Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Kibice chcą odwołania Grzegorza Janduły

Dodano: 14 maja 2021 | 09:40
Kibice chcą odwołania Grzegorza Janduły
Stowarzyszenie Kibiców Radomiaka "Tylko Radomiak" rozpoczęło zbiórkę podpisów pod petycją do Prezydenta Radomia o zdymisjonowanie Grzegorza Janduły z funkcji prezesa MOSiR Radom.
Rozmiar czcionki:A+A-
Podpisy zbierane są w formie tradycyjnej oraz elektronicznie na stronie:
https://www.petycjeonline.com/odwoanie_grzegorza_janduy_z_funkcji_prezesa_mosir_radom

"My, kibice Radomiaka, sympatycy radomskiego sportu, jak również mieszkańcy Radomia, którym na sercu leży dobro naszego miasta, wyrażamy głębokie oburzenie efektami prac przy realizacji budowy Radomskiego Centrum Sportu, a w zasadzie ich brakiem. Chaos towarzyszący realizacji tego przedsięwzięcia jest adekwatny do estetyki widoków jakie serwowane są nam na zdjęciach z placu budowy. Sposób zarządzania i nadzoru nad inwestycją budzi uzasadniony niepokój oraz nieskrywaną irytację z faktu, że kluczowa dla rozwoju radomskiego sportu inwestycja jest prowadzona w sposób tak nieudolny.

W chwili, gdy Radomiak coraz mocniej puka do bram Ekstraklasy i z nadzieją śledzimy piłkarskie zmagania, mamy świadomość, że ten sukces może mieć słodko-gorzki smak z uwagi na konieczność rozgrywania ekstraklasowych meczów na stadionie w Bełchatowie. Inwestycja, która miała stać się swoistym katalizatorem w rozwoju radomskich klubów, staje się obiektem drwin i kpin z naszego miasta. Ponad 30 lat czekania na sukces sportowy, przeżywania emocji i poczucia dumy we własnym mieście może nam przejść koło nosa, a dokładniej 146 km od Struga 63. Fakt, sukces zapisze się na kratach historii, ale ta historia nie rozegra się na oczach większości mieszkańców naszego miasta.
Kolejne aneksy, ekspertyzy, diagnozy, problemy, zmiany, a także kilka perełek architektonicznych, które pojawiły się przy okazji budowy jasno pokazuje, że konieczne są zmiany. Dlatego stanowczo domagamy się rozliczenia osób prowadzących budowę RCS zaczynając od odwołania pana Grzegorza Janduły ze stanowiska Prezesa Spółki MOSiR Radom.

Prezes Janduła swoją postawą oraz nieudolnością kompromituje nasze miasto, a efekty jego działań uderzają w radomski sport.
Profesjonalizm i transparentność działań są fundamentem pracy na stanowisku obdarzonym tak dużym zaufaniem i odpowiedzialnością społeczną. Jedyny obiekt jaki udało się zbudować panu Jandule to obiekt kpin, których niestety adresatem jest nasza społeczność.

W związku z powyższym żądamy od Prezydenta Radomia natychmiastowego zdymisjonowania Grzegorza Janduły i wyznaczenia na stanowisko Prezesa MOSiR Radom osoby rozumiejącej podstawowe standardy prowadzenia inwestycji o szczególnym znaczeniu i cieszącej się szacunkiem i uznaniem.

Dziękujemy za wsparcie!"

Stowarzyszenie "Tylko Radomiak"
OSTATNI MECZ
 • Radomiak Radom
  34. kolejka
  1:3
  Widzew Łódź
  Radomiak Radom - Widzew Łódź
Piątek, 17 września 2023 - godz. 12:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Jagiellonia Białystok3463
2.Śląsk Wrocław3463
3.Legia Warszawa3459
4.Pogoń Szczecin3455
5.Lech Poznań3453
6.Górnik Zabrze3453
7.Raków Częstochowa3452
8.Zagłębie Lubin3447
9.Widzew Łódź3446
10.Piast Gliwice3443
11.Stal Mielec3443
12.Puszcza Niepołomice3440
13.Cracovia Kraków3439
14.Korona Kielce3438
15.Radomiak Radom3438
16.Warta Poznań3437
17.Ruch Chorzów3432
18.ŁKS Łódź3424
NASTĘPNY MECZ
 • Radomiak Radom - Radomiak Radom
  Radomiak Radom
  -
  vs
  Radomiak Radom
  -
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak