Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II: Czas na wiosnę

• Dodano: 22 marca 2019 | 12:03
Radomiak II: Czas na wiosnę
W sobotę o godz. 15:00 o pierwsze wiosenne punkty zagra drugi zespół Radomiaka. Zieloni zmierzą się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Orłem Unin.
Rozmiar czcionki:A+A-
Zimą do "dwójki" oprócz nowego trenera Macieja Kokoszy dołączyło także trzech zawodników: Hubert Białogłowicz (rocznik 2002 - Karpaty Krosno jr.), Oskar Szczodry (rocznik 2002 - Kosa Konstancin jr.), Konrad Witkowski (rocznik 1999 - Huragan Wołomin IV liga). Z Radomiakiem pożegnali się: Simon Colina (Sandnes Ulf - II liga norweska)), Karol Hodowany (APIS Jędrzychowice - IV liga), Kacper Kokosza (Spartakus Daleszyce - III liga).

Radomiak po 16 rozegranych meczach plasuje się na 10. miejscu w tabeli. Wiosną "dwójka" aż 10 meczów zagra w roli gospodarza i tylko 4 w roli gościa.

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

OSTATNI MECZ
  • Wisła Płock
    11. kolejka
    1:0
    Radomiak Radom
    Wisła Płock - Radomiak Radom
Poniedziałek, 19 października 2026 - godz. 19:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Górnik Zabrze1126
2.Lech Poznań1025
3.Legia Warszawa1123
4.Pogoń Szczecin1021
5.GKS Katowice1118
6.Wisła Kraków1118
7.Zagłębie Lubin1118
8.Piast Gliwice1117
9.Korona Kielce1115
10.Wisła Płock1014
11.Cracovia Kraków1112
12.Motor Lublin1112
13.Jagiellonia Białystok1012
14.Widzew Łódź1110
15.Wieczysta Kraków118
16.Radomiak Radom118
17.Śląsk Wrocław116
18.Raków Częstochowa116
NASTĘPNY MECZ
  • Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
    Pogoń Szczecin
    12. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 24 października 2026 - godz. 17:30
MAPA SERWISU
© 2004-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak