Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież 18-19 września [WYNIKI]

Dodano: 19 września 2019 | 11:20
Młodzież 18-19 września [WYNIKI]
W środku tygodnia część młodzieżowych zespołów Radomiaka walczyła o kolejne punkty. To była udana kolejka dla naszych drużyn. A już w weekend kolejna seria gier w ligach młodzieżowych.
Rozmiar czcionki:A+A-
Rocznik 2002

Perła Złotokłos - Radomiak Radom 1:8 (0:4) - [mecz zaległy]
(Wieczorek 4', Stępień D. 13', 28', Wołczyński 30', Podsiadło 53', 59', 89', Czajkoski 87')

Radomiak: Pajączek (46' Koptas) - Lasota (46' Stańczyk), Wołczyński, Lament, Wojtyniak, Figarski (61' Stępień W.), Stępień D., Wieczorek (61' Stępniewski), Białogłowicz, Podsiadło, Skuza (46' Czajkoski)

TABELA i TERMINARZ

***
Rocznik 2004

Radomiak Radom - Mazowsze Grójec ?:?

Radomiak: -

TABELA i TERMINARZ

***
Rocznik 2006

Radomiak Radom - Lider Lipsko 6:0 (4:0)
(Szymański 7', 38', Kilianek 23', Sobolewski 36', Czarnecki 42', Markowski 62')

Radomiak: Sobolewski J. - Grzyb, Sobolewski F., Kilianek, Kwiatkowski, Czarnecki, Frączek, Markowski, Płatos R., Płatos D., Szymański oraz Białczak, Zawal, Tokarski, Wagner, Wiśniewski, Ziewiecki, Żabicki

TABELA i TERMINARZ

***
Rocznik 2007

Radomiak Radom - Mazowsze Grójec 5:0 (3:0)
(Gregorek 6', 19', Staniewski 26', Kowalski 40', Seweryn 50')

Radomiak: Harciński - Krawczyk, Furciński Mikołaj, Jeżyna, Pawlik, Stępień, Gregorek, Kozieł, Molendowski oraz Frączek, Kowalski, Furciński Michał, Seweryn, Dygant, Grotek, Hernik, Jarosiński, Staniewski

TABELA i TERMINARZ

***
Rocznik 2012

Radomiak I Radom - AS Radomiak 4:3
(Trzos x3, Kruk)

Radomiak: Banach - Grzyb, Krawczyk, Kruk, Kuc, Olszewski, Kwaśnik, Prażmowski, Rachalski, Stróżyk, Śwircz, Trzos, Zieliński

***
Rocznik 2002: Wilga Garwolin - Radomiak Radom, sobota godz. 12:00
Rocznik 2003: Ząbkovia Ząbki - Radomiak Radom, sobota godz. 16:00
Rocznik 2004: pauza
Rocznik 2005: Znicz Pruszków - Radomiak Radom, niedziela godz. 16:00
Rocznik 2006: Orlik Radom - Radomiak Radom, sobota godz. 16:00 [ul. 11 listopada]
Rocznik 2007: Broń Radom - Radomiak Radom, sobota godz. 17:00 [ul. Narutowicza/MOSiR]
Rocznik 2008: Centrum Radom - Radomiak Radom, niedziela godz. 13:00 [ul. 11 listopada]
Rocznik 2009: pauza
*Rocznik 2010: Radomiak Radom - Proch Pionki, sobota godz. 11:30 [ul. Sadkowska]
Rocznik 2010: Radomiak Radom - Wulkan Zakrzew, sobota godz. 10:00 [ul. Sadkowska]
Rocznik 2011: Radomiak I Radom - KS Błotnica, sobota godz. 13:00 [ul. Sadkowska]
Rocznik 2011: Radomiak II Radom - AS Radomiak, poniedziałek godz. 18:30 [ul. Sadkowska]
Rocznik 2012: Junior Radom - Radomiak I Radom, sobota godz. 11:00 [ul. Gagarina]
Rocznik 2012: Centrum Radom - Radomiak II Radom, niedziela godz. 11:00 [ul. Trojańska]
___
* zespół grające w starszej kategorii wiekowej
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    11. kolejka
    0:2
    Cracovia Kraków
    Radomiak Radom - Cracovia Kraków
Piątek, 30 września 2022 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Pogoń Szczecin1121
2.Legia Warszawa1121
3.Wisła Płock1120
4.Raków Częstochowa1020
5.Cracovia Kraków1117
6.Widzew Łódź1117
7.Jagiellonia Białystok1116
8.Zagłębie Lubin1116
9.Stal Mielec1116
10.Lech Poznań1015
11.Radomiak Radom1114
12.Górnik Zabrze1013
13.Śląsk Wrocław1013
14.Piast Gliwice1011
15.Korona Kielce1111
16.Warta Poznań1011
17.Miedź Legnica105
18.Lechia Gdańsk105
NASTĘPNY MECZ
  • Lech Poznań - Radomiak Radom
    Lech Poznań
    12. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 9 października 2022 - godz. 17:30
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak