Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Młodzież na finiszu jesieni

Dodano: 23 października 2018 | 14:05
Młodzież na finiszu jesieni
Już tylko trzy kolejki zostały do rozegrania w ligach młodzieżowych. Ważą się losy awansów i spadków zarówno w na szczeblu wojewódzkim jak i okręgowym. Jaka jest sytuacja naszych drużyn na ostatniej prostej?
Rozmiar czcionki:A+A-
Jesienne zmagania zakończyły już najmłodsze roczniki (2009, 2010, 2011), ale rozgrywki w tych kategoriach mają charakter szkoleniowo-wychowawczy i nie są punktowane. W rocznikach od 2002 do 2008 zostały do rozegrania trzy kolejki.

Rocznik 2002

Juniorom młodszym do awansu do ekstraligi brakuje trzech punktów, czyli jednego zwycięstwa. Jeżeli wygrają w najbliższą niedzielę z AS Radomiak, to na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewnią sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

***
Rocznik 2003

Drugi zespół juniorów młodszych już kilka tygodni temu zapewnił sobie utrzymanie w I lidze i teoretycznie cały czas ma szanse na zajęcie 1. miejsce dającego awans do ekstraligi. Dogonić liderującego Ursusa będzie jednak ciężko. Miejsce na podium jest jednak jak najbardziej w zasięgu.

***
Rocznik 2004

Trampkarze walczą o utrzymanie w I lidze i udało im się wskoczyć nad kreskę, ale przewaga nad SEMP-em wynosi tylko jeden punkt. Decydujący o utrzymaniu może okazać się bezpośredni pojedynek w przedostatniej kolejce.

***
Rocznik 2005

Praktycznie pewny utrzymania w ekstralidze jest debiutujący na szczeblu wojewódzkim drugi zespół trampkarzy. Trwa zacięta walka ze Zniczem Pruszków o 2. miejsce w tabeli.

***
Rocznik 2006

Młodziki do ostatniej kolejki będą musiały walczyć o utrzymanie w I lidze na szczeblu okręgowym. Strata do bezpiecznego miejsce wynosi tylko jeden punkt, ale nasz zespół ma dwa ciężkie mecze z drużynami z czołówki.

***
Rocznik 2007

Drugi zespół młodzików od początku prowadzi w tabeli I ligi okręgowej i jest bardzo blisko zapewnienia sobie 1. miejsca. Kwestia ta rozstrzygnie się zapewne w przedostatniej kolejce w meczu derbowym z Bronią.

***
Rocznik 2008

Orliki mają już pewne miejsce w I lidze okręgowej, ale do końca walczą o 1. miejsce i prawo gry w grudniowym Memoriale Władysława Kramczyka, który w tym roku odbędzie się już po raz VII.
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież wraca do gry

Młodzież wraca do gry

19 sierpnia 2019 | 11:50
W środę nowy sezon zainaugurują młodzieżowe zespoły Radomiaka grające na szczeblu wojewódzkim. Wszystkie trzy nasze drużyny zagrają w roli gospodarza. »
Młodzież - rywale Radomiaka

Młodzież - rywale Radomiaka

12 lipca 2019 | 23:06
14 drużyn młodzieżowych będzie reprezentować Radomiaka w nowym sezonie rozgrywkowym. 3 zagra na szczeblu wojewódzkim, z czego 2 w ekstralidze. Znamy podział lig młodzieżowych. »
Modernizacja boiska na Rapackiego w Budżecie Obywatelskim - TRWA GŁOSOWANIE

Modernizacja boiska na Rapackiego w Budżecie Obywatelskim - TRWA GŁOSOWANIE

09 lipca 2019 | 10:03
Zachęcamy do oddania głosu w Budżecie Obywatelskim na projekt kompleksowej modernizacji sztucznego boiska przy ul. Rapackiego. »
OSTATNI MECZ
 • Warta Poznań
  4. kolejka I ligi
  0:2
  Radomiak Radom
  Warta Poznań - Radomiak Radom
Sobota, 17 sierpnia 2019 - godz. 18:00
Drugiej z rzędu porażki doznali piłkarze Radomiaka. Tym razem zieloni przegrali przed własną publicznością z Wartą Poznań 0:2
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Bruk-Bet Termalica Nieciecza49
2.Warta Poznań49
3.Podbeskidzie Bielsko-Biała47
4.GKS Bełchatów47
5.Miedź Legnica47
6.Puszcza Niepołomice47
7.Chojniczanka Chojnice47
8.Stal Mielec47
9.Radomiak Radom46
10.Olimpia Grudziądz46
11.Sandecja Nowy Sącz46
12.Stomil Olsztyn46
13.Wigry Suwałki45
14.GKS Jastrzębie45
15.Zagłębie Sosnowiec44
16.GKS Tychy43
17.Odra Opole41
18.Chrobry Głogów40
NASTĘPNY MECZ
 • Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
  Radomiak Radom
  5. kolejka I ligi
  vs
  GKS Jastrzębie

  Środa - 21 sierpnia 2019 - godz. 17:30
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak