Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Galimatias czyli kogel-mogel

Dodano: 29 kwietnia 2013 | 19:42
Galimatias czyli kogel-mogel
Tuż po niedzielnym spotkaniu Radomiaka w Suwałkach prezes Radomiaka Mirosław Hernik poinformował lokalne media, iż rezygnuje z piastowania owej funkcji w klubie ze Struga. Co to oznacza i o co w tym wszystkim chodzi?
Rozmiar czcionki:A+A-
Po wyjazdowej porażce drużyny zielonych w konfrontacji z Wigrami, uwaga wszystkich interesujących się Radomiakiem skupiła się nie na przyczynach z których wynika tak słaba postawa podopiecznych Armina Tomali, ale na ogłoszonej przez Mirosława Hernika dymisji, rezygnacji, oddania się do dyspozycji - jak zwał tak zwał.

Póki co nie wiemy co tak na prawdę to oznacza i z czym się wiąże. Z wypowiedzi udzielonych prasie można wysnuć jeden, niezwykle interesujący wniosek, iż to drużyna (trenerzy i piłkarze) zwolniła swojego prezesa postawą poniżej oczekiwań. Bez wątpienia wydarzenie bez precedensu w świecie futbolu, bowiem zazwyczaj to prezes zwalnia pracowników, a nie na odwrót.

Mało tego. Jak wiadomo Spółka Akcyjna Radomiak 1910 jest prywatnym podmiotem, w gruncie rzeczy własnością prezesa Hernika, to on podejmuje decyzje związane z funkcjonowaniem klubu, dlatego tym bardziej niejasna jest owa dymisja. Więcej mamy dowiedzieć się ze zwołanej na wtorek (godzina 12:00) konferencji prasowej, która odbędzie się w budynku klubowym przy Struga. Po niej będziemy mogli przedstawić szerokiemu gronu sympatyków Radomiaka rzetelne informacje nt obecnej sytuacji w klubie.

Zaniepokojenie dalszymi losami Radomiaka w rozgrywkach II ligi wyraziło w imieniu czynnie działających grup kibicowskich na Radomiaku Stowarzyszenie Kibiców "Tylko Radomiak". - W związku z postawą drużyny w kilku ostatnich meczach rundy rewanżowej. Wyrażamy głębokie zaniepokojenie dalszymi losami zespołu w rozgrywkach drugiej ligi. Los Radomiaka leży nam głęboko na sercu i w związku z powyższym nie możemy dłużej patrzeć na postępującą degrengoladę i zniechęcanie kibiców do odwiedzin stadionu przy ulicy Struga 63. Pomimo fatalnej postawy drużyny w meczach wyjazdowych, a ostatnio również w spotkaniach na własnym stadionie, my-kibice nie odwracamy się od klubu, jesteśmy na każdym meczu wyjazdowym, gdzie wspieramy zespół. Oddajemy pod rozwagę władzom Radomiaka dalszą współpracę z obecnym sztabem szkoleniowym - głosi komunikat Zarządu STR.
OSTATNI MECZ
  • Pogoń Szczecin
    18. kolejka
    2:2
    Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Sobota, 6 grudnia 2025 - godz. 14:45
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Wisła Płock1830
2.Górnik Zabrze1830
3.Jagiellonia Białystok1729
4.Raków Częstochowa1829
5.Zagłębie Lubin1828
6.Cracovia Kraków1827
7.Radomiak Radom1826
8.Lech Poznań1726
9.Korona Kielce1824
10.Pogoń Szczecin1821
11.Motor Lublin1821
12.Arka Gdynia1821
13.Lechia Gdańsk1820
14.Piast Gliwice1720
15.Widzew Łódź1820
16.GKS Katowice1720
17.Legia Warszawa1819
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza1819
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Arka Gdynia
    Radomiak Radom
    19. kolejka
    vs
    Arka Gdynia
    Sobota, 31 stycznia 2026 - godz. 14:45
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak