Witaj na Stronie Kibiców Radomiaka Radom!

Radomiak II: Czas na wiosnę

Dodano: 22 marca 2019 | 12:03
Radomiak II: Czas na wiosnę
W sobotę o godz. 15:00 o pierwsze wiosenne punkty zagra drugi zespół Radomiaka. Zieloni zmierzą się na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Orłem Unin.
Rozmiar czcionki:A+A-
Zimą do "dwójki" oprócz nowego trenera Macieja Kokoszy dołączyło także trzech zawodników: Hubert Białogłowicz (rocznik 2002 - Karpaty Krosno jr.), Oskar Szczodry (rocznik 2002 - Kosa Konstancin jr.), Konrad Witkowski (rocznik 1999 - Huragan Wołomin IV liga). Z Radomiakiem pożegnali się: Simon Colina (Sandnes Ulf - II liga norweska)), Karol Hodowany (APIS Jędrzychowice - IV liga), Kacper Kokosza (Spartakus Daleszyce - III liga).

Radomiak po 16 rozegranych meczach plasuje się na 10. miejscu w tabeli. Wiosną "dwójka" aż 10 meczów zagra w roli gospodarza i tylko 4 w roli gościa.

Tabela IV liga 2020/2021


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazovia Mińsk Mazowiecki541018213
2.Tygrys Huta Mińska53118210
3.Wilga Garwolin4220628
4.Mszczonowianka Mszczonów52211688
5.Mazowsze Grójec4211857
6.Oskar Przysucha42111227
7.Zamłynie Radom4211757
8.Hutnik Huta Czechy3120215
9.Proch Pionki3102463
10.Podlasie Sokołów Podlaski3021462
11.KS Warka5023282
12.Pogoń II Siedlce40134131
13.Pilica Białobrzegi0000000
14.Radomiak II Radom50052330

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce zagra w barażu o awans do III ligi.

ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II przegrał finał

Radomiak II przegrał finał

20 października 2021 | 18:52
W finale Pucharu Polski na szczeblu Radomskiego OZP drugi zespół Radomiaka przegrał wysoko z Oskarem Przysucha 0:4. Zespół z Przysuchy po puchar sięgnął po raz trzeci, powtarzając sukces sprzed dwóch i pięciu lat. »
Radomiak II w finale Pucharu Polski

Radomiak II w finale Pucharu Polski

18 października 2021 | 12:42
W najbliższą środę na stadionie w Kozienicach zostanie rozegrany finał Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. Drugi zespół Radomiaka zmierzy się z Oskarem Przysucha. »
Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

Mszczonowianka - Radomiak II Radom 10:1 (7:0)

30 sierpnia 2020 | 20:51
Piąty mecz i piąta porażka, tym razem dwucyfrowa. Drugi zespół Radomiak przegrał z Mszczonowianką Mszczonów aż 1:10. W pięciu meczach "dwójka" strzelił dwa gole, a straciła aż 33. »
OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom
    12. kolejka
    3:1
    Górnik Łęczna
    Radomiak Radom - Górnik Łęczna
Piątek, 22 października 2021 - godz. 18:00
TABELA EKSTRAKLASY
Lp. Drużyna M Pkt
1.Lech Poznań1227
2.Raków Częstochowa1124
3.Lechia Gdańsk1223
4.Pogoń Szczecin1222
5.Śląsk Wrocław1220
6.Piast Gliwice1217
7.Cracovia Kraków1217
8.Radomiak Radom1216
9.Stal Mielec1216
10.Jagiellonia Białystok1216
11.Zagłębie Lubin1116
12.Górnik Zabrze1114
13.Wisła Kraków1214
14.Wisła Płock1213
15.Legia Warszawa109
16.Warta Poznań128
17.Bruk-Bet Termalica Nieciecza117
18.Górnik Łęczna126
NASTĘPNY MECZ
  • Cracovia Kraków - Radomiak Radom
    Cracovia Kraków
    13. kolejka
    vs
    Radomiak Radom
    Piątek, 29 października 2021 - godz. 18:00
FACEBOOK
MAPA SERWISU
© 2004-2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak