił tylko 1 gola. 13 maja 2017 roku w popularnym "Ogródku" do siatki z rzutu karnego trafił Leandro.