Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Warta Poznań - Radomiak na trybunach

Dodano: 21 maja 2018 | 19:43
Warta Poznań - Radomiak na trybunach
Blisko 150 Warchołów dopingowało w Poznaniu Radomiaka w rywalizacji z miejscową Wartą. Niestety, lepsi o jednego gola okazali się gospodarze i tym samym awansowali do I ligi.
Rozmiar czcionki:A+A-
Sobotni pojedynek w Poznaniu okrzykiwany był najważniejszym meczem dla zielonych w obecnym sezonie, ale tak na prawdę to te najważniejsze, decydujące o aktualnej pozycji w tabeli naszej drużyny, już dawno się odbyły. Mimo wszystko jadąc do Poznania liczyliśmy, że zawodnicy stawią czoła wyżej notowanemu rywalowi i zachowają szansę na bezpośredni awans naszego Klubu do wyższej ligi. Tak się jednak nie stało, a większą niż zwykle wolę walki i chęć do szybszego poruszania się po boisku ujrzeliśmy dopiero w końcowym fragmencie spotkania. To jednak nie wystarczyło i po końcowym gwizdku sędziego awans na zaplecze ekstraklasy mogli świętować miejscowi, którzy wywiesili nawet jedną flagę i coś tam starali się dopingować.

Znacznie głośniejsi byli rzecz jasna kibice Radomiaka, którzy do Poznania udali się transportem kołowym i pod sektorem stawili się niemal równo z pierwszym gwizdkiem sędziego, a następnie dosyć sprawnie zajęli miejsce w sektorze gości, wywieszając dwie flagi: RADOMSCY CHULIGANI oraz ULTRAS. Fanatycy Radomiaka do końca starali się pomóc w odwróceniu losów pojedynku, ale ostatecznie do Radomia przyszło nam wracać w minorowych nastrojach.

Przed nami dwa ostatnie mecze ligowe, u siebie z Wisłą Puławy oraz na wyjeździe z GKS-em Bełchatów i... miejmy nadzieję zwycięskie baraże. Te jednak najpierw nasi zawodnicy muszą w ogóle WYWALCZYĆ i nie dać się na finiszu sezonu wyprzedzić Garbarni Kraków.

ZOBACZ TAKŻE
Ostatnie miejsca na wyjazd do Bełchatowa

Ostatnie miejsca na wyjazd do Bełchatowa

01 czerwca 2018 | 09:04
W piątek w Sklepie Radomiaka w Galerii Słonecznej można jeszcze zapisać się na sobotni wyjazd do Bełchatowa. Pozostały ostatnie miejsca w autokarach. Koszt wyjazdu to 40 złotych. RADOMIAK ON TOUR! »
Dwa festyny na Dzień Dziecka

Dwa festyny na Dzień Dziecka

31 maja 2018 | 08:25
W czwartek na bocznych boiskach Radomiaka odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka organizowany przez grupy naborowe zrzeszone w Klubie, zaś w piątek na boisku przy ul. Słowackiego sportowy piknik AS Radomiak. »
Radomiak - Wisła Puławy na trybunach

Radomiak - Wisła Puławy na trybunach

28 maja 2018 | 20:57
Nie doczekali się zwycięstwa Radomiaka w ostatnim meczu ligowym sezonu 2017/2018 rozgrywanym na stadionie przy Narutowicza kibice zielonych. Wiara w końcowy sukces wśród wielu wciąż jednak pozostaje. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • GKS Bełchatów
    34. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Sobota, 2 czerwca 2018 - godz. 17:00
Radomiak nie zagra w barażu o I ligę. Zieloni w ostatnim meczu sezonu bezbramkowo zremisowali z GKS Bełchatów i dali się na finiszu wyprzedzić Garbarni, która pewnie wygrała w Puławach.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Znicz Pruszków00
2.Widzew Łódź00
3.Stal Stalowa Wola00
4.Skra Częstochowa00
5.Siarka Tarnobrzeg00
6.Ruch Chorzów00
7.Rozwój Katowice00
8.Resovia Rzeszów00
9.Radomiak Radom00
10.ROW Rybnik00
11.Pogoń Siedlce00
12.Olimpia Grudziądz00
13.Olimpia Elbląg00
14.Górnik Łęczna00
15.Gryf Wejherowo00
16.Elana Toruń00
17.Błękitni Stargard00
18.GKS Bełchatów0-2
NASTĘPNY MECZ
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak