Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Rocznik 2008: Wygrana w Juventa Cup

Dodano: 03 lutego 2019 | 11:42
Rocznik 2008: Wygrana w Juventa Cup
Pierwsze miejsce w turnieju Juventa Cup zajęli młodzi futboliści Radomiaka z rocznika 2008. Statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce golkipera Radomiaka Cezarego Wołowca.
Rozmiar czcionki:A+A-
Radomiak wystawił dwa zespoły, które spotkały się w półfinale. Do finału awansował Radomiak I, który w meczu o główne trofeum wygrał po rzutach karnych z grupowym rywalem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Radomiak II w małym finale musiał uznać wyższość pierwszego zespołu gospodarzy, Juventy Starachowice.

Wyniki Radomiak I

Radomiak I Radom - Juventa II Starachowice 5:1
(Chołujx2, Ząbecki, Kobza, Pożyczka)

Radomiak I Radom - GKS Rudki 4:0
(Chołuj x2, Molenda, Pożyczka)

Radomiak I Radom - ESKA Skarżysko Kamienna 7:0
(Pożyczka x2, Chołuj x2, Brożyna x2, Molenda)

Radomiak I Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1
(Chołuj, Tomtas)

Półfinał: Radomiak I Radom - Radomiak II Radom 2:0
(Molenda, Tomtas)

Finał: Radomiak Radom - KSZO Ostrowie Świętokrzyski 1:1/ k. 6:5
(Pożyczka)

Radomiak I Radom: Cezary Wołowiec, Wojciech Gadajski, Kacper Tomtas, Błażej Brożyna, Filip Kobza, Jakub Chołuj, Mikołaj Pomagalski, Mateusz Molenda, Pożyczka, Bartosz Ząbecki.
Trener: Artur Pietrasiewicz.

Wyniki Radomiak II

Radomiak II Radom - Juventa I Starachowice 1:3
(Podpłoński)

Radomiak II Radom - Świt Ćmielów 2:0
(Patynowski, Podpłoński)

Radomiak II Radom - Kadet Ostrowiec Świętokrzyski 2:0
(Morawski, Podpłoński)

Radomiak I Radom - Orlęta Kielce 2:0
(Patynowski x2)

Półfinał: Radomiak I Radom - Radomiak II Radom 2:0
(Molenda, Tomtas)

Mecz o 3. miejsce: Radomiak II Radom - Juventa I Starachowice 1:2
(Nowak)

Radomiak II Radom: Kacper Morawski, Filip Królikowski, Mateusz Jaroszek, Filip Kosior, Stanisław Patynowski, Mikołaj Podpłoński, Oskar Mizerski, Jakub Nowak, Marcel Witkowski, Kacper Szczepanik.
Trener: Artur Pietrasiewicz.
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież - rywale Radomiaka

Młodzież - rywale Radomiaka

12 lipca 2019 | 23:06
14 drużyn młodzieżowych będzie reprezentować Radomiaka w nowym sezonie rozgrywkowym. 3 zagra na szczeblu wojewódzkim, z czego 2 w ekstralidze. Znamy podział lig młodzieżowych. »
Modernizacja boiska na Rapackiego w Budżecie Obywatelskim - TRWA GŁOSOWANIE

Modernizacja boiska na Rapackiego w Budżecie Obywatelskim - TRWA GŁOSOWANIE

09 lipca 2019 | 10:03
Zachęcamy do oddania głosu w Budżecie Obywatelskim na projekt kompleksowej modernizacji sztucznego boiska przy ul. Rapackiego. »
Nieudana wiosna

Nieudana wiosna

17 czerwca 2019 | 11:13
W weekend sezon zakończyły także pozostałe drużyny młodzieżowe grające na szczeblu wojewódzkim. W przeciwieństwo do rocznika 2003, roczniki 2002, 2004 i 2005 uplasowały się w dolnych rejonach tabel. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
TRANSFERY - LATO 2019
PRZYBYLI:
Mateusz Cichocki (Zagłębie Sosnowiec)
Mateusz Lewandowski (Lechia Gdańsk)
Maciej Górski (Korona Kielce)
Mateusz Michalski (Widzew Łódź)
Damian Nowak (Skra Częstochowa)
Marcin Kluska (Polonia Warszawa)
Kacper Pietrzyk (Olimpia Grudziądz)
Chams Faraji
Dawid Abramowicz (GKS Tychy)
UBYLI:
Jakub Wawszczyk (Arka Gdynia) - koniec wypożyczenia
Jakub Rolinc (1.SK Prostějov) - rozwiązanie kontraktu
Dawid Jabłoński (Olimpia Elbląg) - koniec kontraktu
Peter Mazan (FK Pohronie Žiar) - wypożyczenie
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Zagłębie Sosnowiec00
2.Wigry Suwałki00
3.Warta Poznań00
4.Stomil Olsztyn00
5.Stal Mielec00
6.Sandecja Nowy Sącz00
7.Radomiak Radom00
8.Puszcza Niepołomice00
9.Podbeskidzie Bielsko-Biała00
10.Olimpia Grudziądz00
11.Odra Opole00
12.Miedź Legnica00
13.GKS Tychy00
14.GKS Jastrzębie00
15.GKS Bełchatów00
16.Chrobry Głogów00
17.Chojniczanka Chojnice00
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza00
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - GKS Tychy
    Radomiak Radom
    1. kolejka I ligi
    vs
    GKS Tychy

    Sobota - 27 lipca 2019 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak