Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Podsumowanie XII edycji Zielonego Mikołaja

Dodano: 10 stycznia 2022 | 11:14
Podsumowanie XII edycji Zielonego Mikołaja
Już po raz XII, pod koniec 2021 roku Kibice Radomiaka zorganizowali akcję Zielony Mikołaj. W rozwinięciu podsumowanie akcji oraz podziękowanie dla wszystkich darczyńców!
Rozmiar czcionki:A+A-
Chcielibyśmy na wstępie bardzo Wam wszystkim podziękować za zaufanie jakim obdarzacie Zielonego Mikołaja, za dobre serce i chęć pomocy innym.
Tegoroczna akcja była wyjątkowa ze względu na to jak duże wsparcie otrzymaliśmy przez co całą akcję rozłożyliśmy w czasie kończąc dopiero przed samymi świętami. Chyba właśnie dlatego śnieg czekał żeby spaść aż skończymy. Roboty było co niemiara, ale przyznajemy, że jest to bardzo miłe zajęcie, gdy widzimy radość ludzi, a szczególnie dzieci z otrzymywanych prezentów. Przy okazji serce rośnie jak widzimy ile pasji i zaangażowania wkładają opiekunowie czy wychowawcy w opiekę nad dziećmi. Wielkie brawa dla nich i słowa uznania!
W tym roku dzięki Waszemu wsparciu udało nam się dotrzeć do:
- Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu na oddziały chirurgii dziecięcej i pediatrii,
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących
- Słoneczny Dom Dziecka w Radomiu
- rodzinne domy dziecka w Radomiu
- Dom Samotnej Matki w Radomiu
- Dom Dziecka "Panda" w Kozienicach
- Szpital Powiatowy w Kozienicach - oddział pediatrii
- Dom Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim
- Stowarzyszenie "Budujemy Przystań" dla osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym
- Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu
- Szkoła Integracyjna nr 14 w Radomiu
- Świąteczna Paczka dla Kombatanta
- Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu
- Świetlica pod Dobrym Aniołem w Radomiu
- Stowarzyszenie "Podzielmy się uśmiechem"
- kilkadziesiąt rodzin z Radomia i okolic
Zielony Mikołaj ma to do siebie, że oprócz dzielenia się z obdarowywanymi bardzo mocno angażuje i aktywizuje zarówno nasze środowisko kibicowskie, jak i firmy czy mieszkańców. Cieszy fakt, że mocno angażuje się młodzież, prężnie działają nasze FC - Jastrza i Szydłowiec. Osiedla jak zwykle stanęły na wysokości zadania angażując się nie tylko w zbiórkę, ale i sprawy organizacyjne: Śródmieście, Osiedlowa, Zamłynie. Jak Zielony Mikołaj to i Zielona Emigracja i wielkie serce chłopaków, którzy na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju, ale wiemy, że zawsze można na nich liczyć.
Mikołaja wspierają również firmy: PHUB Łucz-bud sp. z o.o., ENEA, Radir, Hurtownia Aga, RoyalFit, drugitom.pl, ProHouse, Wolna Energia, Pub 1910, Burger Brothers, Sklep Zieleniak ul. Osiedlowa, JustGym Radom, Zielona Wyspa.
Nie byłoby Mikołaja, gdyby nie wsparcie każdego z Was. Każda wpłacona złotówka, każda przekazane rzecz, każde wsparcie jakie okazujecie.
Wrzucamy raz jeszcze listę nie do wpłat, ale jako podziękowanie i poczucie dobrego uczynku dla tych, którzy wpłacili na zrzutce www.zrzutka.pl/z/mikolajradomiak
Brawa dla Was!
Zielona Emigracja i Przyjaciele, Jastrza Fans & Emigracja, Radomskie Śródmieście, PHUB Łucz-Bud sp. z o.o., Enea, Tomasz Słopiecki, Kozik FC OPYPY, Karol Łapa, FC Szydłowiec (GFS), Radomiak Osiedlowa, Osiedle Zamłynie, Piłkarze i sztab Radomiaka, Zielona Wyspa, Sławomir Szmorliński, Kamil Poneta, Michal, Irek, Tomasz Stano, ProHouse, Stq, Łukasz P-ski, Marek Czubak, Wolna Energia, Misiek - Os. Nad Potokiem, CzornyZST_PŁD, Łysy D&G, Chemik SM, 19-marian-10, Marek Pysiak, Gustaw - MS, Paweł, Grzegorz Lenarczyk, Kosztel, J. Moryto, Warchol1973, Czania os.Akademickie, Niedzia, Kołczu Zamłynie, Gnacik, Grzegorz Krawczyk, Kucu, Sztumbras, SPUCHO, Wojtek Bfc, B RP, Radomiak Wwa, BARMAN, Igor, Michał Marszałek, Śliski, Onp, Górny Zamłynie, Marcin Borzęcki, Damian Dryja, Michał Grabowski, Dariusz Porczek, Dominik Maj, Piotr Jaworski, Bartek1910-Śródmieście, Sylwester Górski, Sebastian Radomiak, Łukasz Jakubiak, Andrzej, Michał Kiełczyński, Marcin Maj, JAkub PAwłowski, Emil, Rafał Jasikowski, G..., Malik1910, Zdzisław Broda, Dagmara PietrzykowskaBroniak Radom, Paweł Padewski, Artur Grabiec, Wsp, Adam Tonderski, Bartosz Mosionek, Zabek, Kowal, Sara Kania, Dawid Majchrzak i grono anonimowych darczyńców.
Ogromnym atutem Zielonego Mikołaja jest miejsce, w którym mógł składować rzeczy i z którego korzystał, a to miejsce udostępnił nam pan Robert Saracen, za co serdecznie dziękujemy.
OSTATNI MECZ
 • Radomiak Radom
  9. kolejka
  1:1
  Puszcza Niepołomice
  Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
Niedziela, 17 września 2023 - godz. 12:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Śląsk Wrocław1022
2.Legia Warszawa820
3.Lech Poznań817
4.Raków Częstochowa816
5.Jagiellonia Białystok816
6.Zagłębie Lubin916
7.Cracovia Kraków913
8.Stal Mielec1012
9.Pogoń Szczecin912
10.Piast Gliwice1012
11.Radomiak Radom911
12.Widzew Łódź1011
13.Warta Poznań109
14.Korona Kielce99
15.Górnik Zabrze99
16.Puszcza Niepołomice109
17.Ruch Chorzów107
18.ŁKS Łódź107
NASTĘPNY MECZ
 • Raków Częstochowa - Radomiak Radom
  Raków Częstochowa
  10. kolejka
  vs
  Radomiak Radom
  1 października 2023, godz. 15:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak