Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Gracja Tczów - Radomiak II Radom 0:2 (0:2)

Dodano: 18 kwietnia 2018 | 20:15
Gracja Tczów - Radomiak II Radom 0:2 (0:2)
Drugi zespół Radomiaka kontynuuje zwycięską passę. W środowe popołudnie zieloni wygrali z Gracją Tczów 2:0 i zrównali się punktami z liderem, Mazowszem Grójec, które niespodziewanie przegrało w Skaryszewie.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 23. kolejki bardo dobrze ułożyły się dla Radomiaka. Oprócz Mazowsza punkty straciły także inne zespoły z czołówki, Proch Pionki, KS Warka i Orzeł Wierzbica.

W niedzielę Radomiak na boisku w Suskowoli zmierzy się z Mogielanką Mogielnica.

Gracja Tczów - Radomiak II Radom 0:2 (0:2)
(Kucharski 6', Sokół 12')

Radomiak: Haluch - Lech (83' Piskorz), Kucharski, Wiatrak, Hodowany (46' Zając), Gilewski (78' Markiewicz), Nowakowski J. (84' Warchoł), Winiarski, Winsztal (46' Filipowicz), Brągiel (46' Nowosadko), Sokół

Wyniki 23. kolejki

Mogielanka Mogielnica - Iłżanka Kazanów 2:0
Powiślanka Lipsko - Zwolenianka Zwoleń 4:1
Zawisza Sienno - Zamłynie Radom 1:2
Skaryszewianka Skaryszew - Mazowsze Grójec 2:0
Legion Głowaczów - Orzeł Wierzbica 2:1
KS Warka - Szydłowianka Szydłowiec 1:1
Jodła Jedlnia-Letnisko - Proch Pionki 1:1
Centrum Radom - Pilica Nowe Miasto 2:0

Tabela IV liga 2018/2019


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Pogoń Grodzisk Mazowiecki16150158945
2.Pilica Białobrzegi161123511735
3.Błonianka Błonie161123401535
4.Oskar Przysucha161114371734
5.MKS Piaseczno16916382728
6.Mszczonowianka Mszczonów16736342424
7.Energia Kozienice16736242524
8.Wilga Garwolin16727253323
9.Mazur Karczew16727262723
10.Radomiak II Radom16637293521
11.KS Raszyn16628253720
12.Sparta Jazgarzew16529193517
13.LKS Promna16439153115
14.Znicz II Pruszków164111202213
15.Orzeł Unin163310214612
16.Perła Złotokłos1600162640

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi z mistrzem gr. pólnocnej IV ligi


ZOBACZ TAKŻE
Ramowy terminarz IV ligi [wiosna 2019]

Ramowy terminarz IV ligi [wiosna 2019]

23 listopada 2018 | 21:25
MZPN ustalił ramowy terminarz rundy wiosennej IV ligi. Rozgrywki rozpoczną się w 23-24 marca, a zakończą 15-16 czerwca. Drugi zespół Radomiaka wiosną rozegra aż 10 meczów w roli gospodarza. »
Perła Złotokłos - Radomiak II Radom 0:3 (0:1)

Perła Złotokłos - Radomiak II Radom 0:3 (0:1)

17 listopada 2018 | 15:50
Planowe zwycięstwo na zakończenie pierwszej części sezonu odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni pokonali na wyjeździe czerwoną latarnię ligi, Perłę Złotokłos 3:0. »
Radomiak II: W sobotę z Perłą

Radomiak II: W sobotę z Perłą

15 listopada 2018 | 22:47
W sobotę o kolejne punkty powalczy drugi zespół Radomiaka. Zieloni o godz. 12;00 zagrają na wyjeździe z czerwoną latarnią ligi, Perłą Złotokłos. Komplet punktów w tym meczu jest obowiązkiem. »
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
STOWARZYSZENIE KIBICÓW RADOMIAKA
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    21. kolejka II ligi
    4:2
    Olimpia Grudziądz
    Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
Niedziela, 2 grudnia 2018 - godz. 13:00
W ostatni meczu w 2018 roku Radomiak wygrał z Olimpią Grudziądz 4:2 i został nowym liderem tabeli. Hat-tricka ustrzelił Leandro, a jedno trafienie dołożył Dominik Sokół.
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2141
2.Widzew Łódź2039
3.Elana Toruń2136
4.GKS Bełchatów2134
5.Górnik Łęczna2134
6.Stal Stalowa Wola2131
7.Olimpia Grudziądz2131
8.Resovia Rzeszów2029
9.Skra Częstochowa2128
10.Znicz Pruszków2127
11.Gryf Wejherowo2126
12.Ruch Chorzów2125
13.Błękitni Stargard2124
14.Pogoń Siedlce2123
15.Siarka Tarnobrzeg2021
16.Rozwój Katowice2121
17.ROW Rybnik2018
18.Olimpia Elbląg1917
NASTĘPNY MECZ
  • Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
    Olimpia Elbląg
    22. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota/Niedziela, 2-3 marca 2019 - godz.
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2018 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak