Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież - rywale Radomiaka

Dodano: 04 lipca 2018 | 14:29
Młodzież - rywale Radomiaka
15 drużyn młodzieżowych będzie reprezentować Radomiaka w nowym sezonie rozgrywkowym. 5 zagra na szczeblu wojewódzkim, z czego jedna w ekstralidze. Znamy podział lig młodzieżowych.
Rozmiar czcionki:A+A-
Ostatecznie w rozgrywkach wojewódzkich utrzymał się rocznik 2004.

I liga wojewódzka junior A1 U-19 gr. 2 (2000/2001r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. SEMP Ursynów
3. Ząbkovia Ząbki
4. Podlasie Sokołów Podlaski
5. Agrykola II Warszawa
6. APN Warszawa
7. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
8. Energia Kozienice

***
I liga wojewódzka junior młodszy B1 U-17 gr. 2 (2002r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. SEMP II Ursynów
3. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
4. Zryw Sobolew
5. Znicz II Pruszków
6. Pogoń Siedlce
7. AS Radomiak
8. Energia Kozienice

***
I liga wojewódzka junior młodszy B2 U-16 gr. 2 (2003r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. UKS Dziewiątka Siedlce
3. MKS Piaseczno
4. MKS Małkinia
5. Mazur Karczew
6. Ursus Warszawa
7. AS Radomiak
8. AP Żyrardów

***
I liga wojewódzka trampkarz C1 U-15 gr. 2 (2004r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. MKS Piaseczno
3. SEMP Ursynów
4. Pogoń Siedlce
5. SPF Sabio
6. Mazowsze Grójec
7. UKS Dobre
8. Start Otwock

***
Ekstraliga trampkarz C2 U-14 (2005r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. Varsovia Warszawa
3. Wisła Płock
4. Znicz Pruszków
5. Polonia Warszawa
6. SEMP Ursynów
7. Mławianka Mława
8. Pogoń Siedlce

***
I liga okręgowa młodzik D1 U-13 (2006r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. Junior Radom
3. Młodzik Radom
4. Energia Kozienice
5. Broń Radom
6. Kraska Jasieniec
7. Proch Pionki
8. Orzeł Wierzbica

***
I liga okręgowa młodzik D2 U-12 (2007r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. Pilica Białobrzegi
3. Orlik Radom
4. Młodzik Radom
5. Broń I Radom
6. Lider Lipsko
7. Beniaminek Radom
8. AS Radomiak

***
Liga okręgowa orlik E1 U-11 gr. 1 (2008r.)

1. RADOMIAK I RADOM
2. Orzeł Wierzbica
3. KS Potworów
4. Pilica Nowe Miasto
5. Gryfia Mirów
6. Talencik I Radom
7. Beniaminek Radom

***
Liga okręgowa orlik E1 U-11 gr. 4 (2008r.)

1. RADOMIAK II RADOM
2. Talencik II Radom
3. Młodzik II Radom
4. Energia II Kozienice
5. Centrum II Radom
6. Broń II Radom
7. Broń III Radom

***
Liga okręgowa orlik E2 U-10 gr. 2 (2009r.)

1. RADOMIAK I RADOM
2. Syrenka Soccer School
3. Energia Kozienice
4. KP Stanisławice
5. AS Radomiak
6. Junior Radom

Liga okręgowa orlik E2 U-10 gr. 3 (2009r.)

1. RADOMIAK II RADOM
2. Champion Pionki
3. Jedlnia Dzieciom
4. KS Chomentów
5. Video Ciepielów
6. Beniaminek Radom

***
Liga okręgowa żak F1 U-9 gr. 1 (2010r.)

1. RADOMIAK RADOM
2. AP Szydłowiec
3. Gryfia Mirów
4. Bielik Wierzbica
5. Orlik Radom
6. Broń I Radom
7. Junior Radom

Liga okręgowa żak F1 U-9 gr. 2 (2010r.)

1. RADOMIAK II RADOM
2. Orzeł Wierzbica
3. Wulkan Zakrzew
4. Strażak Wielogóra
5. AS Radomiak
6. KS Błonica
7. Broń II Radom

***
Liga okręgowa żak F2 U-8 gr. 1 (2011r.)

1. RADOMIAK I RADOM
2. KS Warka
3. Mazowsze Grójec
4. UKS Lipie
5. Młodzik I Radom
6. AS Radomiak
7. Beniaminek I Radom

Liga okręgowa żak F2 U-8 gr. 2 (2011r.)

1. RADOMIAK II RADOM
2. Gryfia I Mirów
3. Drogowiec Jedlińsk
4. Jedlnia Dzieciom
5. Orlik I Radom
6. Beniaminek II Radom

ZOBACZ TAKŻE
Młodzież 23-24 marca [WYNIKI]

Młodzież 23-24 marca [WYNIKI]

25 marca 2019 | 11:26
To był w miarę udany weekend dla młodzieżowych zespołów Radomiaka. Dwa zwycięstwa, dwa remisy i porażka to bilans naszych drużyn. »
Inauguracja młodzików na piątkę

Inauguracja młodzików na piątkę

16 marca 2019 | 20:26
Bardzo udanie wiosenne zmagania zainaugurowały młodziki Radomiaka (2007r). Zieloni wygrali na własnym boisku z Beniaminkiem 5:0 po golach Iliana Gregorka (trzech), Mikołaja Molendowskiego i Bartosza Rejczaka. »
Młodzież [WIOSNA 2019]

Młodzież [WIOSNA 2019]

14 marca 2019 | 11:36
Zbliża się wiosna w rozgrywkach młodzieżowych. W sobotę na boisko jako pierwsze wybiegną młodziki (2007r). Wiosną Radomiaka reprezentować będzie w sumie 14 drużyn, w tym 4 na szczeblu wojewódzkim. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    25. kolejka II ligi
    1:0
    Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Sobota, 23 marca 2018 - godz. 14:00
Kolejne, choć tym razem skromne zwycięstwo przed własną publicznością odnieśli piłkarze Radomiaka. Zieloni po golu Leandro z rzutu karnego w 84. minucie wygrali ze "Stalówką" 1:0.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2547
2.Widzew Łódź2445
3.Olimpia Grudziądz2543
4.Elana Toruń2541
5.GKS Bełchatów2541
6.Górnik Łęczna2538
7.Stal Stalowa Wola2537
8.Znicz Pruszków2534
9.Resovia Rzeszów2434
10.Skra Częstochowa2532
11.Pogoń Siedlce2531
12.Błękitni Stargard2528
13.Ruch Chorzów2527
14.Gryf Wejherowo2527
15.Rozwój Katowice2526
16.Siarka Tarnobrzeg2425
17.ROW Rybnik2423
18.Olimpia Elbląg2322
NASTĘPNY MECZ
  • Gryf Wejherowo - Radomiak Radom
    Gryf Wejherowo
    26. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 31 marca 2019 - godz. 14:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak