Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 9:0 (5:0)

Dodano: 08 sierpnia 2020 | 20:43
Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 9:0 (5:0)
Bardzo wysokiej porażki w Przysusze doznał drugi zespół Radomiaka. Po przegranej na inaugurację sezonu z Mazowszem, tym razem "dwójka" przegrała z Oskarem Przysucha 0:9.
Rozmiar czcionki:A+A-
Za tydzień Radomiak ponownie zagra na wyjeździe. Tym razem z Wilgą Garwolin.

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 9:0 (5:0)

Radomiak: Pajączek - Łyko (34' Dorożyński), Wołczyński, Klimas, Wieczorek, Białogłowicz (83' Skuza), Prawda (48' Osiej), Nowakowski (63' Figarski), Stępień, Lasota, Podsiadło (85' Stępniewski)


Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

ZOBACZ TAKŻE
Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

30 sierpnia 2020 | 20:51
Piąty mecz i piąta porażka, tym razem dwucyfrowa. Drugi zespół Radomiak przegrał z Mszczonowianką Mszczonów aż 1:10. W pięciu meczach "dwójka" strzelił dwa gole, a straciła aż 33. »
Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

Radomiak II - Mazovia Mińsk Maz. 0:6 (0:1)

23 sierpnia 2020 | 17:13
Czwarty mecz i czwarta porażka. Tym razem drugi zespół Radomiak przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:6. "Dwójka" od 60. minuty grała w "10" po czerwonej kartce dla Oskara Markiewicza. »
Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 4:1 (2:0)

15 sierpnia 2020 | 22:03
Kolejny raz bez punktów zeszedł z boiska drugi zespół Radomiaka. W 3. kolejce IV ligi "dwójka" przegrała w Garwolinie z Wilgą 1:4. »
OSTATNI MECZ
  • Górnik Łęczna
    5. kolejka I ligi
    2:1
    Radomiak Radom
    Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Sobota, 26 września 2020 - godz. 16:00
Pierwszej porażki w sezonie doznał Radomiak. W meczu niepokonanych dotychczas zespołów zieloni ulegli w Łęcznej Górnikowi 1:2. Gola dla naszego zespołu strzelił tuż po przerwie Karol Podliński.
TABELA I LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.ŁKS Łódź515
2.Arka Gdynia412
3.Górnik Łęczna412
4.Bruk-Bet Termalica Nieciecza512
5.Odra Opole512
6.Radomiak Radom49
7.GKS Tychy58
8.Miedź Legnica57
9.Chrobry Głogów57
10.Korona Kielce56
11.Widzew Łódź56
12.Stomil Olsztyn54
13.Puszcza Niepołomice44
14.Zagłębie Sosnowiec53
15.Resovia Rzeszów53
16.GKS Bełchatów52
17.GKS Jastrzębie50
18.Sandecja Nowy Sącz50
NASTĘPNY MECZ
  • Radomiak Radom - Miedź Legnica
    Radomiak Radom
    6. kolejka I ligi
    vs
    Miedź Legnica

    Środa, 30 września 2020 - godz. 19:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2019 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak