Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Zaległości odrobione

• Dodano: 19 maja 2021 | 21:53
Zaległości odrobione
W środę zostały rozegrane trzy zaległe mecze I ligi. Punkty straciła Termalica. Pewne zwycięstwo odniosła Arka. Walka o awans do ekstraklasy nabiera coraz większego kolorytu.
Rozmiar czcionki:A+A-
W środowych meczach Termalica zremisowała z Chrobrym Głogów 0:0, Arka Gdynia wygrała z Sandecją Nowy Sącz 3:0, Puszcza Niepołomice przegrała z Miedzią Legnica 0:1.

Na cztery kolejki przed końcem sezonu liderem pozostaje Termalica Nieciecza, która ma 5 punktów przewagi nad drugim w tabeli GKS Tychy i trzecim Radomiakiem. GKS Tychy wyprzedza w tabeli Radomiaka dzięki lepszemu bilansowi meczów bezpośrednich.

Arka po wygranej z Sandecją traci do GKS i Radomiaka tylko 1 punkt, ma 4 punkty przewagi nad ŁKS Łódź i 6 nad Górnikiem Łęczna, który plasuje się na ostatnim miejscu gwarantującym grę w barażu. Przewaga Górnika po środowej wygranej Miedzi wynosi tylko 3 punkty.

Poniżej terminarz meczów zespołów z miejsc 1-6.

Termalica Nieciecza
GKS Tychy (W) | Odra Opole (W) | ŁKS Łódź (W) | Stomil Olsztyn (D)

GKS Tychy
Termalica Nieciecza (D) | Widzew Łódź (W) | Odra Opole (W) | ŁKS Łódź (D)

Radomiak Radom
GKS Bełchatów (W) | Resovia Rzeszów (D) | Arka Gdynia (W) | Korona Kielce (D)

Arka Gdynia
Widzew Łódź (D) | Korona Kielce (W) | Radomiak Radom (D) | Chrobry Głogów (W)

ŁKS Łódź
Górnik Łęczna (D) | Miedź Legnica (W) | Termalica Nieciecza (D) | GKS Tychy (W)

Górnik Łęczna
ŁKS Łódź (W) | Stomil Olsztyn (D) | Zagłębie Sosnowiec (W) | Sandecja Nowy Sącz (D)

Tabela Ekstraklasa 2026/27


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Górnik Zabrze11821201026
2.Lech Poznań1081127925
3.Legia Warszawa1165022923
4.Pogoń Szczecin1063115621
5.GKS Katowice11605221618
6.Wisła Kraków11533171418
7.Zagłębie Lubin11533131318
8.Piast Gliwice11524191717
9.Korona Kielce11434131815
10.Wisła Płock10424101514
11.Cracovia Kraków11335131612
12.Motor Lublin11335151912
13.Jagiellonia Białystok10406131712
14.Widzew Łódź11173141510
15.Wieczysta Kraków1122716218
16.Radomiak Radom112279248
17.Śląsk Wrocław1113714226
18.Raków Częstochowa1120915266

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1 miejsce zostanie Mistrzem Polski

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 16-18 spadną do I ligi
OSTATNI MECZ
  • Wisła Płock
    11. kolejka
    1:0
    Radomiak Radom
    Wisła Płock - Radomiak Radom
Poniedziałek, 19 października 2026 - godz. 19:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1126
2.Lech Poznań1025
3.Legia Warszawa1123
4.Pogoń Szczecin1021
5.GKS Katowice1118
6.Wisła Kraków1118
7.Zagłębie Lubin1118
8.Piast Gliwice1117
9.Korona Kielce1115
10.Wisła Płock1014
11.Cracovia Kraków1112
12.Motor Lublin1112
13.Jagiellonia Białystok1012
14.Widzew Łódź1110
15.Wieczysta Kraków118
16.Radomiak Radom118
17.Śląsk Wrocław116
18.Raków Częstochowa116
NASTĘPNY MECZ
  • Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin
    12. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 24 października 2026 - godz. 17:30
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak