Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Podziękowania Marka Śledzia

Dodano: 30 stycznia 2016 | 16:36
Podziękowania Marka Śledzia
Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej były już Dyrektor Sportowy Radomiaka Marek Śledź przekazuje podziękowania za 5 miesięcy pracy w Radomiu. Treść podziękowań w rozwinięciu.
Rozmiar czcionki:A+A-
Szanowni Państwo!
W związku z decyzją o zakończeniu pracy w RKS Radomiak Radom z dniem 31.01.2016, pragnę wyrazić swoje podziękowania oraz podzielić się odrobiną pozytywnych wrażeń.
Miałem przyjemność pełnić przez ostatnie 5 miesięcy funkcję Dyrektora Sportowego oraz Dyrektora powstającej Akademii Radomiaka w Klubie mojego sportowego dzieciństwa. To krótki okres, ale uważam go za bardzo dynamicznie i efektywnie wykorzystany. Wspólnie z gronem najbliższych współpracowników podjęliśmy skuteczne działania wejścia na kolejne poziomy profesjonalnej organizacji i szkolenia. Dziś uważam iż nie ma już dla Radomiaka innej drogi niż kroczenie ku I lidze, Ekstraklasie i zawodowej Akademii. Wierzę iż zarówno właścicielom, jak i wspaniałym kibicom i może przede wszystkim trenerom i piłkarzom nie zabraknie determinacji w dążeniu do wyznaczonych wysokich celów. By je osiągnąć potrzeba jednak zdecydowanie bardziej radykalnych i bezkompromisowych działań całego radomskiego środowiska sportowego, działań konsekwentnych i cierpliwych szczególnie na platformie infrastruktury i organizacji.
Dziękuję Właścicielom Klubu ze Struga oraz Kibicom za wyjątkowe zaufanie, dziękuję moim "biurowym" współpracownikom za codzienność wyzwań, dziękuję Trenerom za otwartość na inne widzenie piłki nożnej oraz Piłkarzom za ich pełną pasji wyjątkowość zawodowego uprawiania piłki nożnej.
Na szczególne uhonorowanie zasługują Ci którzy podjęli się ze mną próby zbudowania w pełni kompletnej Akademii Piłkarskiej, której wychowankowie mają w przyszłości stanowić trzon grającego w Ekstraklasie Radomiaka. Ta praca ma charakter totalnie pozytywistyczny i rozpoczęła się niemal od zera, dlatego wiem jak wielki trud już podjęliśmy wspólnie z grupą młodych pełnych szkoleniowej pasji Trenerów z "MSPN", "Orlika 14 Radom", "Młodzika", "Talencika", "Energii Kozienice" i innych. Jednak całość idei projektu Akademii nie miała by możliwości zaistnieć gdyby nie najwyższy poziom życzliwości i merytorycznej komunikacji Dyrekcji czterech radomskich szkół. I za tą postawę wobec mojej osoby dziękuję: Panu Dyrektorowi Janowi Sobolewskiemu (PG 22 ), Pani Dyrektor Elżbiecie Bocheńskiej (XI LO), Pani Dyrektor Anecie Maciejewskiej - Pawłowskiej (PG 6) i Panu Dyrektorowi Wojciechowi Patkowskiemu (PSP 24).
Szanowni Państwo liczę gorąco iż podjęte wyzwania będą w pełni kontynuowane, a Ja wciąż będę mógł szkoleniowe działania wspierać tak by właśnie z Radomiaka i z jego Akademii wywodzili się przyszli Reprezentanci Polski. Radomiak zasługuje nie tylko na nowy stadion, ale również na wyższą niż druga ligę, najwyższe organizacyjne i szkoleniowe standardy oraz profesjonalną Akademię. Tego życzę Wam i ...sobie.
Marek Śledź


fot. Radom24.pl
OSTATNI MECZ
  • Górnik Zabrze
    34. kolejka
    6:2
    Radomiak Radom
    Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Sobota, 23 maja 2026 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań3460
2.Jagiellonia Białystok3456
3.Górnik Zabrze3456
4.Raków Częstochowa3455
5.GKS Katowice3450
6.Legia Warszawa3449
7.Zagłębie Lubin3448
8.Wisła Płock3446
9.Pogoń Szczecin3445
10.Radomiak Radom3444
11.Korona Kielce3443
12.Motor Lublin3443
13.Widzew Łódź3442
14.Cracovia Kraków3442
15.Piast Gliwice3441
16.Lechia Gdańsk3338
17.Arka Gdynia3436
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza3331
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Radomiak Radom
    Radomiak Radom
    1. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    24/25 lipca 2026
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak