Sobotnio-niedzielne wyniki trampkarzy i młodzików

W weekend swoje spotkania rozgrywali futboliści Radomiaka grający na boiskach okręgu radomskiego. Ta seria gier była w miarę udana dla naszych drużyn.
Rozmiar czcionki:A+A-
I RLT U-14
LZS Zalesice - Radomiak Radom 1:10 (0:4)
(Białkowski x3, Ciupak x3, Puchalski x3, Różowicz)

Planowe, wysokie zwycięstwo odnieśli trampkarze z rocznika 2000. Podopieczni Macieja Gosa wygrali na wyjeździe z LZS Zalesice 10:1.

W niedzielę Radomiak zagra na własnym boisku z liderem tabeli, Szydłowianką Szydłowiec.

***
II RLT U-14 gr. B
Proch Pionki - Radomiak Radom 2:4 (1:2)
(Nowakowski x2, Gronkowski, Jędrasek)

Po blisko trzytygodniowej przerwie w sobotę swój kolejny mecz rozegrali trampkarze z rocznika 2001. Podopieczni Macieja Lesisza wygrali w Pionkach z Prochem 4:2.

Z racji na wycofanie się z rozgrywek Akcji Jastrzębia i LUKS Runda Wielka Radomiak w dwóch najbliższych kolejkach musi pauzować.

***
I RLM U-13
Radomiak Radom - Młodzik Radom 6:0 (3:0)
(Borkowski x3, Zwierzyk, Pluta, Szczodry)

Trzecie wysokie zwycięstwo bez straty gola zanotowały młodziki z rocznika 2001. Podopieczni Janusza Pietrasika wygrali z Młodzikiem Radom 6:0.

W środę Radomiak rozegra zaległe spotkanie 2. kolejki z Juniorem Radom.

***
II RLM U-13 gr. B
AS Radomiak - GKS Jedlińsk 0:1

W sobotę nowy sezon zainaugurowały w końcu młodziki z rocznika 2001 Akademii Sportu Radomiak. Podopieczni Huberta Marca przegrali na własnym boisku z GKS Jedlińsk 0:1.

W następnej kolejce Radomiak zagra na wyjeździe z KS Błotnica.

***
RLM U-12 gr. III
Gracja Tczów - Radomiak Radom 1:2

Po remisie na inaugurację sezonu, pierwsze zwycięstwo odniosły młodziki z rocznika 2002. Podopieczni Marcina Sikorskiego wygrali na wyjeździe z Gracją Tczów 2:1.

W niedzielę Radomiak zagra na własnym boisku z Liderem Lipsko.

***
RLM U-12 gr. IV
MSPN Radomiak Radom Powała Taczów 3:3 (3:0)
(Klimas, Barnaś, Włodarczyk)

Po wysokiej wygranej na inaugurację sezonu, tym razem młodziki z rocznika 2003 zremisowały z Powałą Taczów. Podopieczni Roberta Półbratka wygrywali do przerwy, ale ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami.

W następnej kolejce Radomiak zagra na wyjeździe z KS Potworów.

AS Radomiak Radom - KS Potworów 1:4
(Marzec)

Po wygranej na inaugurację sezonu, tym razem młodziki z rocznik 2002 Akademii Sportu Radomiak doznały porażki. Podopieczni Jarosława Czupryna przegrali na własnym boisku z KS Potworów 1:4.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z RuszCovią Borkowice.