Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)

Dodano: 17 listopada 2019 | 11:25
Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)
Jeden punkt w ostatnim meczu rundy jesiennej wywalczył drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali na wyjeździe z Oskarem Przysucha 1:1. Na półmetku sezonu "dwója" prowadzi w tabeli IV ligi.
Rozmiar czcionki:A+A-
Nasz zespół bardzo szybko, bo już w 4. minucie stracił bramkę i musiał gonić wynik. Do wyrównania w 80. minucie doprowadził Chams Faraji.

Gospodarze kończyli mecz w "10". W 86. minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Cezary Kubryn.

Dzięki remisowi w Przysusze i stracie punktów przez Victorię Sulejówek i MKS Piaseczno Radomiak został mistrzem jesieni. Zieloni mają tyle samo punktów co MKS Piaseczno i Błonianka Błonie.

Strat rundy wiosennej w IV lidze zaplanowano na trzeci weekend marca (14-15 marca).

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1 (1:0)
(Faraji 80')

Radomiak: Haluch - Nowosadko (78' Wieczorek), Wiatrak, Klabnik, Faraji, Luz, Nowakowski, Stępień, Markiewicz, Gilewski (62' Zaręba), Filipowicz

Wyniki 15. kolejki

Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn 0:2
Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków 4:1
Unia Warszawa - KS Warka 1:3
Mszczonowianka Mszczonów - Victoria Sulejówek 3:1
Mazur Karczew - Proch Pionki 2:0
Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 2:3
Wilga Garwiolin - Józefovia Józefów 1:0

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

ZOBACZ TAKŻE
Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

30 sierpnia 2020 | 20:51
Piąty mecz i piąta porażka, tym razem dwucyfrowa. Drugi zespół Radomiak przegrał z Mszczonowianką Mszczonów aż 1:10. W pięciu meczach "dwójka" strzelił dwa gole, a straciła aż 33. »
Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

23 sierpnia 2020 | 17:13
Czwarty mecz i czwarta porażka. Tym razem drugi zespół Radomiak przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:6. "Dwójka" od 60. minuty grała w "10" po czerwonej kartce dla Oskara Markiewicza. »
Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

15 sierpnia 2020 | 22:03
Kolejny raz bez punktów zeszedł z boiska drugi zespół Radomiaka. W 3. kolejce IV ligi "dwójka" przegrała w Garwolinie z Wilgą 1:4. »
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    8. kolejka
    1:1
    Śląsk Wrocław
    Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Sobota, 18 września 2021 - godz. 17:30
W meczu 8. kolejki Ekstraklasy Radomiak zremisował ze Śląskiem Wrocław 1:1.
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań818
2.Śląsk Wrocław814
3.Lechia Gdańsk813
4.Pogoń Szczecin813
5.Zagłębie Lubin712
6.Raków Częstochowa611
7.Wisła Kraków811
8.Wisła Płock810
9.Radomiak Radom710
10.Piast Gliwice810
11.Górnik Zabrze710
12.Legia Warszawa69
13.Jagiellonia Białystok89
14.Cracovia Kraków89
15.Stal Mielec88
16.Warta Poznań87
17.Górnik Łęczna85
18.Bruk-Bet Termalica Nieciecza73
NASTĘPNY MECZ
  • Górnik Zabrze - Radomiak Radom
    Górnik Zabrze
    Puchar Polski
    vs
    Radomiak Radom

    Środa, 22 września 2021 - godz. 14:30
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak