Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Tylko Radomiak

Dodano: 16 września 2014 | 10:36
Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Tylko Radomiak
W nawiązaniu do ostatnich doniesień medialnych wiążących Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak" z lokalną polityką, Zarząd STR wydał oświadczenie.
Rozmiar czcionki:A+A-
Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do ostatnich doniesień medialnych wiążących Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak" z działaniami związanymi z bieżącą polityką na szczeblu lokalnym oraz zbliżającymi się wyborami samorządowymi pragniemy poinformować, że Stowarzyszenie dziękując za docenienie potencjału kibiców drużyny Radomiaka nie zamierza angażować się w żadne działania oprócz tych do których zostało powołane.
Pragniemy podkreślić, że głównym zadaniem i celem Stowarzyszenia "Tylko Radomiak" jest szeroko rozumiana działalność na rzecz Klubu Radomiak Radom oraz jego Kibiców bez względu na ich przekonania polityczne.
Zadania postawione przed STR zaczynają się i kończą w kontekście spraw około - klubowych i mamy nadzieję, że przez okres kilku lat istnienia Stowarzyszenia udało nam się realnie pomóc w wielu aspektach życia Radomiaka i jego kibiców.
Doceniamy także i dziękujemy za wsparcie płynące z różnych stron, instytucji, firm czy osób prywatnych, które pozwala funkcjonować najbardziej zasłużonemu Klubowi w regionie. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu wysiłkowi uda się podnieść radomską piłkę nożną i dorównać poziomem do odnoszących sukcesy siatkarzy czy koszykarzy bo Radom to fantastyczni ludzie i kibice, którzy zasługują na emocje na najwyższym poziomie.
Rozumiejąc idee współzawodnictwa, życzymy Wszystkim Państwu, tak chętnie aczkolwiek nie zawsze z naszej legitymacji, powołujących się na STR samych sukcesów, podkreślając równocześnie, że Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak" wraz z sympatykami drużyny Zielonych tym razem powstrzymuje się od dopingu na rzecz kogokolwiek, zostawiając swe siły chociażby na najbliższy mecz ligowy z WKS Wieluń, na który zresztą wszystkich serdecznie zapraszamy.
ze sportowym pozdrowieniem
OSTATNI MECZ
  • Górnik Zabrze
    34. kolejka
    6:2
    Radomiak Radom
    Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Sobota, 23 maja 2026 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań3460
2.Jagiellonia Białystok3456
3.Górnik Zabrze3456
4.Raków Częstochowa3455
5.GKS Katowice3450
6.Legia Warszawa3449
7.Zagłębie Lubin3448
8.Wisła Płock3446
9.Pogoń Szczecin3445
10.Radomiak Radom3444
11.Korona Kielce3443
12.Motor Lublin3443
13.Widzew Łódź3442
14.Cracovia Kraków3442
15.Piast Gliwice3441
16.Lechia Gdańsk3338
17.Arka Gdynia3436
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza3331
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    1. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    24/25 lipca 2026
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak