Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Podsumowanie XII edycji Zielonego Mikołaja

Dodano: 10 stycznia 2022 | 11:14
Podsumowanie XII edycji Zielonego Mikołaja
Już po raz XII, pod koniec 2021 roku Kibice Radomiaka zorganizowali akcję Zielony Mikołaj. W rozwinięciu podsumowanie akcji oraz podziękowanie dla wszystkich darczyńców!
Rozmiar czcionki:A+A-
Chcielibyśmy na wstępie bardzo Wam wszystkim podziękować za zaufanie jakim obdarzacie Zielonego Mikołaja, za dobre serce i chęć pomocy innym.
Tegoroczna akcja była wyjątkowa ze względu na to jak duże wsparcie otrzymaliśmy przez co całą akcję rozłożyliśmy w czasie kończąc dopiero przed samymi świętami. Chyba właśnie dlatego śnieg czekał żeby spaść aż skończymy. Roboty było co niemiara, ale przyznajemy, że jest to bardzo miłe zajęcie, gdy widzimy radość ludzi, a szczególnie dzieci z otrzymywanych prezentów. Przy okazji serce rośnie jak widzimy ile pasji i zaangażowania wkładają opiekunowie czy wychowawcy w opiekę nad dziećmi. Wielkie brawa dla nich i słowa uznania!
W tym roku dzięki Waszemu wsparciu udało nam się dotrzeć do:
- Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu na oddziały chirurgii dziecięcej i pediatrii,
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących
- Słoneczny Dom Dziecka w Radomiu
- rodzinne domy dziecka w Radomiu
- Dom Samotnej Matki w Radomiu
- Dom Dziecka "Panda" w Kozienicach
- Szpital Powiatowy w Kozienicach - oddział pediatrii
- Dom Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim
- Stowarzyszenie "Budujemy Przystań" dla osób z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym
- Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu
- Szkoła Integracyjna nr 14 w Radomiu
- Świąteczna Paczka dla Kombatanta
- Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu
- Świetlica pod Dobrym Aniołem w Radomiu
- Stowarzyszenie "Podzielmy się uśmiechem"
- kilkadziesiąt rodzin z Radomia i okolic
Zielony Mikołaj ma to do siebie, że oprócz dzielenia się z obdarowywanymi bardzo mocno angażuje i aktywizuje zarówno nasze środowisko kibicowskie, jak i firmy czy mieszkańców. Cieszy fakt, że mocno angażuje się młodzież, prężnie działają nasze FC - Jastrza i Szydłowiec. Osiedla jak zwykle stanęły na wysokości zadania angażując się nie tylko w zbiórkę, ale i sprawy organizacyjne: Śródmieście, Osiedlowa, Zamłynie. Jak Zielony Mikołaj to i Zielona Emigracja i wielkie serce chłopaków, którzy na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju, ale wiemy, że zawsze można na nich liczyć.
Mikołaja wspierają również firmy: PHUB Łucz-bud sp. z o.o., ENEA, Radir, Hurtownia Aga, RoyalFit, drugitom.pl, ProHouse, Wolna Energia, Pub 1910, Burger Brothers, Sklep Zieleniak ul. Osiedlowa, JustGym Radom, Zielona Wyspa.
Nie byłoby Mikołaja, gdyby nie wsparcie każdego z Was. Każda wpłacona złotówka, każda przekazane rzecz, każde wsparcie jakie okazujecie.
Wrzucamy raz jeszcze listę nie do wpłat, ale jako podziękowanie i poczucie dobrego uczynku dla tych, którzy wpłacili na zrzutce www.zrzutka.pl/z/mikolajradomiak
Brawa dla Was!
Zielona Emigracja i Przyjaciele, Jastrza Fans & Emigracja, Radomskie Śródmieście, PHUB Łucz-Bud sp. z o.o., Enea, Tomasz Słopiecki, Kozik FC OPYPY, Karol Łapa, FC Szydłowiec (GFS), Radomiak Osiedlowa, Osiedle Zamłynie, Piłkarze i sztab Radomiaka, Zielona Wyspa, Sławomir Szmorliński, Kamil Poneta, Michal, Irek, Tomasz Stano, ProHouse, Stq, Łukasz P-ski, Marek Czubak, Wolna Energia, Misiek - Os. Nad Potokiem, CzornyZST_PŁD, Łysy D&G, Chemik SM, 19-marian-10, Marek Pysiak, Gustaw - MS, Paweł, Grzegorz Lenarczyk, Kosztel, J. Moryto, Warchol1973, Czania os.Akademickie, Niedzia, Kołczu Zamłynie, Gnacik, Grzegorz Krawczyk, Kucu, Sztumbras, SPUCHO, Wojtek Bfc, B RP, Radomiak Wwa, BARMAN, Igor, Michał Marszałek, Śliski, Onp, Górny Zamłynie, Marcin Borzęcki, Damian Dryja, Michał Grabowski, Dariusz Porczek, Dominik Maj, Piotr Jaworski, Bartek1910-Śródmieście, Sylwester Górski, Sebastian Radomiak, Łukasz Jakubiak, Andrzej, Michał Kiełczyński, Marcin Maj, JAkub PAwłowski, Emil, Rafał Jasikowski, G..., Malik1910, Zdzisław Broda, Dagmara PietrzykowskaBroniak Radom, Paweł Padewski, Artur Grabiec, Wsp, Adam Tonderski, Bartosz Mosionek, Zabek, Kowal, Sara Kania, Dawid Majchrzak i grono anonimowych darczyńców.
Ogromnym atutem Zielonego Mikołaja jest miejsce, w którym mógł składować rzeczy i z którego korzystał, a to miejsce udostępnił nam pan Robert Saracen, za co serdecznie dziękujemy.
OSTATNI MECZ
 • Radomiak Radom
  34. kolejka
  1:3
  Widzew Łódź
  Radomiak Radom - Widzew Łódź
Piątek, 17 września 2023 - godz. 12:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Jagiellonia Białystok3463
2.Śląsk Wrocław3463
3.Legia Warszawa3459
4.Pogoń Szczecin3455
5.Lech Poznań3453
6.Górnik Zabrze3453
7.Raków Częstochowa3452
8.Zagłębie Lubin3447
9.Widzew Łódź3446
10.Piast Gliwice3443
11.Stal Mielec3443
12.Puszcza Niepołomice3440
13.Cracovia Kraków3439
14.Korona Kielce3438
15.Radomiak Radom3438
16.Warta Poznań3437
17.Ruch Chorzów3432
18.ŁKS Łódź3424
NASTĘPNY MECZ
 • Radomiak Radom - Radomiak Radom
  Radomiak Radom
  -
  vs
  Radomiak Radom
  -
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak