Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Armin Tomala gościem dnia w Radiu Rekord

Dodano: 29 grudnia 2012 | 18:26
Armin Tomala gościem dnia w Radiu Rekord
W miniony piątek gościem Radia Rekord był trener Radomiaka Armin Tomala, który podsumował 2012 rok, ale również opowiedział o najbliższej przyszłości.
Rozmiar czcionki:A+A-
- Myślę, że ten rok był dla nas udany. Udało nam się osiągnąć cel, którym był wymarzony awans do II ligi i gra w niej. Patrząc z perspektywy beniaminka, szóste miejsce i 26 punktów to jest wynik, który może zadowalać kibiców. Generalnie podkreślę jeszcze raz, na pewno był to rok udany - rozpoczął rozmowę w "Rekordzie" trener RKS-u.

A co czeka zielonych w 2013 roku? - Myślę, że ten rok będzie ciężki. Wszystkim na usta ciśnie się słowo kryzys i on również dotyka sfery sportowe. Wiem już teraz, że kadra na wiosnę będzie węższa, ruchy kadrowe na tę chwilę są praktycznie niemożliwe, także postawiony cel jest taki, aby ten zespół utrzymać w drugiej lidze - mówił szkoleniowiec naszej drużyny.

Całość wywiadu trenera Armina Tomali w Radiu Rekord można posłuchać klikając przycisk PLAY na poniższym odtwarzaczu.



Radio Rekord
OSTATNI MECZ
  • Arka Gdynia
    2. kolejka
    1:1
    Radomiak Radom
    Arka Gdynia - Radomiak Radom
Piątek, 25 lipca 2025 - godz. 20:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Wisła Płock39
2.Cracovia Kraków26
3.Górnik Zabrze26
4.Radomiak Radom24
5.Bruk-Bet Termalica Nieciecza23
6.Legia Warszawa13
7.Widzew Łódź23
8.Raków Częstochowa23
9.Pogoń Szczecin23
10.Lech Poznań23
11.Motor Lublin23
12.Jagiellonia Białystok23
13.Zagłębie Lubin32
14.GKS Katowice21
15.Arka Gdynia21
16.Korona Kielce31
17.Piast Gliwice20
18.Lechia Gdańsk20
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Raków Częstochowa
    Radomiak Radom
    3. kolejka
    vs
    Raków Częstochowa
    Niedziela, 3 sierpnia 2025 - godz. 17:30
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak