Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Zaległości w II lidze. Spadek Legionovii

Dodano: 16 maja 2018 | 15:52
Zaległości w II lidze. Spadek Legionovii
W środę odbyło się pięć zaległych meczów II ligi. Po remisie z Garbarnią do III ligi spadła Legionovia. Trzy punkty w Stargardzie zainkasował ŁKS Łódź.
Rozmiar czcionki:A+A-
Po porażce z Radomiakiem nie może wyjść z dołka lidera z Jastrzębia, który przegrał czwarty mecz z rzędu. Tym razem zespół ze Śląska musiał uznać wyższość GKS Bełchatów.

W przyszłą środę, 23 maja zostanie rozegrane ostatnie zaległe spotkanie (GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg).

Zaległe mecze

Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork 1:2
Błękitni Stargard - ŁKS Łódź 1:2
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 3:1
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków 2:2
GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie 2:1

Tabela II liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom211254481541
2.Widzew Łódź201163341639
3.Elana Toruń21993321936
4.GKS Bełchatów21993241334
5.Górnik Łęczna21975363334
6.Stal Stalowa Wola21948312631
7.Olimpia Grudziądz21948393331
8.Resovia Rzeszów20857283029
9.Skra Częstochowa21849162528
10.Znicz Pruszków21768303727
11.Gryf Wejherowo21759293526
12.Ruch Chorzów21678272725
13.Błękitni Stargard217311233624
14.Pogoń Siedlce216510283123
15.Siarka Tarnobrzeg206311173021
16.Rozwój Katowice215610223521
17.ROW Rybnik20398172718
18.Olimpia Elbląg194510142717

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi

ZOBACZ TAKŻE
Radomiak Radom - FC Zurich II 3:0 (2:0)

Radomiak Radom - FC Zurich II 3:0 (2:0)

15 lutego 2019 | 21:52
W drugim, a zarazem ostatnim w sparingu we Włoszech Radomiak wygrał z drugim zespołem FC Zurich (szwajcarska III liga) 3:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli Dominik Sokół (dwa) i Patryk Winsztal. »
Real Lugagnano - Radomiak Radom 0:7 (0:3)

Real Lugagnano - Radomiak Radom 0:7 (0:3)

12 lutego 2019 | 23:12
We wtorek Radomiak rozegrał pierwszy z dwóch zaplanowanych w czasie obozu we Włoszech sparingów. Zieloni wygrali z amatorską drużyną Real Lugagnano (siódmy poziom rozgrywkowy) 7:0. »
Terminarz meczów domowych - wiosna 2019

Terminarz meczów domowych - wiosna 2019

09 lutego 2019 | 13:23
Sześć meczów w roli gospodarza rozegra wiosną na stadionie przy ul. Narutowicza 9 Radomiak. Znany jest już szczegółowy terminarz wiosennych meczów naszego zespołu, które zostaną rozegrane w Radomiu. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    21. kolejka II ligi
    4:2
    Olimpia Grudziądz
    Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
Niedziela, 2 grudnia 2018 - godz. 13:00
W ostatni meczu w 2018 roku Radomiak wygrał z Olimpią Grudziądz 4:2 i został nowym liderem tabeli. Hat-tricka ustrzelił Leandro, a jedno trafienie dołożył Dominik Sokół.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2141
2.Widzew Łódź2039
3.Elana Toruń2136
4.GKS Bełchatów2134
5.Górnik Łęczna2134
6.Stal Stalowa Wola2131
7.Olimpia Grudziądz2131
8.Resovia Rzeszów2029
9.Skra Częstochowa2128
10.Znicz Pruszków2127
11.Gryf Wejherowo2126
12.Ruch Chorzów2125
13.Błękitni Stargard2124
14.Pogoń Siedlce2123
15.Siarka Tarnobrzeg2021
16.Rozwój Katowice2121
17.ROW Rybnik2018
18.Olimpia Elbląg1917
NASTĘPNY MECZ
  • Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
    Olimpia Elbląg
    22. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota 2 marca 2019 - godz. 17:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak