Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Warta Poznań - Radomiak na trybunach

Dodano: 21 maja 2018 | 19:43
Warta Poznań - Radomiak na trybunach
Blisko 150 Warchołów dopingowało w Poznaniu Radomiaka w rywalizacji z miejscową Wartą. Niestety, lepsi o jednego gola okazali się gospodarze i tym samym awansowali do I ligi.
Rozmiar czcionki:A+A-
Sobotni pojedynek w Poznaniu okrzykiwany był najważniejszym meczem dla zielonych w obecnym sezonie, ale tak na prawdę to te najważniejsze, decydujące o aktualnej pozycji w tabeli naszej drużyny, już dawno się odbyły. Mimo wszystko jadąc do Poznania liczyliśmy, że zawodnicy stawią czoła wyżej notowanemu rywalowi i zachowają szansę na bezpośredni awans naszego Klubu do wyższej ligi. Tak się jednak nie stało, a większą niż zwykle wolę walki i chęć do szybszego poruszania się po boisku ujrzeliśmy dopiero w końcowym fragmencie spotkania. To jednak nie wystarczyło i po końcowym gwizdku sędziego awans na zaplecze ekstraklasy mogli świętować miejscowi, którzy wywiesili nawet jedną flagę i coś tam starali się dopingować.

Znacznie głośniejsi byli rzecz jasna kibice Radomiaka, którzy do Poznania udali się transportem kołowym i pod sektorem stawili się niemal równo z pierwszym gwizdkiem sędziego, a następnie dosyć sprawnie zajęli miejsce w sektorze gości, wywieszając dwie flagi: RADOMSCY CHULIGANI oraz ULTRAS. Fanatycy Radomiaka do końca starali się pomóc w odwróceniu losów pojedynku, ale ostatecznie do Radomia przyszło nam wracać w minorowych nastrojach.

Przed nami dwa ostatnie mecze ligowe, u siebie z Wisłą Puławy oraz na wyjeździe z GKS-em Bełchatów i... miejmy nadzieję zwycięskie baraże. Te jednak najpierw nasi zawodnicy muszą w ogóle WYWALCZYĆ i nie dać się na finiszu sezonu wyprzedzić Garbarni Kraków.

ZOBACZ TAKŻE
Zamknięty sektor gości w Grudziądzu. Wyjazd odwołany!

Zamknięty sektor gości w Grudziądzu. Wyjazd odwołany!

07 sierpnia 2018 | 20:51
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na sobotę wyjazd kibiców na mecz z Olimpią Grudziądz. Gospodarze za zgodą PZPN zamknęli na trzy mecze sektor gości. »
Zapisy na wyjazd do Chorzowa!

Zapisy na wyjazd do Chorzowa!

23 lipca 2018 | 21:02
W sobotę, 28 lipca Radomiaka czeka pierwszy wyjazd z nowym sezonie. Zieloni zagrają w Chorzowie z Ruchem. Organizowany jest autokarowy wyjazd na to spotkanie. Zapisy w Sklepie Radomiaka w Galerii Słonecznej. »
Sparing Legia vs Radomiak - informacje dla kibiców

Sparing Legia vs Radomiak - informacje dla kibiców

05 lipca 2018 | 14:58
W piątek o godzinie 20:00 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 odbędzie się mecz sparingowy Radomiaka z Mistrzem Polski, Legią Warszawa. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
 • Radomiak Radom
  5. kolejka II ligi
  5:0
  Olimpia Elbląg
  Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
Sobota, 18 sierpnia 2018 - godz. 18:00
Pewne, wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo odniósł Radomiak. Po porażce przea tygodniem w Grudziądzu, tym razem zieloni wygrali przed własną publicznością z Olimpią Elbląg 5:0.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Siarka Tarnobrzeg512
2.Olimpia Grudziądz512
3.Górnik Łęczna511
4.Radomiak Radom510
5.Elana Toruń510
6.Widzew Łódź510
7.Błękitni Stargard510
8.Stal Stalowa Wola59
9.Gryf Wejherowo58
10.GKS Bełchatów57
11.Znicz Pruszków57
12.Ruch Chorzów54
13.Rozwój Katowice53
14.ROW Rybnik53
15.Olimpia Elbląg53
16.Resovia Rzeszów52
17.Pogoń Siedlce52
18.Skra Częstochowa50
NASTĘPNY MECZ
 • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
  Rozwój Katowice
  6. kolejka II ligi
  vs
  Radomiak Radom
  Środa, 22 sierpnia 2018 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak