Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Kibice chcą odwołania Grzegorza Janduły

Dodano: 14 maja 2021 | 09:40
Kibice chcą odwołania Grzegorza Janduły
Stowarzyszenie Kibiców Radomiaka "Tylko Radomiak" rozpoczęło zbiórkę podpisów pod petycją do Prezydenta Radomia o zdymisjonowanie Grzegorza Janduły z funkcji prezesa MOSiR Radom.
Rozmiar czcionki:A+A-
Podpisy zbierane są w formie tradycyjnej oraz elektronicznie na stronie:
https://www.petycjeonline.com/odwoanie_grzegorza_janduy_z_funkcji_prezesa_mosir_radom

"My, kibice Radomiaka, sympatycy radomskiego sportu, jak również mieszkańcy Radomia, którym na sercu leży dobro naszego miasta, wyrażamy głębokie oburzenie efektami prac przy realizacji budowy Radomskiego Centrum Sportu, a w zasadzie ich brakiem. Chaos towarzyszący realizacji tego przedsięwzięcia jest adekwatny do estetyki widoków jakie serwowane są nam na zdjęciach z placu budowy. Sposób zarządzania i nadzoru nad inwestycją budzi uzasadniony niepokój oraz nieskrywaną irytację z faktu, że kluczowa dla rozwoju radomskiego sportu inwestycja jest prowadzona w sposób tak nieudolny.

W chwili, gdy Radomiak coraz mocniej puka do bram Ekstraklasy i z nadzieją śledzimy piłkarskie zmagania, mamy świadomość, że ten sukces może mieć słodko-gorzki smak z uwagi na konieczność rozgrywania ekstraklasowych meczów na stadionie w Bełchatowie. Inwestycja, która miała stać się swoistym katalizatorem w rozwoju radomskich klubów, staje się obiektem drwin i kpin z naszego miasta. Ponad 30 lat czekania na sukces sportowy, przeżywania emocji i poczucia dumy we własnym mieście może nam przejść koło nosa, a dokładniej 146 km od Struga 63. Fakt, sukces zapisze się na kratach historii, ale ta historia nie rozegra się na oczach większości mieszkańców naszego miasta.
Kolejne aneksy, ekspertyzy, diagnozy, problemy, zmiany, a także kilka perełek architektonicznych, które pojawiły się przy okazji budowy jasno pokazuje, że konieczne są zmiany. Dlatego stanowczo domagamy się rozliczenia osób prowadzących budowę RCS zaczynając od odwołania pana Grzegorza Janduły ze stanowiska Prezesa Spółki MOSiR Radom.

Prezes Janduła swoją postawą oraz nieudolnością kompromituje nasze miasto, a efekty jego działań uderzają w radomski sport.
Profesjonalizm i transparentność działań są fundamentem pracy na stanowisku obdarzonym tak dużym zaufaniem i odpowiedzialnością społeczną. Jedyny obiekt jaki udało się zbudować panu Jandule to obiekt kpin, których niestety adresatem jest nasza społeczność.

W związku z powyższym żądamy od Prezydenta Radomia natychmiastowego zdymisjonowania Grzegorza Janduły i wyznaczenia na stanowisko Prezesa MOSiR Radom osoby rozumiejącej podstawowe standardy prowadzenia inwestycji o szczególnym znaczeniu i cieszącej się szacunkiem i uznaniem.

Dziękujemy za wsparcie!"

Stowarzyszenie "Tylko Radomiak"
OSTATNI MECZ
 • Radomiak Radom
  9. kolejka
  1:1
  Puszcza Niepołomice
  Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
Niedziela, 17 września 2023 - godz. 12:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Śląsk Wrocław1022
2.Legia Warszawa820
3.Lech Poznań817
4.Raków Częstochowa816
5.Jagiellonia Białystok816
6.Zagłębie Lubin916
7.Cracovia Kraków913
8.Stal Mielec1012
9.Pogoń Szczecin912
10.Piast Gliwice1012
11.Radomiak Radom911
12.Widzew Łódź1011
13.Warta Poznań109
14.Korona Kielce99
15.Górnik Zabrze99
16.Puszcza Niepołomice109
17.Ruch Chorzów107
18.ŁKS Łódź107
NASTĘPNY MECZ
 • Raków Częstochowa - Radomiak Radom
  Raków Częstochowa
  10. kolejka
  vs
  Radomiak Radom
  1 października 2023, godz. 15:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak