Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Zaległości w II lidze. Spadek Legionovii

Dodano: 16 maja 2018 | 15:52
Zaległości w II lidze. Spadek Legionovii
W środę odbyło się pięć zaległych meczów II ligi. Po remisie z Garbarnią do III ligi spadła Legionovia. Trzy punkty w Stargardzie zainkasował ŁKS Łódź.
Rozmiar czcionki:A+A-
Po porażce z Radomiakiem nie może wyjść z dołka lidera z Jastrzębia, który przegrał czwarty mecz z rzędu. Tym razem zespół ze Śląska musiał uznać wyższość GKS Bełchatów.

W przyszłą środę, 23 maja zostanie rozegrane ostatnie zaległe spotkanie (GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg).

Zaległe mecze

Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork 1:2
Błękitni Stargard - ŁKS Łódź 1:2
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 3:1
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków 2:2
GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie 2:1

Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Widzew Łódź181152341538
2.Radomiak Radom191144421137
3.Elana Toruń18981321635
4.GKS Bełchatów19982221033
5.Olimpia Grudziądz19946352631
6.Górnik Łęczna19865313130
7.Resovia Rzeszów19856282929
8.Stal Stalowa Wola19838302627
9.Znicz Pruszków19667273424
10.Ruch Chorzów19667262524
11.Skra Częstochowa19649142522
12.Błękitni Stargard196310193121
13.Gryf Wejherowo19559263520
14.Pogoń Siedlce195410263019
15.ROW Rybnik19397162318
16.Siarka Tarnobrzeg195311142818
17.Rozwój Katowice18459193317
18.Olimpia Elbląg184410132616

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi

ZOBACZ TAKŻE
Trenerzy Banasik i Wleciałowski po meczu Radomiak - Ruch

Trenerzy Banasik i Wleciałowski po meczu Radomiak - Ruch

17 listopada 2018 | 17:30
Oto co po sobotnim meczu Radomiaka z Ruchem Chorzów powiedzieli trenerzy obu zespołów, Dariusz Banasik i Marek Wleciałowski. »
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2:0 (1:0)

Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2:0 (1:0)

17 listopada 2018 | 16:45
Tak ja w lipcu przy Cichej, tak i teraz przy Narutowicza Radomiak wygrał z Ruchem Chorzów 2:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli Maciej Świdzikowski i Michał Kaput. Goście od 2. minuty grali w "10". »
Wyniki 19. kolejki i tabela II ligi

Wyniki 19. kolejki i tabela II ligi

17 listopada 2018 | 16:06
W sobotę odbyło osiem z dziewięciu meczów 19. kolejki II ligi. Z zespołów z czołówki tabeli obok Radomiaka zwycięstwa odniosły Elana Toruń i GKS Bełchatów. Niespodziewanie punkty na swoim stadionie stracił Widzew. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    2:0
    Ruch Chorzów
    Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Sobota, 17 listopada 2018 - godz. 13:00
Tak ja w lipcu przy Cichej, tak i teraz przy Narutowicza Radomiak wygrał z Ruchem Chorzów 2:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli Maciej Świdzikowski i Michał Kaput. Goście od 2. minuty grali w
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Widzew Łódź1838
2.Radomiak Radom1937
3.Elana Toruń1835
4.GKS Bełchatów1933
5.Olimpia Grudziądz1931
6.Górnik Łęczna1930
7.Resovia Rzeszów1929
8.Stal Stalowa Wola1927
9.Znicz Pruszków1924
10.Ruch Chorzów1924
11.Skra Częstochowa1922
12.Błękitni Stargard1921
13.Gryf Wejherowo1920
14.Pogoń Siedlce1919
15.ROW Rybnik1918
16.Siarka Tarnobrzeg1918
17.Rozwój Katowice1817
18.Olimpia Elbląg1816
NASTĘPNY MECZ
  • GKS Bełchatów - Radomiak Radom
    GKS Bełchatów
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 24 listopada 2018 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak