Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)

Dodano: 17 listopada 2019 | 11:25
Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)
Jeden punkt w ostatnim meczu rundy jesiennej wywalczył drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali na wyjeździe z Oskarem Przysucha 1:1. Na półmetku sezonu "dwója" prowadzi w tabeli IV ligi.
Rozmiar czcionki:A+A-
Nasz zespół bardzo szybko, bo już w 4. minucie stracił bramkę i musiał gonić wynik. Do wyrównania w 80. minucie doprowadził Chams Faraji.

Gospodarze kończyli mecz w "10". W 86. minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Cezary Kubryn.

Dzięki remisowi w Przysusze i stracie punktów przez Victorię Sulejówek i MKS Piaseczno Radomiak został mistrzem jesieni. Zieloni mają tyle samo punktów co MKS Piaseczno i Błonianka Błonie.

Strat rundy wiosennej w IV lidze zaplanowano na trzeci weekend marca (14-15 marca).

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)
(Faraji 80')

Radomiak: Haluch - Nowosadko (78' Wieczorek), Wiatrak, Klabnik, Faraji, Luz, Nowakowski, Stępień, Markiewicz, Gilewski (62' Zaręba), Filipowicz

Wyniki 15. kolejki

Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn 0:2
Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków 4:1
Unia Warszawa - KS Warka 1:3
Mszczonowianka Mszczonów - Victoria Sulejówek 3:1
Mazur Karczew - Proch Pionki 2:0
Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 2:3
Wilga Garwiolin - Józefovia Józefów 1:0

Tabela IV liga 2019/2020


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak II Radom15951271332
2.MKS Piaseczno15951431932
3.Błonianka Błonie151023461832
4.Victoria Sulejówek151014422231
5.Pilica Białobrzegi15834372427
6.Oskar Przysucha15753362726
7.Wilga Garwolin15726303223
8.Mszczonowianka Mszczonów15645232222
9.KS Warka15456193717
10.KS Raszyn15528202717
11.Mazur Karczew15438192315
12.Proch Pionki15438172515
13.Znicz II Pruszków15438172915
14.Żyrardowianka Żyrardów15339203312
15.Józefovia Józefów15249112810
16.Unia Warszawa1514108367

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

ZOBACZ TAKŻE
Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)

17 listopada 2019 | 11:25
Jeden punkt w ostatnim meczu rundy jesiennej wywalczył drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali na wyjeździe z Oskarem Przysucha 1:1. Na półmetku sezonu "dwója" prowadzi w tabeli IV ligi. »
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 3:1 (1:1)

Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 3:1 (1:1)

10 listopada 2019 | 19:37
Pewne zwycięstwo w przedostatniej kolejce rundy jesiennej odniósł drugi zespół Radomiaka. "Dwójka" po golach Jakuba Nowakowskiego, Macieja Filipowicza i Patryka Winsztala wygrała z Wilgą Garwolin 3:1. »
KS Raszyn - Radomiak II Radom 0:0

KS Raszyn - Radomiak II Radom 0:0

03 listopada 2019 | 19:54
Trzeci z rzędu remis na wyjeździe zanotował drugi zespół Radomiaka. Tym razem "dwójka" bezbramkowo zremisowała z KS Raszyn. »
OSTATNI MECZ
  • GKS Jastrzębie
    22. kolejka I ligi
    3:2
    Radomiak Radom
    GKS Jastrzębie - Radomiak Radom
Sobota, 7 marca 2020 - godz. 15:00
Trzy kolejne stracone gole wiosną i druga porażka. Tym razem zieloni choć prowadzili w Jastrzębiu-Zdroju już 2:0, ostatecznie ulegli miejscowemu GKS-owi 3:2.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Podbeskidzie Bielsko-Biała2243
2.Warta Poznań2243
3.Stal Mielec2241
4.Radomiak Radom2236
5.GKS Jastrzębie2234
6.Miedź Legnica2234
7.Olimpia Grudziądz2234
8.GKS Tychy2231
9.Zagłębie Sosnowiec2229
10.Bruk-Bet Termalica Nieciecza2229
11.Sandecja Nowy Sącz2229
12.Stomil Olsztyn2229
13.Chrobry Głogów2226
14.Puszcza Niepołomice2226
15.GKS Bełchatów2225
16.Odra Opole2223
17.Wigry Suwałki2219
18.Chojniczanka Chojnice2219
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Odra Opole
    Radomiak Radom
    23. kolejka I ligi
    vs
    Odra Opole

    Sobota, 14 marca 2020 - godz. 15:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak