Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Granat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 3:0 (0:0)

Dodano: 12 lipca 2014 | 14:13
Granat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 3:0 (0:0)
W pierwszym meczu kontrolnym tego lata Radomiak przegrał w Skarżysku z Granatem 0:3. W ekipie zielonych testowana była spora grupa młodych zawodników.
galeria radomiakGranat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 3:0 (0:0)Granat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 3:0 (0:0)Granat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 3:0 (0:0)Granat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 3:0 (0:0)Granat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 3:0 (0:0)
Rozmiar czcionki:A+A-
Pierwszy sparing po półtora tygodnia treningów podopieczni trenera Magnuszewskiego mieli zagrać na dwie różne jedenastki i tak też się stało.

Na pierwszą połowę został posłany do boju mocniejszy skład, w szeregach którego znalazło się trzech młodzieżowców: lewy obrońca Adrian Karasek, środkowy pomocnik Daniel Winiarski i napastnik Przemysław Śliwiński. Świadkami wielkiego meczu nie byliśmy, ale Radomiak zaprezentował się jeżeli nie lepiej, to na pewno na równi z przeciwnikiem. Zieloni mieli jedną sytuację, która mogła zakończyć się golem. Śliwiński znalazł się w dogodnej pozycji, oddał strzał głową, ale piłka wylądowała w rękach golkipera Granatu.

W drugiej połowie na placu gry po stronie Radomiaka zameldowała się duża ilość zawodników o statusie młodzieżowca i już tak dobrze nie było. Co nie znaczy, że zieloni zostali zdominowani i z tej dominacji wynikły trzy gole dla gospodarzy. Mateusz Fryc, Mateusz Dziubek i Marcin Kołodziejczyk pokonali Piotra Banasiaka, ale spora w tym zasługa naszych piłkarzy, którzy popełnili zbyt dużo błędów. Radomiak miał swoje szanse by przynajmniej raz trafić do siatki rywala, ale Wojciechowi Nowocieniowi i Romanowi Skowrońskiemu zabrakło skuteczności w doskonałych sytuacjach.

Kolejny sparing zieloni rozegrają w środę 19 lipca z Avią Świdnik, a trzy dni później czeka nas mecz I tury rundy wstępnej Pucharu Polski z Sokołem Ostróda - sobota, 19 lipca godzina 17:00, stadion przy ulicy Struga 63.

Granat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 3:0 (0:0)
(Fryc 73', Dziubek 83', Kołodziejczyk 88')

Radomiak I połowa: Kula - Cieciura, Kucharski, Świdzikowski, Karasek, Puton K., Radecki, Winiarski, Barzyński, Wnuk, Śliwiński

Radomiak II połowa: Banasiak - Szewczyk, Dubina, Czubak (74' Sikora), Gębczyk, Nowocień W., Puton W., Wolski D. (74' Skowroński), Gil, Leandro, Stanisławski
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    30. kolejka
    2:2
    Lech Poznań
    Radomiak Radom - Lech Poznań
Niedziela, 27 kwietnia 2025 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa3062
2.Lech Poznań3060
3.Jagiellonia Białystok3058
4.Pogoń Szczecin3053
5.Legia Warszawa3050
6.Cracovia Kraków3045
7.Motor Lublin3043
8.Górnik Zabrze3042
9.GKS Katowice3042
10.Piast Gliwice3038
11.Widzew Łódź3037
12.Korona Kielce3037
13.Radomiak Radom3036
14.Zagłębie Lubin3033
15.Lechia Gdańsk3030
16.Puszcza Niepołomice3027
17.Stal Mielec3026
18.Śląsk Wrocław3025
NASTĘPNY MECZ
  • Piast Gliwice - Radomiak Radom
    Piast Gliwice
    31. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 4 maja - godz. 12:15
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak