Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

KS Raszyn - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

• Dodano: 01 września 2018 | 11:55
KS Raszyn - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)
Drugiej porażki z rzędu doznał drugi zespół Radomiaka. Po ubiegłotygodniowej porażce z Pilicą, tym razem zieloni przegrali na wyjeździe z KS Raszyn 1:4. Gola dla naszego zespołu strzelił Oskar Markiewicz.
Rozmiar czcionki:A+A-
W środę Radomiaka czeka mecz II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu z Polonią Iłża, a w weekend spotkanie o punkty z Oskarem Przysucha.

KS Raszyn - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)
(Markiewicz 67')

Radomiak: Kosno - Zając (58' Grygiel), Wiatrak, Kucharski, Kokosza (82' Grzyb), Hodowany (88' Winerowicz), Colina, Kozakiewicz, Nowakowski (58' Imiołek), Winsztal (88' Śwircz), Stępień (67' Markiewicz)

Wyniki 5. kolejki

Pilica Białobrzegi - Orzeł Unin 7:0
Oskar Przysucha - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2
Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 1:2
Mazur Karczew - Błonianka Błonie 0:2
Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice 1:1
MKS Piaseczno - LKS Promna 0:0
Znicz II Pruszków - Perła Złotokłos 3:0

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Pogoń Szczecin
    12. kolejka
    4:3
    Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Sobota, 24 października 2026 - godz. 17:30
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań1128
2.Górnik Zabrze1227
3.Pogoń Szczecin1124
4.Legia Warszawa1223
5.Wisła Kraków1221
6.Piast Gliwice1220
7.Zagłębie Lubin1219
8.GKS Katowice1218
9.Korona Kielce1218
10.Jagiellonia Białystok1115
11.Wisła Płock1114
12.Motor Lublin1213
13.Cracovia Kraków1212
14.Widzew Łódź1211
15.Śląsk Wrocław129
16.Wieczysta Kraków128
17.Radomiak Radom128
18.Raków Częstochowa126
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom
    13. kolejka
    vs
    Śląsk Wrocław
    Poniedziałek, 2 listopada 2026 - godz. 18:00
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak