Cudowny gol i cudowny mecz Piotra Wlazło!

Dodano: 10 grudnia 2016 | 23:02
Piotr Wlazło ustrzelił w sobotę w meczu przeciwko Ruchowi Chorzów hat-tricka. Jakby tego było mało, trzeci gol "Belka" to był prawdziwy majstersztyk. Wychowanek Radomiaka trafił prawie z połowy boiska! Chapeau bas!
Przed tygodniem gratulując "Belkowi" dobrego meczu przy Łazienkowskiej, życzyliśmy pierwszego gola w ekstraklasie. Odpowiedział w znakomitym stylu strzelając od razu trzy, a ten ostatni był niesamowitej urody.

Takich goli z połowy boiska nie strzela się na co dzień. W 78. minucie Piotr Wlazło przejął piłkę na własnej połowie, podciągnął z nią kilka metrów i widząc wysuniętego na 16 metr bramkarza Ruchu Libora Hrdlicka postanowił uderzyć bezpośrednio na bramkę. Trafił idealnie pod poprzeczkę zdobywając pięknego gola, który bez wątpienia będzie kandydował do miana bramki sezonu!

- Myślę, że bramka Piotrka Wlazły już dzisiaj może kandydować do gola roku. Takie rzeczy nie dzieją się codziennie. Duży szacunek - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener Wisły Marcin Kaczmarek.

Wisła przegrywała na własnym stadionie z Ruchem 2:3, ale dzięki m.in. znakomitej postawie wychowanka Radomiaka wygrała ostatecznie 4:3, przełamując passę dziewięciu kolejnych meczów bez zwycięstwa.

Piotr Wlazło - gol na 1:0

Piotr Wlazło - gol na 3:3

Piotr Wlazło - gol na 4:3