Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3:2 (0:1)

Dodano: 17 marca 2019 | 12:51
Pomimo już dwubramkowego prowadzenia, Radomiak ze starcia ze Zniczem wyszedł nawet bez jednego punktu. Zieloni dali wydrzeć sobie wydawałoby się pewne zwycięstwo i ostatecznie przegrali 2:3.
Rozmiar czcionki:A+A-
Pierwszy kwadrans toczył się pod wyraźne dyktando Radomiaka, ale bez efektu w postaci gola. W 22. minucie po technicznym strzale Adama Banasiaka piłka zatrzymała się na poprzeczce. Drugi kwadrans również należał do zielonych. Wyśmienite okazje mieli Leandro i Kaput, ale w obu sytuacjach na posterunku byli piłkarze Znicza. W 38. minucie wreszcie nasz zespół objął prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na gola kapitalnym strzałem głową zamienił Michał Kaput. Jednobramkowe prowadzenie Radomiaka utrzymało się do przerwy.

Znakomicie rozpoczęła się druga połowa dla zielonych. W 47. minucie z kontrą popędził Leandro, wyłożył piłkę Makowskiemu, ten minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. Niestety radość Radomiaka nie trwała długo, a może właśnie trwała zbyt długo? W 49. minucie Marcin Smoliński wykorzystał gapiostwo naszych zawodników i zdobył gola kontaktowego. W 64. minucie Leandro sprokurował dość przypadkowo, ale jednak rzut karny. Na gola wyrównującego stan meczu zamienił go Machalski. Co gorsza, w 82. minucie Znicz wyszedł na prowadzenie. Bochenek zamknął dośrodkowanie z rzutu wolnego i strzałem głową pokonał Halucha. Co wydawało się przez większość meczu niemożliwe, niestety znów stało się faktem i Radomiak po raz kolejny wyjechał z Pruszkowa bez punktów.

W sobotę, 23 marca o godz. 14:00 Radomiak przy Narutowicza zagra ze "Stalówką".

(Smoliński 49', Machalski 65', Bochenek 82' - Kaput 38', Makowski 47')

Znicz: Misztal - Bochenek, Długołęcki, Wrzesiński, Smoleń, Tarnowski, Małachowski, Stromecki (46' Smoliński), Machalski Czarnowski (81' Kubicki), Zjawiński (90' Kocot)

Radomiak: Haluch - Jakubik, Grudniewski, Świdzikowski, Wawszczyk, Leandro, Kaput (86' Rolinc), Karwot, Makowski, Banasiak (80' Filipowicz), Sokół (69' Winsztal)

żółte kartki: Bochenek, Tarnowski, Smoliński - Leandro, Świdzikowski, Makowski, Kaput

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)